Odpowiadam na pytania:
Jest to dobre żeby sobie dogodzić i tłuszczyku nieco złapać. Można dodać kakao, mleko w proszku, miód a bedzie wysmienite smakowo.
Jasne że mozna pić codziennie szczególnie na noc, wtedy efekty bedą najszybsze i największe.
Najwięcej bedzie w tym cukrów prostych.
Moderator Odżywianie
Jest to dobre żeby sobie dogodzić i tłuszczyku nieco złapać. Można dodać kakao, mleko w proszku, miód a bedzie wysmienite smakowo.
Jasne że mozna pić codziennie szczególnie na noc, wtedy efekty bedą najszybsze i największe.
Najwięcej bedzie w tym cukrów prostych.
Moderator Odżywianie