SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywka domowej roboty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15619
Odpowiadam na pytania:
Jest to dobre żeby sobie dogodzić i tłuszczyku nieco złapać. Można dodać kakao, mleko w proszku, miód a bedzie wysmienite smakowo.
Jasne że mozna pić codziennie szczególnie na noc, wtedy efekty bedą najszybsze i największe.
Najwięcej bedzie w tym cukrów prostych.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 20969
Padły tu różne przepisy, ale nie było sprecyzowane, czemu ta odżywka ma służyć. A cel jest chyba najważniejszy, ponieważ to od niego będzie zależał skład odżywki. Dla zagłodzonego Etiopczyka zwykłe ziemniaki będą dobrą odżywką, ale dla robiącego rzeźbę kulturysty wręcz przeciwnie.
EDA! Najpierw się zastanów, czego oczekujesz po "odżywce". Zapoznaj się ze składem różnych pokarmów, które lubisz (chyba nikt nie będzie jadł czegoś co mu nie smakuje, nawet jeśli ma dobry skład), pozwoli Ci to skomponować własną "odżywkę" o znanym Ci składzie. Pomysł, aby bazą było mleko w proszku jest dobry, sugeruję tylko, aby użyć mleka granulowanego (35,7% białka, 51,2%laktozy, 1,25%tłuszczu), które poza tym że ma więcej białka od mleka w proszku pełnego (26% białka, 26% tłuszczu, 38% laktozy) jest tańsze.

Al_Bundy_2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 209
Ok! No więc tak, chce zeby spalic tłuszcz (z biegiem czasu bez tam specjalnych diet i dopalaczy) ale przy tym chce nabierac siły i troszkę masy mięśniowej ale z tym nie chciał bym przesadzić, bardziej zalezy mi na sile która jest podstawą, energi którą trace na siłowni.

Dzieki

EDA

<<<<----- TRAFIC ----->>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1821 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7849
Ja bym rzucil jeszcze taki przepis:
-1,5 sklanki mleka
-3/4 szklanki mleka w proszku granulowanego
-3 cale jajca
Wszystko elegancko zmiksować no i se gulnac tak gdzies 1 po treningu. Ja to stosuje od pol roku i tluszczu po tym raczej nie zaobserwowalem. Polecam.

--------------------------------

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast kombinowac polecam kupić całego kurczaka - zedrzeć z niego skórę (dosyć łatwe) i wywalić tłuszcz - włożyć do garnka z paroma przyprawami - pogotowac godzinę i zjeść z ryżem

jak za dużo to ugotuj pół kurczaka

wychodzi to tanio (pewnie to jest ważne skoro kombinujesz z domowymi odżywkami - cały kurczak to max 10 zł) i smacznie

r.w.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5457
A moze jogurt 500g + mleko w proszku ?


There can be only some

There can be only some

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45
wiesz ja robie sobie snietane sniezke dla kalori i sloik mail zrobiony przez starych wrzucam jem po 1 h od treningu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13203
Ja rano pije :

-60gr płatków owsianych na 130ml mleka (mikrowela)
-50gr kaszki "Mleczny Start" (ostatnio pojawiła się w Biedronce, tania ^^)
-do tego znowu 130ml mleka, bo tamto wsiąkło w płatki ;]
-10gr Ostrowii.
+ w zależności, czy mam ochotę czy nie, łyżka kakao.

To wszystko zmiksowane of course. Chętnie bym wrzucał rodzynki, ale nie mogę dostać dobrych :( Same małe g**** jest w sklepie, z pestkami. A takich rodzynek mój mikser nie mieli.

Shake dobry w smaku nawet ;]

pzdr

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 987
mleczny start dobry:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
ja mam taki fajny i dobry koktajl:P

Koktajl 1 (standardowy lekki koktajl spożywany między posiłkami).

- Mleko 0,5% (pół szklanki)
- Mleko sojowe w proszku (2 łyżki)
- Jajo kurze (białko) najbardziej wartościowe białko dla człowieka
- Miód (1 łyżka)
- Jogurt naturalny 3% (pół szklanki)

Wszystko należy dokładnie zmiksować.

Wartości odżywcze koktajlu:
Białko - ok. 20 g
Węglowodany - 40 g
Tłuszcz - 8,5 g
Kalorie - 320 kcal

Jeżeli jeszcze oddychasz, to znaczy ze nadal możesz walczyć. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

surowe jajka

Następny temat

Tae-Bo

Shoty
Polecane artykuły