SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] macie podane 70g białka na 100." To samo tyczy się Whey Protein 80. Powiedzcie mi jak to możliwe, że wszyscy sprzedają białka o gramaturze 2 kg za minimum 150 zł ,a wasze białko jest do kupienia za 115 zł (w tym przecież musi być jeszcze jakaś marża dla sprzedawcy)? Mam uwierzyć w to, że tam jest surowiec wysokiej jakości ? Wolne żarty Jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 821 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-20 16:31:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] z zawartością jako taką białka.Dlatego wsypanie różnych innyce substancji zawierających azot może poprawić wyniki.Podobno nawet nawozy azotowe też wykazałoby jako białko-- to jakie to badania?:-) Ten pan Kaczka robi jeszcze większe wrażenie tym jak wygląda.Gość ma konkretną masę:-) Facet też ma konkretną wiedzę.Momentami nie bardzo [...]

    Odpowiedzi: 821 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-20 20:25:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przeczytałem, myślałem, że bedzie fajna dyskusja i to na żywo ja również jako konsument dowiem się wiecej jak to z tymi odzywkami białkowymi naprawde jest, albo dowiem sie poprostu wiecej ale jeszcze bede musiał poczekać, szkoda :-( mam nadzieje, że temat całkiem nie zniknie!!! *** bo wkońcu przez pare lat nie jedno białko kupiłem i troche zjadłem [...]

    Odpowiedzi: 821 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-05-23 01:51:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] bezpośrednio do tematu czyli oceny jakości produktu, jak i do Pana artykułu. Mam nadzieje że ustosunkuje się Pan do tej ekspertyzy Pozdrawiam Fałszowane odżywki białkowe dr inż. Maciej Nastaj Adiunkt, pracownik naukowy Zakładu Technologii Mleka i Hydrokoloidów na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego [...]

    Odpowiedzi: 821 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-14 12:01:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fałszowane odżywki białkowe? część 3 Prof. dr hab. inż. Stanisław Mleko Pisząc o jakości odżywek należy pamiętać o prawidłowej interpretacji otrzymanych wyników i unikaniu błędów przy ich podawaniu. Częstym błędem jest mylne określanie zawartości białka, poszczególnych rodzajów stosowanych białek lub profilu aminokwasowego. Podając te wielkości [...]

    Odpowiedzi: 821 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-07-15 10:28:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    nie doradzam bialka zamiast jedzenia , nikt nie mowi ze bialko to posilek , mowie ze z pol godziny przed moze se lyknac bialko skoro juz je ma , normalne ze okolo godziny przed treningiem sie je pelnowartosciowy posilek np. kasza+kurcza tak samo po treningu bezposrednio moze lyknac bialko a po godzinie gdzies zjesc posilek potreningowy [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2749 Data: 2009-05-25 11:22:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nadmiar protein ,szczegolnie przy niedoborze tluszczy i wegli powoduje reakcje stresowa dlas organizmu, gdyz bialko jest zlym paliwem, i wiele pracy kosztuje organizm przetworzenie go na wegle i energie, o pociaga za soba metaboliczny stres i nadprodukcje katecholamin i kortyzolu, takze wszystkie diety nawet te redukcyjne gdzie bialko stanowi [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4583 Data: 2008-02-14 21:55:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie no... dziś wpadłem na szatański pomysł:) moja dziewoja zawsze "podkrada" mi białko jako substytut śniadania:> dziś wmówiłem jej że zamówiłem czekoladowe... taniej wyjdzie dać jej nesqiuka albo inne kakao niż białko żeby je zmarnowała:P

    Odpowiedzi: 2962 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-11-24 20:40:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ale ja tego nie miele Normalnie talerz : Jeczmienne/Owsiane + mleko , osobno bialko . Najpierw owsianka pozniej bialeczko dopijam i gitara Bialko tylko z WODA ! Juz bede jadl te orzechy miedzy posilkami i bedzie gitara

    Odpowiedzi: 2962 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-06 15:59:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Patay, jeśli to ma być białko, które piłbyś po treningu lub w ciągu dnia to kup Perfect Whey Protein o smaku czekolady z Trec'a. Jeśli natomiast chcesz białko, które będziesz pił przed snem to NitroProGen też czekolada i też z Trec'a.

    Odpowiedzi: 2962 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-12-27 08:37:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wiesz co ja mam 5 roznych bialek W zaleznosci od smaku i ochoty sobie pije , stale bialko pije po treningu z jablkiem . Często do sniadania po 1 miarce i tyle A białko 5 kg wiadomo , ze jakby smak nie podpasil to masakra bo co z tym zrobic Ale na szczęście smak jest naprawde dobry , jak zwykle kakao tylko mniej slodkie . 81 g/100 8 w - 7 t / [...]

