SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To białko ovopolu to nie jest żadny przewał ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2347
Chciałem się dowiedzieć od ludzi którzy brali białko ovopolu czy jest dobre i ile ma białka oraz czy nie jest to żaden cukier puder ????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Mieszac mozesz pol na pol np. 15g ovo i 15g matrixa....


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Ja wcinam juz drugie wiadro i jestem bardzo zadowolony jest to dobre białko szczególnie na noc

------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ ----------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Około 82-83% proc. białka w suchej masie produktu. Znalazłem nawet info, że max. może go być do 92%

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki
GG: 438179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Aha... jeśli kupujesz w pewnym źródle, to bez obaw. Co do smaku, zdania sę podzielone. Podniebienia ci nie połechce, ale przeciez nie chodzi tu o smak Moim zdaniem, niektórzy co krytykują jego smak grubo przesadzają. Przeciez wystarczy wrzucic 1 tabletkę słodzika, czy łyżke kakao... i po problemi

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki
GG: 438179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Albo troszkę serwatki do smaku i jest git

------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ ----------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1764 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5987
Zgodze sie z Marijo - odpowiednio doprawione smakuje calkiem niezle. jesli ktos chce mieszac z inna odzywka proponuje tutaj Tre.ca jest najbardziej slodki (z tych co mialem)

megon
tu jestem https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104938 

chemik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Marijo właśnie w sychej masie jest ok 92% białka.

Ovopol to bardzo dobre białko! POLECAM



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
co do smaku to różnie to bywa, zależy od serii generalnie da sie wypić

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3433
oj hosse , hosse , czy tak juz bezinteresownie ten ovopol polecasz ??? )) zartowalem , a tak na marginesie , naprawde dobre bialeczko z ovopolu jest , nie zadne maczne dziadostwo co na allegro spotkac mozna i pozniej gazy rozrywaja ci zwieracze , ovopol to moim zdaniem najlepsza alternatywa jak chodzi o cene i jakosc


pozdrawiam

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

kazdy dzien jest nowym wyzwaniem , nowym celem i poznaniem , nie dajmy sie zwiesc smiercionosnym urojeniom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Zgadza się necropost należy omijać z daleka wszelkiego rodzaju serwatki z mleczarni sprzedawane na Allegro a polecam Ovopol bo stosuje od ponad roku i przy moim trybie życia oraz diecie jakbym miał kupować miesięcznie 3 kg innego białka to bym z torbami poszedł !!! a tak za 37zł mam doskonałe białeczko



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10589
ile razy je dzienie bierzecie,,,,ja biore po treningu i przd snem...jak myslicie będa dobre efekty jeśli go nie połącze z innymi odżywkami,,,,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prolab creatine monohydrate powder

Następny temat

któy izolat lepszy ??

WHEY premium