SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • ZMA i białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam takie pytanie jak polecacie przyjmować w kolejnosci i w jakich odstepach ZMA i białko pro longatum przed snem odnosnie tego zdania: Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 883 Data: 2009-04-11 17:02:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie białko teraz?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    chciałem sie dowiedziec jakie mozecie polecic bialko z tych tanszych w obecnym czasie? Ostrovia? Łowickie? czy moze jakies inne? Bialko w celu uzupelnienia diety,aby bez odruchu wymiotnego przechodzilo:) Nie jestem "na czasie"wiec z gory za pomoc dziekuje Mogą byc troche drozej od wyzej wymienionych .

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2012-03-07 21:38:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Tam jak w temacie szukam białka, gainera, kreatyny i witamin w dobrej cenie. A więc najlepiej jakieś ekonomiczne. Białko do 45zł za kg, gainer do 20zł za kg. Kupiłbym w sklepie ale niestety fundusze są obecnie bardzo słabe i każda złotówka się liczy. A nuż się coś znajdzie. Proszę pisać oferty na PW.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 807 Data: 2012-09-19 15:48:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko do rozpuszczania w wodzie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie białko jest najsmaczniejsze po rozpuszczeniu w wodzie . Czy są jakieś firmy które specjalizują się w tego typu białkach.

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2612 Data: 2013-05-29 11:32:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • JAKIE BIALKO(ODZYWKA) NA NOC ???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Chcialbym sobie kupic jakas odzywke bialko na noc ale nie wiem jakie jest najlepsze???

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3066 Data: 2007-05-27 16:20:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam pytanie.. w jakich dawkach i ile razy dziennie powinienem przyjmować białko tak żeby organizm przyswoił go jak najwięcej ?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2754 Data: 2006-11-14 20:53:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko a szybkość? ; o

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Mam do was pytanie. Gram w pilke dosc dlugo i nie chce z tego zrezygnowac lecz chce sobie kupic bialko. Czy gdy bede pil bialko to moja szybkosc spadnie ? (Przyrost masy miesniowej etc.) I czy lepiej kupic bialko ktore ma wiecej weglowodanow czy bialka? ;>

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1424 Data: 2009-05-16 10:37:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam posiadam białko ultimate protein / creatyne mikromized +tauryna w proszku / anabolic bcaa system jak to dawkowac ?? jak łaczyc krete bca i białko i czy to wystarczy na cykl czy jeszcze cos polecicie lecz wydaje mi sie ze reszte w diecie zjem;P pozdro

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1338 Data: 2011-01-28 17:48:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko czy aminokwasy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    WITAM WSZYSTKICH.MAM PYTANIE CO WYBRAC AMINOKWASY CALODZIENNE CZY ODZYWKE BIALKOWA. PONIEWAZ CHCE WZBOGACIC SWA DIETE I PRZYSPIESZYC REGENERACJE. DIETA JEST DOSYC OK ALE MYSLE NAD AMINOKWASAMI. PROSZE O RADE.

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1944 Data: 2007-07-03 12:17:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gainer czy cws +bezsmakowe bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    tak jak w temacie: 1. Potreningowo gainer czy CWS od sfd albo moze cos podobnego do cws? 2. Szukam bezsmakowego bialko. Jak robie szejki z platkami owsianymi itd to posmak vanilli/czekolady/etc jakos nie idzie w smak.

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1755 Data: 2012-02-13 14:11:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tego brakuje w waszej ofercie

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 3633 Data: 2007-05-15 23:19:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna + białko

    Temat
    Trening dla początkujących

    witam mam takie pytanko. Ćwicze około roku z przerwami(szkoła ;/) , chciałbym sie spytać czy kreatyna + białko to dobry pomysł dla mnie , waże około 73-4kg przy wzroście 183 , jesli tak to z jaką dietą ją połaczyć. Z góry dzieki za odpowiedź ;). Rozstęp oznacza postęp / Gdy masz zakwasy to znak nadejścia masy

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 668 Data: 2011-12-17 21:56:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko sojowe

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Za jakis czas bede mial bialko sojowe(10kg) i mam do was pare pytan. 1) Czy mozna caly wor trzymac w piwnicy i czy wilgoc nie wplynie na jakosc bialka?? 2) Po ile dawkowac?? BUSHI NO ICHI GON

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1962 Data: 2004-01-12 16:10:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bcaa kreatyna i bialko serwatkowe

    Temat
    Odżywki i suplementy

    czesc! mam pytanko-kiedy mam brac bialko, bcaa i kreatyne w dni treningu oraz w normalne ,bo podobno łaczync mozna... z gory dzieki za odpowiedzi!

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2551 Data: 2004-02-27 16:20:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko i jego dawka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam juz ustalona dzienna dawke bialka jest to okolo 200 g 1x odrzywka bialkowa 1x baton dogaty w bialko i reszta w jedzeniu .I tu mam pytanko jesli przekrocze dawke 200 g to czy odlozy mi sie w tluszcz czy raczej nie przekraczac i nie zanizac dawki ustalonej .

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1442 Data: 2004-06-04 12:33:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Zastanawiam się nad taką rzeczą: mam dietę z 5 posiłków... ostatni jem na noc i powinien on być białkowo - tłuszczowy. Ale na noc mi się za bardzo nie chce jeść. Czy Waszym zdaniem dobre będzie jeżeli kupię sobie jakąś odżywkę białkową i będę ją na noc pił??

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1137 Data: 2008-06-08 22:45:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko do kreatyny??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Chciałbym dokupić do kreatyny jakieś białko. Co polecacie?? Najlepiej żeby było w cenie do 70 zł było ze 2 kg. Myśle że używał bym go po treningu i na noc

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2307 Data: 2009-03-26 18:57:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko ;) 1 supl w życiu.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć , jakie polecacie białko? Będzie to pierwszy supl w mym życiu więc jestem kompletnie zielony. Jak je zażywać? Czy jest dostępne w formie tabletek? Można zakupić w aptece? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 1966 Data: 2009-06-26 21:20:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przeterminowane białko.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam problem i postanowilem sie z wami skontaktowac.. mianowicie mam bialko Megabol Biovit 80 lecz jest ono po terminie.. waznosc stracilo 27 wrzesnia.. moje pytanie jest takie.. czy moge je spokojnie szamac czy sa jakies przeciwskazania? chodzi mi o to czy moga wystapic jakies powiklania? z goruy dzieki i licze na wasza pomoc

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 716 Data: 2014-10-05 20:38:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko wybrać ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam planuje nabyć białko (serwatkowe) w cenie do 60zł zastanawiałem sie nad tymi dwoma http://www.sfd.pl/sklep/Trec_Whey_100-opis26480.html#opis http://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html#wartosci

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1637 Data: 2016-06-26 21:06:00 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)