SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Nitrix BSM + Monohydrat kreatyny + ?białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    chcę zrobić cykl Nitrixem i mono kreatyny i pytanie czy dorzucić do tego białko? Dieta jako taka jest, brakuje w niej troche białka więc stąd moje pytanie? Ale z drugiej strony z tego co wyczytałem na opakowaniu mono: Monohydrat kreatyny - 100% białka (100g) - 99g ???

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1874 Data: 2012-02-21 17:10:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko na redukcji kiedy?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    w jakiej porze jeść białko w proszku na redukcji w dni treningowe i NT ? przed bieganiem bcaa daje a po już nie dawac i dac bialko albo serek wiesjki? biegam 2h przed snem to i wole brac serek albo makrele na noc niz proch. wiec kiedy je brac, cel minimalna redukcja. dieta jest od razu mowie a bialko jako uzupelnienie jej.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1464 Data: 2012-05-15 15:30:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siema. Mam pytanko. Jakie najlepiej kupić białko(cena,jakość)?

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4021 Data: 2005-03-02 21:10:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dla 15-latka kreatyna czy białko??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Cwicze na ławce i z hantlami. Chciałbym jak najszybciej mieć większe mięsnie i co lepiej kupić kreatynę (będzie efekt napompowania mięśni) czy białko?? MIałem już kupować kraetyne ale się tak zastanawiam. Dodam że jestem szczupły.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2146 Data: 2009-02-26 13:50:19 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Witam. Szukam po okazyjnych cenach suple, ktore chętnie kupie. Interesują mnie: - białko izolat 1kg - białko kazeina 1kg - BCAA najlepiej xtra - Arthroxon SCITEC (na stawy) - vitaminy (tanie, moga byc hi-tec) - ZMA oraz Tribulus jeżeli ktoś ma takie produktu po korzystnej cenie to pisać tutaj albo na prv albo na gg 7372852

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1148 Data: 2013-03-15 13:58:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jakie białko, gainer ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ważę 87 kg obecnie przy wzroście 190 cm, ćwiczę regularnie 3 razy w tygodniu od dość sporego czasu, wcinam też aminokwasy FA Xtreme BCAA 5000. Nie mam żadnej diety jem regularnie o tych samych porach 4 posiłki dziennie. Jednak moja waga stoi w miejscu. Czy moglibyście polecić jakieś białko czy gainera, który wspomógłby mnie troszkę.. Dzięki

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 838 Data: 2016-03-08 23:17:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CO NAJPIERW PO TRENINGU-XPAND CZY BIAŁKO?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    no właśnie xp trzeba walić ponoć 15 do 45 minut po treningu i w przeciągu 30 minut od wzieca xp nie wolno nic jeść . wiec nie wiem co jest korzystniejsze - brac po treningu odrazu białko i węglowodany a po pół godziny xp , czy 15 minut po treningu xp a dopiero 45 minut po treningu odżywke białkową.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1595 Data: 2007-05-10 17:51:10 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • Nitro 2 kreatyna mono,dextroza i bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Mógłby mi ktoś powiedzieć czy mogę sobie zrobić cykl na tym co w temacie jeżeli tak prosiłbym aby mi ktoś od razu napisał jak to wszystko dawkować co i jak... P.s i mam jeszcze jedno pytanie jakie białko najlepiej do tego wziąć nie za drogie a dobre.Nitrobolonu 2 mam 1100g 500g kreatyny,i przez ile ja mam to brać. z góry dzięki bardzo za pomoc:)

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 965 Data: 2011-09-04 22:41:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko+bcaa+carbo

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam ... mam pytanie... w jaki sposób łączyć białko, bcaa i carbo? mój pomysł to : -rano po pierwszym posiłku BIAŁKO -Druga porcja białka po 2 posiłku - 30 minut przed treningiem BCAA 5g+ CARBO 50g zmieszane w jednej porcji - zaraz po treningu BCAA 5g+ CARBO 50g zmieszane w jednej porcji - na noc przed snem 5g BCAA co o tym myślicie ????

