SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to nie jest za wiele ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Kupiłem sobie X-Panda xtreme pump i do tego mono z olimpa.Moje pytanie czy takie dawkowanie jest dobre ? Dt:rano mono przed treningiem x pand po treningu mono Nt:mono z rana.Mono zawsze biore 4 czyli w Dt 8 co daje 8 gr kreatyny no i do tego jeszcze ten x pand ,czy to nie bedzie za duzo ? Waże 72 kg.Staż 2,5 roku .Dietka jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 351 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2135
Nie, będzie idealnie

Flex-Targówek-waw
Jedz, śpij, trenuj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Mam jeszcze jedno pytanie.Cwicze takim systemem: jeden dzien cwicze drugi odpoczynek itd. i obliczyłem ze ta pucha x-panda starczy mi na 80 dni (40 trningowych+40 nietreningowych) to chyba troche za dużo ? MOże dodac jeszcze do dnia nietreningowego 1/2 porcji x panda miedzy posiłkami ? Prosze o szybka odpowiedź :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Xpanda i tak bedziesz sypał wieksze dawki bo Cie pewnie przestanie pobudzac po ~5 porcji
zarzucaj tylko w treningowy.

Zreszta 80dni to jest jakies 11 tygodni , wiec optymalny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Dzieki!Jak biore tego x-panda przed treningiem to moze to być około 30 minut po posiłku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Ja bym zrobiłtak ze posiłek około 2h - 1.5h przed treningiem a Xpanda 30minut przed treningiem czyli jakies 1 - 1.5h po posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Mówisz ze 11 tygodniwy cykl jest dobry ,a przecież kreatyne powinno sie brac do 6 tygodni a tego x-panda biore w połączeniu z mono.Po 6 tygodniach mam odstawić mono i brac tylko tego x-panda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160555 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234903
nie.
Xp to te kreatyna przeciez

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Kto Ci powiedziałze kreatyne sie bierze do 6 tygodni ?
Ja wole brac dłzusze cykle , po 4tyg, to sie dopiero wkreci , po 6tyg bedzie faza dobrych przyrostów a Ty chcesz przerywac hehe
ciagnij 10 - 12 tyg takie moje zdanie - na mnei przynajmniej to lepiej działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
Kreatyne 12 tygodni ? Prawie w każdym artykule jest napisane ze powinno sie brac do 8 tygodni.Prosiłbym o wypowiedź fachowca,bo już mi koledzy nieźle namieszali w glowie;P Z góry dziękuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Generalnie bierzesz tak długo jak widzisz ze działa
Chocby ostatnio rade Słodkiewicz polecał 12 tyg cykle i na mnie tez lepiej takie działają.
A zrób jak uwazasz , przetestuj , bo na kazdego działą co innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko i jaka kreatyna?

Następny temat

Redukcja a forma kreatyny

WHEY premium