SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Prosze o ocenienie planu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Poniedziałek (Plecy + grzbiet + biceps + przedramie) I. Martwy ciąg. Serie(4 + 1max) - 10:8:8:6:1 II. Podciąganie na drążku. Serie(2) - 2xMAX III.Wiosłowanie sztangla. Serie(3) - 12:10:10 I. Unoszenie hantli stylem młotkowym. Serie(3) - 10:8 II.Modlitewnik. Serie(2) - 10:8 I. Zgięcia nadgarstków. Serie(3) - 20:15:10 Środa (Klata + triceps + [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 664 Data: 2010-01-05 20:33:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA POWDER

    Temat
    Hi Tec Nutrition

    [...] BCAA ( Branched Chain Amino Acids / aminokwasy rozgałęzione ) są dla budowy mięśni niezbędne, bez nich nie odbędzie się żadna synteza białkowa. Inne essencionalne aminokwasy są również ważne, ale BCAAs odgrywają najważniejszą rolę u sportowców, ponieważ inaczej jak inne aminokwasy które przechodzą z krwi [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 508 Data: 2015-12-29 10:17:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Oponka na brzuchu i stabilizacja po diecie.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] podczas stabilizacji produkty (aby nie przytyć); 3. Kiedy mogę dodawać słodycze (zdrowe, np. baton Aloha, budyń bez dodatku cukru i niezdrowe, np. wafelki) i czy nie zaszkodzi to w zrzuceniu brzucha ? 4. Liczyć kcal, czy węglowodany, białko i tłuszcze ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Przepraszam, jeśli pomyliłem dział, ale jestem nowy na forum.

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1132 Data: 2016-03-19 04:02:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [EKTO] Plan do oceny + 2 pytania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie, Nie będę się rozczulał i od razu przechodzę do sedna oto trochę informacji o mnie -Wiek: 20 lat -Wzrost: 184 cm -Waga: 82 kg -Cel: Masa -Staż: 2lata (o ile można tak napisać, po około roku ćwiczeń przerwa 8 miesięcy związana z poważnym złamaniem ręki i rehabilitacją, następnie poćwiczyłem trochę i odczuwałem problemy z ręką [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1020 Data: 2014-01-07 20:50:50 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Trening calosci 2 lub 3 razy/tydz. - budowanie masy

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    O udzielenie odpowiedzi prosze osoby doswiadczone. Mam zamiar zrealizowac taki oto plan treningowy, przy czym celem jest masa i nie interesuje mnie wytrzymalosc czy sila. Cwicze juz 3 lata. Trening 1 Pon: Rozgrzewka calosci, 3 serie przysiadow 6-8 3 serie wyciskania na plaskiej 6-8 3 s wyciskania zza karku 6-8 3 s wioslowania [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1259 Data: 2007-07-03 22:54:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nowy plan na masę, pytania....

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 180 Cel treningowy: Masa Staż treningowy na słowni: 11 miesięcy Uprawiane inne sporty: brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, sztanga, sztangielki, drążek do podciągania Dieta: Posiadam Przeciwskaznania medyczne: Brak Zażywane suplementy: za jakiś czas białko dopełniające dietę i kreatyna

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 564 Data: 2009-07-29 13:30:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan na mase do oceny - SPILT

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ;) Wrzucam plan do oceny ;) mam andzieje ze ktos sie pofatyguje i go oceni, myślę że nie ma co dużo poprawiac ale zobaczymy Pn: Klatka + barki Klatka: Wyciskanie sztangi płasko 12-10-10-8 Przenoszenie sztangi 12-10 wyciskanie sztangielek(skos dodatin) 12-10-10-8 butterflay 12-10 barki: -Wyciskanie sztangielek 12-10-10 -Unoszenie linki na [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1859 Data: 2011-10-04 12:14:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pracuje ciezko,ale nie mam efektow!!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witajcie kochani! Mam taki problem i postanowilam tutaj sprobowac. Mianowicie od 10 sierpnia zapisalam sie z mezem na fitness studio. Moj cel: redukcja wagi i troszke wyrzezbic sylwetke. Wazylam (61kg/ 173cm) na poczatku! Regularnie zaczelam chodzic od wrzesnia.Moj problem to masywne uda! Dlatego prosilam trenera o odpowiedni plan dla mnie. Trener [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3673 Data: 2007-11-11 00:46:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosze o poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Elo mam 18lat wzrostu 180cm waga ciala 67,8Kg zapotrzebowanie: Bialko :136g Weglowodany: 373g Tluszcze: 88g Dieta I posilek platki kukurydziane 60g B(4,14) T(1,5) W(5,16)KCAL(219) CHLEB ZYTNI PELNOZIARNISTY 60g B(6,7) T(1,8) W(53,9)KCAL(239) SER TWAROGOWY CHUDY 60g B(19,8)T(0,5) W(3,5) KCAL(100) JOGURT BANANOWY 1,5% TLUSZCZU [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1118 Data: 2006-05-16 10:16:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Posiłek do 1h po treningu Pierś z kurczaka Ryż Pomidor Kolacja Ser półtłusty Płatki owsiane Owoc Na noc Tuńczyk, ser chudy do tego brałem kretę carbo mutant mass i białko serwatkowe. Po 3 miesiącach mój przyrost masy wyniósł 1,8 kg !!! Nimo tego że moje dzienne spożycie kalorii przekracza 70 na 1kg. Doradźcie mi co jest nie tak i co [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 3817 Data: 2011-02-15 15:21:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odchudzanie, dieta oraz treningi

