SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • waga :/

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] rok. Staram sie jeść regularnie i w dużych ilościach co ok. 4h. Diety nie mam zbilansowanej, ale trzymam się ogólnych wytycznych np. po treningu uzupełniem węgle i jem białko(pierś z kurczaka). Nie jem żarcia typu fast food. Żadnych supli nie brałem. A mój problem jest taki ze przez ten rok ruszyłem z wagą tylko o ok. 2 kg. Przy wieku 14 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1398 Data: 2006-12-22 22:56:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cell Pump + SP 250 co teraz?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] cos w stylu boostera i powiem że uczucie było extra, chodz pewnie są i lepsze bostery. Mam teraz pytanie bo zrobie sobie z 2msc przerwy od kreatyny oczywiscie bcaa carbo białko itp. A co polecicie po tym cyklu ? Wcześniej brałem jeszcze mono 1250 było nieźle. Fundusze jakie posiadam to około 200-250zł. Chodzi mi o jakąs kreatyne / boostera [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 998 Data: 2011-05-31 12:40:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Do sprzedania mam Garnitur Armaniego, Koszulkę lacoste, H&M i inne. Sprawdzać aukcje! Możliwa zamiana na białko, BCAA lub assault MP, Animal Flex czy Arthroxon Garnitur: http://allegro.pl/nowy-garnitur-armani-52-czarny-ciemny-paski-wiosna-i3134321640.html Polo H&M Błękitne [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1238 Data: 2013-04-05 16:55:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak i kiedy najlepiej thermal pro?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    No właśnie, czy lepiej go brać w ten sposób: wstaje rano wcinam białko, po 30 min biorę thermal pro i po następnych 30 atakuję aeroby(rowerek stacjonarny) a po nich brzuszki (a dokładnie aerobiczna szóstka Weidera) i pompki czy może w innej kolejności tzn pompki i brzuszki przed aerobami a może wogóle jeszcze inaczej?...no i to się tyczy [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1950 Data: 2005-02-11 04:26:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Smażenie piersi z kurczaka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, slyszalem ze gdy sie smaży piersi to one tracą bialko,czy to jest prawda. nie znam innych przepisów na piersi macie jakies propozycje.

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 6120 Data: 2006-10-31 20:20:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak długo powinien trwać cykl???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Kupiłem białko 2500g jedna porcja ma wynosić 35g.Na dzien trzeba przyjmowac 3 takie porcje, wyliczylem i starczy mi to na jakies 22-23dni.Słyszałem ze cykl pownien trwac 6 tyg, teraz sie zastanawiam czy dokupic bialka zeby starczylo mi na 6 tyg! Prosze o jakąś odpowiedz!

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 4783 Data: 2006-04-16 12:49:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja "dietka" prowizorka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam chcialbym uslyszec co myslicie o mojej dietce 1. sniadanie: platki owsiane twarog mleko 2. jak w szkole to: chleb razowy 3 kromki z serem zoltym i warzywami jak w domu to: gesta zupa + 3 kromki razowca + bialko trening po treningu banan duzy 3. potreningowy: obiad w domu, mieso + ryz/ziemniaki/makaron + salatka/surowka 4. 3 jaja + 3 kromki [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2116 Data: 2008-03-01 11:24:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny, cel masa

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Prosze o ocene :) 23 lata, 186cm, ~75kg bardzo intensywny tryb zycia, silownia 3xtydzien + treningi tanca towarzyskiego 3x + siatkowka 1x kilka slow wytlumaczenia :) Posilek 3 - posilek przed treningowy Posilek 4 - zaraz po treningu Posilek 5 - posilek po treningowy Posilek 6 - lekka kolacja Posilek 7 - banan po treningu areobowym, np tancach [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1211 Data: 2010-03-02 12:20:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zapotrzebowanie kaloryczne

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy ten sposób obliczania zapotrzebowania kalorycznego jest w porządku? 2-3 białka na kilogram masy ciała 2-7 węglowodanów na kilogram masy ciała 1-2 tłuszczy na kilogram masy ciała Białko - 2 x 94kg = 188 Węglowodany - 4 x 94kg = 396 NA DOBĘ Tłuszcze - 1,5 x 94kg = 141 ---- 1 węglowodanów - 4 kcal 1 białka - 4 kcal 1 tłuszczy - 9 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 776 Data: 2013-05-28 20:18:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kiełbasa, mąka, mięso.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam 3 pytanka odnośnie diety 1. Czy mogę jeść na redukcji na masie kiełbase 80%-tową z kurczaka? Tutaj makro Wartość energetyczna w 100 g: 163,00 kcal Białko w 100 g: 14,70 g Węglowodany w 100 g: 1,50 g Tłuszcz w 100 g: 10,80 g Czy lepiej sobie darować? Wiem, że to wciąż kiełbasa zmieszana pewnie z wieprzowiną i temu tyle fatu w 100g 2. [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 976 Data: 2015-03-05 15:17:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta amatora....sensowna?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kromki razowego chleba 3.100g ryżu + 100g kurczaka gotowanego + ważywa --- witaminy i minerały 4.w dt 2 kromki razowego chleba z serem żółtym w dnt 2 romki razowego chleba z serkiem wiejskim 5.gainer 25g białka , 80 g weglowodanow 6. 100g twaróg lub białko dymatize gourmet ( mix bialek koncentratu i serwatkowego ) sensownie jakoś to wygląda

