SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Factivlab Night Protein Mix - co o tym sądzicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
https://sklep.sfd.pl/Activita_/ActivLab_Night_Protein_Mix-opis25446.html

Znalazłem w sklepie sfd takie białko, mam zamiar je kupić ale głupio kupować bez zapoznania się ze zdaniem profesjonalistów.

Mam 14 lat i sporą niedowagę, robię trening act na masę dietkę też mam, tylko trochę trudno mi dostarczyć dzienne zapotrzebowanie białka i pomyślałem żeby sobie kupić to białeczko

Nie będzie jakiś efektów ubocznych itp. i przy moim wieku nie będzie to szkodliwe? i ogólnie czy się opłaca to kupować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
1. "Factivlab"
2. "ze zdaniem profesjonalistów." - nie słodź, nie słodź... bo tu takich niema, lub jest niewielu.
3. Nie, nie będzie ono szkodliwe i możesz je brać, lecz jest to białko na noc, czyli długo wchłanialne, jeżeli jeszcze go nie kupiłeś, a chcesz je stosować w ciągu dnia, kup ostrowie lub łowickie. [jak sądzę ekonomia w tym przypadku jest bardzo ważna?]

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-18 11:04:21

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
w Tym wieku to baw sie sportem juz
na takie ladowanie proszkow w siebie przyjdzie czas

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Spisywałem nazwę z paska adresu a tam tak pisało :(

Dzięki za odpowiedz, na ekonomi mi za bardzo nie zależy, bardziej na efektach. Pisało że można je brać na noc i z samego rana wiec chyba z rana można by je brać, zresztą na noc powinno się spożyć posiłek w którym jest białko a ja mam z tym problem więc pasowało by mi też brać je na noc.

Łap soga :)

"w Tym wieku to baw sie sportem juz
na takie ladowanie proszkow w siebie przyjdzie czas"

Masz rację ale jak na siebie patrzę w lustrze to żal du..e ściska, a chodzi mi tylko o przybranie normalnej masy ciała i dalej jadę bez żadnych wspomagaczy.

Wiec nie wiem kupić to na noc czy to https://sklep.sfd.pl/Ostrowia_WPC_80_-opis1524.html które można brać i na noc i w dzień? bo sam nie wiem

Zmieniony przez - xXx_xXx w dniu 2009-06-18 11:19:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Jadłem.

Białko rozpuszczało się dobrze, jednak nie idealnie.

Miałem smak jakąs tam wanilie - na poczatku mi nie podeszła bo inny smak, ale potem sie przekonałem.

Ma 5 różnych białek, więc można stosować i na noc i po wstaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
też jadlem wanilie
dla mnie smak chemiczny
trzeba dobrze zabełtać żeby nie było grudek, w****iaała mnie piana

do autora - skup sie na dobrym żarciu a efekty bedą
tak jak pisal seewy, na prochy różnego typu przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W tym przypadku smak to sprawa drugorzędna, ostrowia ma być białkiem tanim i zawierającym odpowiednią ilość białka w białku. Czego więcej można wymagać za te kilka zł.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
ja pisalem o night protein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
wanilia night protein jest obrzydliwa. rozpuszczalnosc i reszta jak na mixa w miare ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
A ja pisałem... zanim zobaczyłem Twojego posta.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
nie ten post

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-06-18 14:32:10

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o takim połączeniu sądzicie?

Następny temat

l-karnityna - przedawkowanie

WHEY premium