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiek: 18 Waga: 85lat Wzrost: 190cm Od kwietnia sam ustalałem swoją dietę poprzez liczenie swojego zapotrzebowania na węglowodany, kalorie, tłuszcze, białko oraz błonnik. W kwietniu ważyłem prawie 100kg, dziś ważę 85kg, lecz od miesiąca stoję w miejscu, a chciałbym dalej zmniejszyć swoją tkankę tluszczową i rozwinąć mięśnie, tak żebym wyglądał jak [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1605 Data: 2017-01-29 16:32:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] od razu żeby złapać podstawe a później już iść powoli do przodu aby w efekcie złapać 10kg wiadomo że mięsni zastanawiam się no bo jeśli wziąłbym caly cykl krety + gainer białko to myśle że realnym było by te 5 kg tylko boje się, czy później jeżeli ilośc kcal spadła by do powiedzmy tego minimum jakie teraz potrzebuje to czy nie zaczeła by mi [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1738 Data: 2005-07-28 20:27:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wakacyjny atak

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, pomyslalem o przygotowaniu sie na massowanie we wrzesniu. Akurat teraz bede mial prace od 11 codziennie wiec mogl bym cos zredukowac . Co myslicie o moim rozkladzie? 83kg*24h = 1990 BMR BMR*1,2 = 2390kcal -300kcal = 2100kcal #TLUSZCZE 83K*1G= 85G 765KCAL # BIALKO 83K*1,8G = 150G 600KCAL #WEGLE 2100-(TLUSZCZE+BIALKA)= 735KCAL/4 =185G [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 895 Data: 2007-07-09 11:30:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://www.fitness-food.pl/blog/wp-content/uploads/2012/11/kulki-9D.jpg Czas przygotowania: 10 min + 20 min pieczenia Składniki 18 sztuk 100g twarogu półtłustego 100g zmielonych płatków owsianych 60g waniliowej odżywki Casein 100 3 jajka 30g tłuszczu kokosowego Przygotowanie Po wymieszaniu wszystkich składników i uzyskaniu jednolitej masy (jak na [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2410 Data: 2012-11-25 16:56:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] Cris77/Czas zrzucić ten smalec

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    Witam, zakładam ten dziennik w celu zmotywowania siebie w 100% w dążeniu do celu jakim jest zredukowanie jak największej ilości fatu, ale także chciałbym pomocy ze strony bardziej doświadczonych w tym temacie kolegów z forum :-PP Kilka info o mnie: Krzysztof, Lat: 24 Wzrost: 191 cm Waga: 99,5 kg (na czczo) Wymiary: Klata: 113 cm Pas: 101 cm [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1090 Data: 2014-03-22 23:37:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Uczulenie skórne na suplementy?

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] ponownie badania i wyszło że nie jestem już uczulony na nic, nawet na produkty które wyszły mi pare lat wcześniej. Od dłuższego czasu biore jednak odżywki i suplementy, typu białko, bcaa, kreatyna. Odstawiając po kolei poszczególne produkty : cytrusy, czekloada(też kakao), jajka, mleko itd. Wyszło że uczulenie ciągle się pojawiało. Dopiero kiedy [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3379 Data: 2012-12-26 15:24:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przedawkowanie Białka?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy mozna przedawkowac bialko i jakie sa tego objawy?Od pewnego czasu mam pewien problem!Nie wiem od czego ,ale na twarzy w okplicy jamy ustnej pojawiaja mi sie czerwone plamy,wydaje mi sie ze jest to zwiazane z moja dieta.Mam 24lata i trenuje 4x w tygodniu na silowni.Zjadam ok 2,5g bialka, 5,5g weglowodanow oraz 1g tluszczu na kilogram masy ciala [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 12638 Data: 2005-03-16 00:11:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam powracam do ćwiczeń obecna waga 90 Kg . Zakupione Sup : to Cm3 1250 , bcaa 6400 , Saw Aggresive i białko Łowickie Treninuję wieczorAMI po Pracy koło 19 ... Jak najlepiej zażywać dane wyżej suple ... Obecnie brałem DT : rano , po połódniu i po treningu po 5 caps Cm3 Po przebudzeniu przed Treningiem i po treningu po 4 caps Saw Oczywiście [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 3837 Data: 2014-09-24 10:34:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masówka do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, wzielem sie wkoncu za ukladanie dietki a nizej jest efekt mojej pracy, pewnie wymaga jeszcze wileu poprawek ale to moja pierwsza dietka:) wiec tak moim celem jest masa, ale oczywiscie najabrdziej mi zalezy na tej suchej miesniowej...a ze szybko lapie tluszcz to musze uwzac tymabardziej ze jeszcze troszke na brzuszku mi go zostalo :P waze 85 [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1466 Data: 2007-03-06 01:02:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase! potrzebuje rozpiski

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] treningowy na słowni: 3 miesiace Uprawiane inne sporty: piłka nożna(rekreacyjnie) Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ćwiczenia które moge wykonać są w poście Dieta: brak ułożonej diety lecz jem dużo białkowych posiłków Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: kreatyna trec cm3,białko olimp x5

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 926 Data: 2010-06-04 15:47:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)