SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Czy bialko dobre dla mnie?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Wiek:18 Staz:ok. 5 m-cy Wzrost:180 Waga:65-69 Uzywalem juz:Gainer Gain Bolic 6000 i Olimp mono. Moje pytanie Drogie Koksy czy dobra bedzie dla mnie to "VITALMAX - WPC 82 % - 2500g"? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1478 Data: 2008-07-02 15:29:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [s] BIAŁKO Ultra Whey z BX

    Temat
    Targowisko

    Witam mam do sprzedania białko Ultra Whey 2,5 kilo smak czekoladowy czekam na propozycje (dla osoby która kupi białko dorzucam CP 350g)* Zmieniony przez - krzpuma w dniu 2009-06-25 16:15:36

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1238 Data: 2009-06-25 16:10:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko? Jaki i co i jak...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam takie zapytanie. Wszystko jest ok i wiem, bo czytałem forum co i jak, ale mam takie pytanie. Nie chodzę na siłownię, a chcę trochę więcej masy mięśniowej. Czy jest sens kupować w takim wypadku białko? Czy to coś da...

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1041 Data: 2005-04-23 21:40:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy bezposrednio po takim treningu nie wystarczy carbo? Po silownii chcialbym brac bialko+weglowodanami a po koszu carbo (kwiesta kasy) Czy po treningu kosza bialko jest rowniez tak samo niezbedne jak po treningu na silownii?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1201 Data: 2008-03-26 01:47:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • gainer bialko cm3

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    witam. mam na cykl uns gainer 6800g, bialko wpc econo uns 2000g, i cm3 250g proszek. mozecie poradzić jak to rozpisać? Prosze o odpowiedzi staż 2 lata dieta jest cel masa węgle 5,5g na 1kg mc bialko 2g i tłuszcze 1g.. i oceńcie czy dobry zetaw . z góry dzieki i pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 651 Data: 2013-09-03 16:10:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko a kawa z mlekiem

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam . Moje pytanie brzmi tak, rano pije kawe z lyzeczki z mlekiem, po jakim czasie moge wziasc bialko wpc? Pzdr

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2305 Data: 2015-10-10 18:29:02 Szacuny postu: 2 (cały temat: 0)
  • jakie białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich możecie mi poradzić jakieś dobre odżywki białkowe za niedługo lecę do polski na urlop i chciałem kupić trochę odżywek bo niedługo trzeba zacząć cykl masowy jakie odżywki polecacie mam na myśli białko i jakieś dobre staki kreatynowy itp

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 749 Data: 2014-07-07 23:28:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening o pozniej porze i bialko

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Czesc Treningi mam o pozniej porze. Zaczynam o 19, konczysz kolo 21.30. Przed treningiem biore bialko. Czy po treningu tez moge brac bialko i jakas kolacje? Zaznaczam ze kolo 23 ide spac.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1458 Data: 2003-08-22 18:47:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko czy aminokwasy?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Powiedzcie czy lepiej jest sobie zapodac bialeczko czy aminokwasy?? Niestety nie mam tyle funduszy zeby qpic te dwa suple. Obecnie jestem na cyklu kreatyny. Niech MOC będzie z Tobą :)

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1468 Data: 2004-01-09 23:12:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomozcie bialko dobrac

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chlopaki pomozcie mi dobrac jakies bialeczko 80% z 3kg najchetniej chcialbym tego kupic. Dzieki z gory

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1896 Data: 2004-12-09 12:48:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko na noc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Szukam jakiegoś dobrego białka, które moge spożyć przed samym snem, takiego które wchłania się przez kilka godzin. Najlepiej ze sklepu SFD. Co polecacie panowie?

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1692 Data: 2008-10-29 15:36:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wywiad z Dawidem Gelerem. Pyta Kacper Zastawniak. Białko i aminokwasy. http://www.youtube.com/watch?v=x34AYmRKNdc

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2198 Data: 2010-11-02 17:03:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam białko jak na zdjęciu, oryginalnie zamknięte z dlugą datą do spożycia . Cena 140 zł odbiór osobisty Warszawa lub Łódź /SFD/Images/2016/4/8/d7c9701aa2074208825bb3732715431b.jpg

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1116 Data: 2016-04-08 15:51:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    czy to prawda ze w diecie na mase nie liczy sie bialka pochodzenia roslinnego? wiecie cos na ten temat?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2340 Data: 2004-08-26 21:40:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitrobolon + Amino + Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Mam prośbę żeby mi ktoś rospisał jak zażywać te 3 preparaty : AminoMax 6800 Nitrobolon TREC kaps. WPC Ostrowia 80 Wiek : 17 lat Waga : 78 Wzrost : 180 Cel : Masa

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1510 Data: 2009-10-11 20:40:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co to za białko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema. Zna ktoś z Was pełną nazwę tego białka? Produkt podobno niemiecki ale nie mogę go odszukać i rozkminić nazwy. 2,3 kg - 85zł dlatego jestem Ciekawy. Pozdro /SFD/Images/2015/6/28/e0c534a1446f4896a3085e164f544628.jpg

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 960 Data: 2015-06-28 22:36:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • najnowsze białko olimpu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    http://www.allegro.pl/item150792524_whey_protein_95_tanio_promocja.html

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2213 Data: 2006-12-16 22:19:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplement na masę ale nie białko itp

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jest pełno suplementów na odchudzanie, spalanie tkanki tłuszczowej itp. Czy jest coś co działa w drugą stronę? Spowalnia metabolizm, pomaga nabrać masy? Choć przyjmuje dużo kalori i jem sporo, mam duży problem przybrać na masie, jakiejkolwiek.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 828 Data: 2012-02-15 21:28:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki białko do TCM

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam trenuję 6 miesięcy i zacząłem brać jabłczan kreatyny TCM . Robię trening na masę , i chciał bym kupić jakieś białko , nie za drogie . Dawkowanie by mi przypasowało rano i po treningu. Proszę o jakieś rady co do zakupu i dawkowania . Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 808 Data: 2012-02-21 19:39:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka kreatyna i białko na masę?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jaki z tych produktów byłby najlepszy by dobić szybko na dorej masie? Ważę aktualnie 74.4 kg a chciałbym do wakacji z 88 kg w porwyach do 90, potem dalej masa. Co byście mi poradzili? Czekam na opinię ;) Z góry dzięki

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1147 Data: 2015-02-08 03:02:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)