Kulturysta wagi średniej NPC Paul Bashi został skazany na 14 lat więzienia po tym, jak ten przyznał się do winy za usiłowanie zabójstwa i tortury. W 2018 roku domowa kamera uchwyciła Paula Bashi, który w przerażający sposób napadał na swoją żonę. Podczas procesu 37-letni kulturysta próbował winić sterydy za swoje zachowanie. Ogłaszając wyrok, sędzia Joseph Toia stwierdził:

„Ani przez chwilę nie wątpię, że nie jesteś tą samą osobą, która była w tym domu i na tej werandzie tego konkretnego dnia trzy lata temu. Pomimo wszystkich twoich problemów, nie jesteś ofiarą w tym przypadku. Ty nie jesteś”.

Bashi w momencie ogłoszenia wyroku zemdlał. Dwie godziny później został przywieziony do sali sądowej na wózku inwalidzkim. Adwokat zażądał nowego prokuratora, a także nowego sędziego. Twierdził, że sędzia Joseph Toia był stronniczy wobec jego klienta. Odpowiadając na to, prokurator omówił przerażające i poruszające szczegóły zbrodni.

„Osoba bez serca, sadystyczny – 107 ciosów, 85 kopnięć, 28 pchnięć, cztery noże użyte do tych 28 pchnięć, które mogę dodać. Dziesiątki, dziesiątki pałek”.

Co ciekawe żona oskarżonego Kristina Perry, która padła ofiarą brutalnego ataku w 2018 roku wstała, aby stanąć w obronie męża i powiedziała, że ​​chociaż proces dotyczy napaści i pokazał jego złą stronę osobowości, teraz jest on zmienionym człowiekiem. Twierdzi, że zdał sobie sprawę ze swojego błędu i zmienił się na lepsze. Uczęszcza na zajęcia z radzenia sobie z gniewem i przemocą domową.

 

Lokalne media napisały także, że Paula Bashi czeka dodatkowy 93-dniowy wyrok więzienia za napaść na swojego wuja, który wpłacił kaucję za niego. Wujek dowiedział się, że jego siostrzeniec planuje opuścić miasto i prawdopodobnie uciec do Meksyku przed procesem. Kiedy doniósł na niego, Bashi go zaatakował. Paul Bashi jest kulturystą wymienionym na stronie internetowej NPC.

Komentarze (3)
RafalAMG

Dożywocie dla sadysty psychola

1
gokuson

Ale jesteś niemiły, zmasakrowana żona go broni. Łobuz kocha najbardziej.

0
MikeCzajson

14 lat to powinien dostac ten co taki niski wyrok wydał. Na tym filmiku pewnie widac te "najłagodniejsze" momenty tego zdarzenia. 28 pchniec czterema nożami...

1