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1525 Data: 2010-08-02 12:59:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • act - suplementacja okołotreningowa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] będę robił act aerobowe (minimalne przerwy między stacjami, po treningu lekkie aeroby - worek/skakanka/trucht) dieta: coś na kształt bilansu, nie liczę dokładnie, ale białko na poziomie 2g, tłuszcze 1-1,5g, ww tylko lub głównie przed i po treningu. Te wegle to zazwyczaj ok 100g ryżu z musem jabłkowym (sporadycznie zamienne z [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1238 Data: 2006-06-09 16:00:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • weryfikacja dziennego zapotrzebowania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć! Proszę o zweryfikowanie moich obliczeń co do dziennego kalorycznego zapotrzebowania oraz zawartości makroelementów. Wiek: 20 Wzrost: 180 Waga: 63 Typ ciała: skiny fat Dzienne zapotrzebowanie energetyczne: 2860 kcal Białko: 140g ~ 18% Węglowodany: 430g ~ 57% Tłuszcze: 80g ~ 24% I teraz kilka pytań: 1. Jeśli chcę zacząć tą masę to powinienem [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1103 Data: 2015-04-14 12:04:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cos nie tak z ta dieta... OCENCIE

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    poszlo w brzuch i boczki, moze nie duzo ale jednak wiecej niz powinno oto rozklad: 6 posilkow dziennie 1. sniadanie: platki kukurydziane 100g + mleko 250ml 4 kromki chleba z szynka 2. 2 sniadanie: twarod chudy 200g 4 kromki chleba z maslem 3. 1 obiad puszka tunczyka + 2 kromki chleba 4. 2 obiad domowa robota, najczesciej miesko z kurczaka + [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1252 Data: 2004-02-08 17:03:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • http://www.sfd.pl/sklep/Activita_%2FActivLab_Night_Protein_Mix-opis25446.html Znalazłem w sklepie sfd takie białko, mam zamiar je kupić ale głupio kupować bez zapoznania się ze zdaniem profesjonalistów. Mam 14 lat i sporą niedowagę, robię trening act na masę dietkę też mam, tylko trochę trudno mi dostarczyć dzienne zapotrzebowanie białka i [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1682 Data: 2009-06-18 10:58:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta (trochę) na masę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wzrost: 180cm Waga: 69kg Sylwetka: ektomorfik Wiek: 20 Dotychczas od 3 miesięcy miałem 2600kcal / 105B / 420WW / 55T i waga stała (zresztą od paru lat stoi). Tutaj białko 1,7g/kg m.c., tłuszcz 20% energii. Aktywność w tygodniu: bieganie 3x 1h ćwiczenia 5x 1,5h i 2x 0,5h praca chodząca 5x 4,5h Uważacie, że makro będzie dobre na lekki przyrost [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2202 Data: 2015-08-18 10:44:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze suplementów

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Na dziale odchudzanie jakiś dupek cały czas mi usuwa temat więc spróbuje tutaj. Przyszła pora trochę się poruszać i spalić zbędny tłuszczyk. Powiem tak: plan jest, dieta również i w tej kwestii nie potrzebuję odpowiedzi. W dużym skrócie: -30min przed ćwiczeniami BCAA + Białko lub samo BCAA -godzina szybkiego marszu/półbiegu Nie wiem tylko jakie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 830 Data: 2012-04-19 23:35:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • if do sprawdzenia

    Temat
    Odchudzanie i forma po męsku

    [...] moze byc? wydaje mi sie ze chyba jest w miare fajnie. Warzywa i owoce oczywiscie nie uwzglednione ale rzecz jasne beda jedzone oporowo. Okno 6h 12;30-18;30 3300kcal 190 białko 330 wegle 94 tluszcze /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/5e84abb6fdc54108bc831ea0e242a2c5.JPG /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/891c6566467d4d62adab116f53346ecf.JPG [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 2625 Data: 2014-03-09 00:29:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mleczko po treningu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] o wiele poźniej (np. 21.00.). Wiem że musze spożyc jakis posiłek po takim treningu, ale z racji tego że jest juz poźna godzina (kolacja było około 18.00), a ja nie chcę przytyć (bo jedzenie poźnym wieczorem prowadzi do przytycia) to czy moge po takich ćwiczeniach wypić sobie kakao jako posiłek potreningowy? Kakao w końcu zawiera białko i wegle.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1809 Data: 2003-06-19 21:41:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Makaron chiński

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czy ten makaron będzie dobry (to ten 1 od góry...) http://www.tan-viet.com.pl/pl_produkty_tao_makaron.html Jego skład : groch(70%),fasola MUNG(30%) Węgle:84,92 Białko:0,50 Tłuszcze:0,02 Sogi sie posypią dla dobrych ludzi

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 4734 Data: 2007-07-03 14:36:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)