SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • co na mase miesniowa?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] na zbudowaniu masy mięśniowej no i do tego przydałaby się jakaś odżywka. Na siłownie chodze długo - wyniki są niezłe - ale do tej pory bawiłem się tylko z Kreatyną. Jakie odżywki możecie polecić? Głównie ze stajnie hi-teca może? Coś pewnie co zawiera białko? Crea mass, whey pro? A możę HMB - o którym nie wiele wiem. Z góry dzięki, pozdr Kamil

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 11007 Data: 2002-12-11 18:42:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan suplementacyjny.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] rano + 1 kap. przed treningiem (później w zależności od rezultatów) BCAA - ? L-Karnityna - ? Pytania: 1.Jak dawkować BCAA? 2.Czy potrzebne jest BCAA na redukcji, jeżeli białko, którym uzupełniam dietę też je zawiera? 3.Czy warto w ogóle kupować L-Karnitynę? (Czytałem wiele opinii i są różne) Jeżeli tak to jak ją dawkować? 4.Czy Beta Alaninę [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1396 Data: 2013-12-06 18:32:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocencie trening

    Temat
    Trening w domu

    Dieta Godz: 7.20-8.00 płatki owsiane, 1 jajo (białko) Godz: 15.00-16.00 chude mięso ,ser chudy, białka jaj, kaszę, ryż, ziemniaki. Godz: 19.30 chude mięso ,ser chudy, białka jaj, kaszę, ryż, ziemniaki. Godz: 22.00-22.30 ser twarogowy półtłusty, jaja kurze, rybę, mięso. [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1044 Data: 2008-01-28 20:05:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na siłe

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Chciałbym prosić wszystkich specialistów o rozpisanie treningu na siłe , informacje o mnie według szablonu : AD.1 Trenuje od Maja 2003 - 9 miesiąc zacząłem , miałem jedna przerwę - tydzień w listopadzie , AD.2 Na początku trenowałem codzień tym samym programem.Od września stosuje trening dzielony 3x w tygodniu , nie trenowalem nog poniewaz gram [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1393 Data: 2004-01-05 19:11:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problemy po białku i kreatynie

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    [...] po białku, kreatynie, gainerze aby napisał jak się z tego wyleczył, czy sam przez jakieś domowe lub ziołowe środki albo u lekarza i jaka była diagnoza. Ja brałem xpanda, białko whey protein complex, bcaa i kreatyne gdy skończył się xpand. Moje objawy to pragnienie(dziennie pilem 6-7 litrów) i częste oddawanie moczu, wypadanie włosów [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3103 Data: 2014-01-06 14:24:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kontuzje): kifoza,lordoza,okres wzrostowy co równa się z zakazem ćwiczeń na stojąco i z dużymi ciężarami Zażywane suplementy: kreatyna,gainer,witaminy teraz jabłczan i białko Ostatnio przerabiany plan: dwa dni klata,barki,triceps,przedramię i dwa dni plecy,biceps,brzuch,kaptury ( w sumie 4 dni tygodniu ) Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1247 Data: 2013-11-01 18:37:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do korekty

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta na mase ~ 2800kcal Nie mam zbyt duzego doswiadczenia w ukladaniu diety na mase, ostatnio jechalem redukcje i mialem zamiar jakis czas jesc lowcarba z zerowym bilansem, jednak uznalem ze w moim przypadku to nie ma sensu. Co powiecie o tej diecie, wiem ze powinny byc owsiane, ale one niestety mi przez gardlo nie przejda Białko 2,1/kgmc [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1691 Data: 2009-05-29 13:16:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Silownia pomocy

    Temat
    Trening dla początkujących

    Wiec cwicze juz dlugo na silowni mam 15 lat waze 75kg moj rekord na klate 76 kg... Jakis rok temu dostalem od qmpla takie cos http://www.ceneo.pl/336164 i to bralem i cwiczylem u siebie na laweczce i to bardzo rzadko :) Potem zaczalem chodzic na silownie jakos z 5 miesiecy do wakacji w wakacje przerwa i teraz cwicze 4 dni w tygodniu od poczatkku [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2285 Data: 2009-09-16 22:40:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dobór suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] trening FBW 2 zestawy 3 razy w tygodniu . Ale chciałbym wspomóc się jakimiś suplementami . Dużo gadałem z kolegami którzy ćwiczą , jedni polecają mi spalacze tłuszczu drudzy białko inni znowu kreatynę typu masacra. Jednak ja wolę zapytać zawodowców . Wiem że przy doborze suplementów ważna jest znajomość diety ale z tym będzie problem bo mieszkam [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1019 Data: 2011-01-28 17:09:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • powrot do formy masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam wszystkich, wracam na pelnej z dieta i full treningiem po ostatnich zawilosciach i zabieganym zyciu zwiazanym z moja praca i zastanawiam sie czy walnac sobie takego zestawu: 21 dni : http://www.sfd.pl/sklep/Universal_Nutrition_Animal_M-Stak-opis2378.html jedna saszetka dziennie do tego potem cykl na : [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1089 Data: 2011-10-15 07:27:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Panowie Konkretny chłop,pytanie o trening

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] z siłownią rozpocząłem od 3 miesięcznej redukcji.Zjechałem z 92 na 78 kg.Przyszedł czas na masę.Właśnie rozpoczynam cykl,masy.Jestem w 4 tygodniu,biorę nitrobolon II,Bcaa,białko i gainera.6 posiłków dziennie.Mój trening wygląda następująco,jest to 4 dniowy split. Klata: Poniedziałek:Klata,Barki,Triceps Wyciskanie sztangi skos góra 3serie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 929 Data: 2012-06-13 15:29:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wioślarstwo- jakie odżywki??