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1144 Data: 2012-02-26 00:06:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Zamierzam kupić dziś w sklepie sfd jakieś dobre jakościowo i smakowo białko i chciałem się was poradzić, jakie białko polecacie. Zależy mi na jakości i smaku bo niestety czegoś ohydnego nie przełknę, podobnie jak z inną odżywką którą kupiłem i teraz leży w szafie.. Cena nie gra roli. :)

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1524 Data: 2013-10-17 15:43:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy należy do makro wliczać białko z nabiału? Ponieważ Big Majk twierdzi, że nie, Karmowski twierdzi że nie i wiele ich jeszcze jest, a moja dieta jest oparta w dużej części na nabiale.

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2714 Data: 2018-05-18 20:50:15 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Białko w diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema! Co jeśli mam małe zapotrzebowanie na białko a ogólnie kaloryczne spore i zapotrzebowanie na białko pokrywa mi się z produktów takich jak orzechy i inne tłuszcze makarony owsianka czy warzywa a chciałbym użyć nieraz twarogu, skyra, wpc albo mięsa z kurczaka lub innego typu. Czy moge przekraczać białko na koszt węgli?

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1251 Data: 2019-12-18 12:00:42 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Chciałem się dowiedzieć od ludzi którzy brali białko ovopolu czy jest dobre i ile ma białka oraz czy nie jest to żaden cukier puder ????

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 3147 Data: 2003-09-04 19:56:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam!! Zakupilem koncentrat bialka serwatkowego i chcialbym chociaz raz dziennie wzbogacic moje posilki tym sooplem i niewiem jaka jest najlepsza na to chwila? czy po treningu? czy na noc zeby sie zabrdzo nie obiadac to walnac szklane czy moze w inne pory dnia. pozdro

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1950 Data: 2004-01-16 16:54:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Posiadam: 300 gram creapure, 90 kaps ALA 200mg(nie chcem brac glukozy), 400 gram L-Glutaminy T6 Treca (to ta gluta z b6 i tauryna), 2,25 kg GainFast Universal (na poczatek cyklu, a jak sie skonczy to mam jeszcze 2kg SWG Olimpu) i 1,5 kg WPC 80%. Moze mi to ktos ladnie rozpisac ?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1820 Data: 2004-04-13 22:29:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko w Mass XXl Trec?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jeżeli ktoś wie niech napisze jakie białko jest w mass xxl trec?Bo nie wydaje mi sie zeby był tam sam koncetrat białek serwatki za tą cenę.Jeżeli się mylę proszę o wyprowadzenie z błędu.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2720 Data: 2004-05-27 20:08:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do sprzedania 2 opakowania po 700g białka Olimp Whey Protein Complex 100%, czyli łącznie 1400g . Białka oczywiście nowe, nie otwierane, zafoliowane. Smak białka truskawkowy (data ważności 06.2013) i tiramisu (data ważności 05.2013). Białka wystawione na allegro w cenie 83,99zł

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1817 Data: 2011-11-30 10:11:23 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • jakie białko wybrać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, piszę w sprawie białka, akurat skończyło mi się i nie wiem czy ćwiczyć na tym samym białku co miałem a miałem DEDICATED Fusion Pro i tak czytam teraz na internecie i opinie są mieszane na jej temat, poza tym finansowo średnio stoję a ona trochę droższą jest że tak powiem, czy stosować ją, czy poleciłby ktoś coś ciekawszego w mniejszej cenie?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1000 Data: 2016-01-04 19:35:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    odnosnie bialka kupilem sobie bialko activity bv 104 i koles w sklepie powiedzial mi zebym mieszal to z woda a nie z mlekiem gdyz laktoza zawarta w mleku obniza przyswajalnosc. czy to prawda bo z woda nie smakuje to za ciekawie za odp thx z gory

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2239 Data: 2005-03-20 14:33:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO SERWATKI

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam problem, a mianowicie kupilem bialko serwatki od znajomego który ma dostęp do taniego zródła lecz bialko to jest pakowane w torebki foliowe i nie mam gwarancji ze to jest serwatka. Nigdy jeszcze nie bralem serwatki wiec moze mi ktos powiedziec jaki to ma smak?? wiem tylko ze to bialy slodkawy proszek bardzo rozdrobniony cos jak puder. Z gory [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1048 Data: 2004-02-09 18:28:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)