SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

surowe jajka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
czy jedzac ze 3 cale jajka surowe
nie zlapie jakiegos syfa ?
co o tym myslicie ?

^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Nie ma racjonalnego powodu aby pić surowe jajka. Gotowane są równie łatwo przyswajalne. Podobno nawet po spozyciu surowego jaja uwalnia się jakaś toksyczna substancja (tak pisali nieadwno w Muscle).

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm.. no ten tego ja bym tu polemizował :> Według mnie łatwiej zmiksować sobie 3 jajka i wypić je z jakimiś dodatkami niż gotować i jeść je na twardo.. Już kilka razy miałem tak, że jedząc dzień w dzień po 4 jajka na twardo przy ostatnim mi wszystko do gardła podchodziło :>

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 750 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9705
ok wiec jajka mi sa potrzebne do takiej domowej odzywki
daje mleko kakao + pare jajek
i to wszystko mix
oczywiscie mozna dodac cos jeszcze...
wiec ugotowanych jajek nie dodam :>
co o tym myslisz ATOMIC



^BARRY^

NO LIMIT FOR P000WER !125p! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
zgadzam sie z abdulem, zmiksowanych można wypić nawet z 10 a zjeść np ugotowanych czy usmażonych tyle sie nie da [przynajmniej tak łatwo]

a tak przy okazji zawsze pije to na noc bo jak strzele sobie w dzień to się fatalnie czuje...nie wiem reakcja alergiczna [mam uczulenie na białko] czy może cięzko strawne...

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
tak przy okzaji mam pytanie do Johnie pisales ze masz uczulenie na bialko czy to uczulenie jest na bialko pochodzenia z nabialu? jesli tak to jak sie ono u Ciebie objawia ?w jaki sposob i czy w diecie swojej stosujesz nabial?
dzieki za odpowiedz
pozdrawiam


jeżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
donat vel jeżu

jem wszystko bo sram na uczulenie
na testach mi wyszła * na *** mozliwe czyli to tylko troche
objawia sie to uczulenie wysypką
kiedys jak byłem mały to miałem większą juz po jednym jajku
teraz wpi'eprzam po 12 dziennie i jest raz większa, raz mniejsza, zalezy
uczulenie to jest generalnie na białko
i z jajek i z nabiału

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w surowym jajku moze byc pol-rozwiniety płód kurczaka
jak trafisz na to pechowe jajko to gwaranyuje obrzydzenie do konca zycia

jak to ugotujesz to płód sie rozgotowuje i tak nie widac



r.w.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pieprzycie wszyscy! Ja uważam ze tylko prawdziwi faceci potrafia zjeść jajka na surowo.I jakos nie trafiłem na płód jeszcze żadnego kurczaka. A jak brałeś jajko kolego nie wiadomo skąd to byl efekt.Ja tam uważam że na surowo najłatwiej zjeść mniej pieprzenia-gotowac i w ogóle a tu chyc i juz w brzuszku A tak w ogóle ci z Muscle czasem chyba sami nie wiedza o czym piszą to jest dla mnie mało wiarygodne pismo-toksyny w jajkach ?!!!!! ****a chyba w tych ze Stanów ,tam tylko chemia wszędzie, ale nie polskich.A poza tym ja żre je i jeszcze żyję.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
Johnnie dzieki za odpowiedz to tak jak u mnie tylko ze teraz tak jak Ty juz calkowicie przestalem sie tym przejmowac bo taka jest prawda ze co by sie nie zjadlo to jakbys sie uparl to napewno bys cos znalazl jakies substancje na ktore jestes uczulony a tak to jest wszystko i grunt zeby rosnac)
pozdrawiam

jeżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Nie ma jak wchodzi Salmonella- człowiek może spalać tony tłuszczu taka przemiana- he,he. A potem na kroplówkach tydzień.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że trochę wyparzacie te jajka bo ja się przejechałem 2 lata temu, no i szpital- to były k.urwa jajka "od babci"!!!!!!!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko w proszku a kaszka

Następny temat

Odżywka domowej roboty

WHEY premium