SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Koniu, a gdzie badałeś białko? Masz laboratorium w domu? Zayebista sprawa tak badać suple.

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-04 22:59:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomyślcie nad dobry tanim bulkiem 50/50 w miarę przystępnej cenie bo te co teraz na rynku są to mają ceny białka to się nie opłaca kupować, a dobrze by było wypić jednego shejka zamiast oddzielnie białko i carbo

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-05 11:54:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • tez zmamowilem bcaa1250g bialko to wiemy,ze robi trec a amino?

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-06 22:17:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zrobienie przed treningówki z zarąbistą maksymalną dawką Beta-Alaniny 6,4 g, do tego AAKG , Cytrulina, kofeina i troche stymulantów i nie ma sobie równych. Jak bd. mial więcej kasy to na pewno zamówię BCAA, mass activator i białko.

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-07 14:08:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Propozycja Juniora Potreningowy/regeneracja (w porcji) - białko koncentrat + izolat 15 g - węglowodany (malto lub waxy maize) 40-50 g - hydrolizat białka 10 g - leucyna/bcaa 4-5 g

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-08 20:42:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potreningowy/regeneracja (w porcji) - białko koncentrat + izolat 15 g - węglowodany (malto lub waxy maize) 40-50 g - hydrolizat białka 10 g - leucyna/bcaa 4-5 g dorzucilbym magnez, BA 2-3g, oraz jakis mix antyutleniaczy np c+e, + moze fosfatydyloseryna?

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-08 21:18:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Btw. dziś przyszło białko unsa i jakieś dziwne wiadro było w środku. Ja tak samo mam komplet swoich miarek i reszta ląduje w koszu. Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-06-13 21:54:27

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-13 21:53:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mietowe bialko - biore w kilogramach jak cos :)

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-28 00:00:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PK_Kaczor - skład wpc protein plus raczej się nie zmienił, inny jest dostawca surowca no i inne są trochę dodatki smakowe. Jeśli chodzi o nowe białko to są to trzy komponenty: WPC 36% składu, kazeinian wapnia 15%, białka mleka 20% i albumina jajeczna15%. 70% białka, 14,5% węgli i 2,5% tłuszczu Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-08-28 21:49:38

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-28 21:46:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dzięki faftaq , bo mój organizm nie toleruje jakiegos składnika białek z trec, wiec super ze zmienił sie producent i dodatki mam nadzieje ze to białko zagości na stałe w mojej suplementacji, czekam na premiere i zamawiam.

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-28 21:53:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nie sądzę by na białko była jakaś promocja, bo marża jest symboliczna. Jak chciałem kiedyś kupić vitafit'a plus'a w cenie hurtowej, to gdy zobaczyłem różnicę w cenie, stwierdziłem że szkoda w ogóle się wygłupiać. Z reszta wystarczy porównać ceny z innymi odzywkami białkowymi. \ Co do nowego carbo, izotonika, stacka potreningowego - to nie wiem, [...]

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-30 21:29:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do wrzesnia jeszcze trosze jest, akurat mam wszystko ale jak bialko wyjdzie to zakupię tego mixa i BCAA.

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-30 22:02:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bedzie potreningówka?Albo bialko na noc by sie przydało..

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-31 19:56:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WaRiAtOoOo cofnij parę stron, potreningówka będzie małe jak i duże opakowanie, białko to będzie mix który się i na noc nada, wpc, kazeina, hydrolizat i jaja.

    Odpowiedzi: 471 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-08-31 21:04:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    7:00 Creatine xplode 5g ryż 100g + 200g jogurtu białko 30g 50g orzechów włoskich/laskowych/nerkowce/migdały itp (nie ziemne) B: 50g (30g zwierzęce) W: 125g T: 27g 10:35 ryż 100g 3 jajka 25g orzechy B: 36g (22g zwierzęce) W: 105g T: 11g 13:30 Ryż 100g twaróg 125 oliwa B: 39g (25g zwierzęce) W: 85g T: 11g 14:45 15 g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 989 Data: 2012-01-13 14:12:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Modyfikacja diety

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] z wołowiny. Nie cierpię tuńczyka, nie będe miał możliwości jedzenia 3 jaj codziennie. Próbuje to własnie jakos zastapic - makaron jajeczny to raczej nie to samo...jakieś białko jaja kurzego jest w gainerach. Czy ta szynka na I czy II śniadanie jest taka niewskazana. Szczególnie rano nie będe miał zbyt wiele czasu na przyrządzanie posiłków. [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1298 Data: 2010-04-16 15:35:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Klocu.S. /dziennik/ HARDCOROWO! PODSUMOWANIE s21!

    Post
    Trening dla początkujących

    białko ma znaczeni duże. Powinieneś spożywać białko zwierzęce które jest pełnowartościowe. Białko w końcu buduje mięśnie więc jest bardzo ważne. (dlaczego nie zwracasz uwagi?).

    Odpowiedzi: 203 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-01-20 12:31:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietka do korekty

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] korekte. Przy diecie zakładam brak na razie jakiś oddżywek ew. jakieś białeczko lub izoton(no właśnie co wybrać jako bardziej niezbędne izoton po treningu +40min biegów czy białko)???? // izoton to rozumie ze chodzi o carbo?? ja bym bral po biegach ja co a bialko przed treningiem ale siłowym Waże ok. 90kg ,dzienne zapotrzebiowanie wyliczyłem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1245 Data: 2005-08-21 22:32:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ronin78 - pierwsze kroki - redukcja

    Post
    Po 35 roku życia

    No to nauczyłem się obsługi kalkulatora już widzę że za mało kalorii a jak poza tym? Dodam, że mam szybką przemianę materii. Zaznaczyłem dużą aktywność fizyczną - nie wiem czy powinienem ale ćwiczę 1h dziennie 6 dni w tygodniu. Wiadomo po miesiącu ćwiczeń nie jestem mega siłaczem i nie są to ciężary duże. Współczynnik BMR 1714.99 Aby utrzymać wagę [...]

    Odpowiedzi: 530 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-09-20 07:31:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • długość trwania cyklu

    Post
    Odżywki i suplementy

    białko chce zażywać rano i po treningu, a w dni nie treningowe tylko rano, dobrze jest tak? dawkowanie białka to nie jest dawkowanie krety... BIALKO TO UZUPELNIENIE DIETY TAM GDZIE TRUDNO JAKOS czy ciezko dostarczyc Ci bialko bierzesz i wypijasz np wlasnie rano.. to tak jakbys białko uwazal za niewiadomo co.tak samo jak napisales w temacie ze [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1204 Data: 2008-10-14 12:50:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)