Ubiór treningowy obecnie ma wiele do powiedzenia w kontekście komfortu samego treningu, jak i funkcjonalności dla naszego ciała. Ma on zapewnić nie tylko szybsze odprowadzanie potu, co powiązane będzie z utrzymaniem optymalnej temperatury dla trenującego ciała, ale liczy się też jego jakość wykonania oraz sam wygląd. Z myślą o tym powstała nowa seria koszulek termoaktywnych SFD, których design przyciąga oko.

Rashguard SFD to koszulka, która została stworzona dla wszystkich pasjonatów naszej marki, którzy dodatkowo cenią sobie ubiór wysokiej jakości wykonania o niepowtarzalnym wyglądzie. Idea, jaka przyświecała przy Tworzeniu koszulki zakładała, aby osoba trenująca otrzymała znakomitej jakości koszulkę, która konkurować może z najdroższymi markami. Oznacza to, że udało nam się stworzyć unikatowego rushguarda, który dodatkowo świetnie się prezentuje.

Co więcej, należy zaznaczyć, że krój koszulki idealnie podkreśla sylwetkę. Dzięki temu, że materiał jest opięty na ciele, a rękawy dopasowane tak, aby odsłonić całe bicepsy i tricepsy, ciało nabiera atletycznego wyglądu nadając nam sportowego charakteru.

koszulka na trening

Przyglądając się specyfikacji użytego materiału otrzymujemy produkt, który:

  • wykonany jest z elastycznego materiału i przylega do ciała
  • odprowadza nadmiar wilgoci, chroniąc skórę dzięki efektowi drugiej skóry
  • posiada oryginalny wygląd
  • nie krępuje ruchów - komfort noszenia
  • jest idealny pod sporty siłowe
  • poczwórny elastyczny szew, który zapobiega dyskomfortowi zapobiegając możliwym otarciom, czy uczuciu ucisku na skórze. Dzięki szyciu tego typu koszulka jest wytrzymała i elastyczna, co chroni materiał przed rozciąganiem
  • nadruk wykonany metodą sublimacji zapewnia długotrwałą żywotność nie tylko koloru, ale i elementu nadrukowanego na koszulkę.

Obecnie wiele firm oferuje w swojej sprzedaży odzież sportową, co stało się elementem fit branży. Jednak nie każda firma oferuje koszulki wysokiej jakości, których komfort noszenia może rywalizować z wyspecjalizowaną odzieżą marek premium. SFD stworzyło koszulkę termoaktywną, którą pokochacie. Komfort noszenia, funkcjonalność, czy oryginalny design sprawiły, że osoby trenujące chętnie zakładają rush-a SFD i z dumą na twarzy, że godnie reprezentują markę, która dba o ich komfort treningu. Należy również zaznaczyć, że koszulka wykonywana jest przy użyciu farb wodnych, co zapewnia bezpieczeństwo noszenia uwalniając nas od metali ciężkich i alergenów.