    Odpowiedzi: 2962 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-03-27 13:11:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka na rzeźbe.wszyscy mile widziani

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] po przeczytaniu postów Tyki wychodzi: Białko- 192 g Węgle- 288 g Tłuszcze- 80 g wedlug mojej diety która ułozyłem wychodzi: Białko- 116 g Węgle- 286g Tłuszcze- 55,7 gdzie wcisnąć te białko ? jaki tłuszcz dodać (liwa z oliwek ? ) ? Co sądzicie o tej diecie przypominam że to dietka na redukcje.pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za zainteresowanie

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 2739 Data: 2006-04-02 12:03:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] walker1707

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] ale korzystam, że mam teraz wolne i zrobiłem trening wcześniej; na czczo. Okno: 15:30-24 ~15:30 suple ~15:45 trening ~16:50 po treningu shake (300ml mleka 3,2% + białko w prochu + suple) ~18 makaron durum+sos(w tym 300ml mleka 0,5%, 25g mąki)+kurczak ~19 kisiel (wpisane jako 50g mąki...) ~22:30 boczek wędzony+warzywa+ketchup ~23:45 [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2973 Data: 2014-12-30 00:09:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] walker1707

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] Prawdziwy CBL %-) Nie miałem siły sobie nic szykować. Nawet kcal nie liczyłem... pewnie wyszło coś między 3000-4000kcal... bliżej 4000. ~18 shake (mleko 3,2%, kakao 5g, białko w prochu, węgle w prochu, suple) ~19:30 makaron durum 150g+ sos+pierś z kurczaka 250g ok. 20:30 się zaczęło... ciastka, ciasto, czekoladki, ser żółty... Trwało tak do [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2973 Data: 2014-12-31 10:51:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sadam się napina, to nie nasza wina - Spam vol 2 HI TEC & PEAK

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    Iron wpada tu czasem ? jęzli tak to widziałęm wypowiedź w naszym spamie dzięki za opinie jutro z rana idize ogień białko firmy Białko Koszulka za***ista na prężenie się jak znajdzie P.s dużo prócz twojego shopów jest w twoim Mieście

    Odpowiedzi: 3007 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-22 01:09:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywka domowej roboty

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] fajny i dobry koktajl:P Koktajl 1 (standardowy lekki koktajl spożywany między posiłkami). - Mleko 0,5% (pół szklanki) - Mleko sojowe w proszku (2 łyżki) - Jajo kurze (białko) najbardziej wartościowe białko dla człowieka - Miód (1 łyżka) - Jogurt naturalny 3% (pół szklanki) Wszystko należy dokładnie zmiksować. Wartości odżywcze [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 10117 Data: 2008-12-07 17:35:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, bialko i tętno, proszę o pomoc

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dzieki za odpowiedz NA PEWNO CHUDNIESZ, TYLKO CI SIE WYDAJE MOWISZ ZE WAGA BEZ ZMIAN, A MIESNIE ROSNĄ - ONE TEZ WAZA, I TO SPORO. WYCHODZI NA TO ZE SPALASZ TLUSZCZ A ZA TO BUDUJĄ SIE MM - TYM LEPIEJ DLA PRZYSPIESZONEGO SPALANIA FETU. Ale własnie o to chodzi, ze ja nie chce, zeby mi miesnie rosły, ja naprawde jestem wystarczająco dużachciałabym [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2516 Data: 2005-04-19 18:21:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 150 na glutamine i bcaa, bialko swoja drogą bo mam jeszcz 3kg, mase beztluszczowa mnie interesuje, po prostu nie chce przed wakacjami nagle miec jakiejs gonitwy na biezni i efektu jojo w polowie lipca, wiec chce ten miesiac troszeeczke spalic tluszczyku bo nie ma go wiele a potem spokojnie robic swoje czyli silowy i nie pozwalac sie obtluscic. [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1376 Data: 2008-12-20 22:42:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kreatyny numero uno . Swietnie smakuje i sprawdza się w momentach kiedy liczymy na wzmocniony efekt naszych staran . Nie musze chyba nic wiecej pisac :D Whey 100- Dobre białko od treca . Swietna rozpuszczalnosc bez piany i grudek . Smak ciasteczkowy daje rade . Fajny dodatek do posilkow ubogich w bialko . Reszta to witaminy magnez wiec tego [...]

    Odpowiedzi: 65 Ilość wyświetleń: 14511 Data: 2014-04-19 14:41:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 2. 15%-444 kcal (gainer, zbilansowany) 3. 15%-444 kcal (b. mało tłuszczu) 4. 25%-283 kcal (gainer) 221 kcal (shake bananowy) 236 kcal (bez tłuszczu) 5. 15%-444 kcal (białko, warzywa(niewiele węglowodanów), tłuszcz) 6. 5%-148 kcal (białko, niewiele tłuszczu) NT 1. 25%-740 kcal(zbilansowany) 2. 20%-592 kcal(zbilansowany) 3. 25%-740 [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 4146 Data: 2009-01-07 15:40:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)