SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mleczko po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie odnosnie picia mleka, a dokładniej kakao po treningu. Chodzi o to że biegam wieczorami i wtedy tez jeżdże rowerem, gdy wracam z tego treningu to jet juz przynajmniej 20.00 albo i poźniej, czasem o wiele poźniej (np. 21.00.). Wiem że musze spożyc jakis posiłek po takim treningu, ale z racji tego że jest juz poźna godzina (kolacja było około 18.00), a ja nie chcę przytyć (bo jedzenie poźnym wieczorem prowadzi do przytycia) to czy moge po takich ćwiczeniach wypić sobie kakao jako posiłek potreningowy? Kakao w końcu zawiera białko i wegle.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mleka zawiera równiez tłuszcze dlatego nie powinno sie go pić czy jesć wieczorem... dlatego jeżeli juz pijesz mleko to ja polecam 0,5 % a najlepiej to niepic mleka później niż o 18 00

Nigdy Nie Mów Nigdy
White Nyga'S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jeśli wysiłek był intensywny, to posiłek zostanie wykorzystany na odbudowę strat, a nie na odkładanie tkanki tłuszczowej.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 
1

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki, oczywiście sogi. a te mleczko to ja pije właśnie o,5%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej zjesc cos innego, np troceh tuny z ryzem


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaak przyspieszyc schodzenie skóry???

Następny temat

interwaly

WHEY premium