    Temat
    Informator KUJAWSKO-POMORSKI

    Witam Trenuje wioślarstwo od 6 lat w bardzo wysokimi osiągnięciami zarówno w kraju jak i na świecie. Jest to sport, w którym w parze musi iść bardzo dobre przygotowanie siłowe jak i wytrzymałościowe, z wskazaniem na wytrzymałość. Pracuje ponad 75% mięśni wiec trzeba bardzo urozmaicić metody treningu oraz dobór ćwiczeń. Potrzebuje pomocy w kwestii [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1398 Data: 2009-10-02 13:32:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena planu treningowego, kilka pytań

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] w makroskładniki? 2. Czy jeżeli nie będę w stanie wyciągnąć kalorii oraz jakiegoś z makro mógłbym się wspomóc, np. gainerem pijąc go w szkole? 3. Po jakim czasie treningu można dorzucić jakąkolwiek kreatynę? 4. Czy rozkład makroskładników na masie w stosunku: a) węglowodany - 50% b) białko - 30% c) tłuszcze - 20 % będzie dobrym rozwiązaniem?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 857 Data: 2013-10-14 21:34:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja, a zachowanie masy mięśniowej

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chciałbym zredukować tkankę tłuszczową ale nie stracić przy tym masy mięśniowej: Trening mam, dietka (można powiedzieć, że odżywiam się dobrze i wiem co mogę jeść, czego nie i w jakich ilościach, gdyż naczytałem się już trochę na sfd)Pozostają odżyweczki: jakiś gościu podał takie odżywki Do tej pory brałem 2x1 Thermo Speed przed sniadaniem i [...]

    Odpowiedzi: 30 Ilość wyświetleń: 4096 Data: 2008-11-07 23:20:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] wolnych ciezarow i FBW -dieta jest stabilna, 5posiłków dziennie (liczba wegli, tluszczu, bialka raczej na oko, na podstawie przykładowych diet znalezionych tu na forum), + białko po każdym treningu -180cm wzrost, 78kg waga -w te 6mies przybrałem 6kg, straciłem troche tłuszczu. Chce przybrac na wadze i zyskac sile. Trenuję rano (7.30), przed [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1011 Data: 2012-02-09 15:30:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, prosze o poprawki do mojej diety ;) Mam 18lat, 176cm wzrostu, ważę około 78kg, pozdro ilość kcal, białko , tłuszcze , węglowodany śniadanie 7:00 Mleko 1,5 % 200g 94 7 3 10 Płatki owsiane 40g 146 5 3 25 Chleb żytni razowy 70g 156 4 1 32 Twaróg chudy "Zielona łąka" 50g 43 9 0 2 Jaja kurze "Ale jaja" L - Biedronka [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1000 Data: 2012-09-01 18:17:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta(nisko węglowodanowa),a przyprawy, siłownia

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] przybieraniem masy mięśniowej, ale gorzej ze spalaniem tłuszczyku:D Wybrałem dietę nisko węglowodanową + 5 razy w tygodniu siłownia + ABS 2 codziennie + spalacz + odżywki( białko witaminki etc)+ 30 minut aerobów po siłowni. Przez pierwszy miesiąc starałem się jeść 5 razy dziennie, ale teraz przerzucam się na jedzenie co 2 godziny mniejszych [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1274 Data: 2013-05-08 18:08:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Walden Farms - Peanut Spreads

    Temat
    Walden Farms

    http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Peanut_Spreads_i30333_d380x380.jpg Opis - Zero węglowodanów i kalorii - Bez tłuszczu czy glutenu - Idealne dla diabetyków Peanut Spreads to pyszny smak masła orzechowego, który jest wykonany z naturalnych świeżych orzeszków ziemnych. Idealnie nadaje się na śniadanie i przekąski na krakersy lub też tosty. Nie [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 6069 Data: 2014-02-18 20:16:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny i trening również

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] możliwe jest wprowadzenie suplementów : oczywiscie to moje dane ;) Stosuję się do diety gdzie jem 3 posiłki z weglami, po treningu czy na crossficie czy na siłowni piję białko i jem banana. Na tej diecie lecę już 6 tydzień , i chciałbym się dowiedzieć czy dobra jest jak na redukcję oraz chciałbym kupić BCAA oraz kreatyne i czy to dobry [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2077 Data: 2015-11-15 11:20:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fire Snake - HMB

    Temat
    Fire Snake

    http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/HMB_i31543_d380x380.jpg Opis - Pobudza wydzielanie IGF-1 - Hamuje rozkład białek - Pobudza procesy spalania tłuszczu - Doskonały smak i atrakcyjna cena HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) jest suplementem, który hamuje działanie enzymów proteolitycznych (rozkładających białka) a także bierze udział w regulacji [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 4330 Data: 2014-09-08 14:56:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)