Czekolada to dla wielu z nas jeden z ulubionych łakoci, który nie tylko wyśmienicie smakuje, ale również dodaje energii i poprawia nastrój. Rodzajów czekolad jest na tak wiele, że można śmiało stwierdzić, że prawdopodobnie każdy z nas znajdzie coś dla siebie.

Występują one w wersji gorzkiej, mlecznej, białej, z nadzieniem lub bez z dodatkiem bakalii, orzechów czy też owoców.

Zainspirowana smakiem bestsellerowego NUTLOVE COCO CRUNCH i potrzebami osób aktywnych i nie tylko, maka ALLNUTRITION stworzyła produkt ALLNUTRITION PROTEIN CHOCOLATE NUTLOVE COCO CRUNCH.

Ta wyjątkowa proteinowa, biała czekolada o smaku kokosowym, to wyśmienite źródło pełnowartościowego białka. Cała tabliczka dostarcza aż 24g protein o bardzo wysokiej wartości biologicznej. Oznacza to, że każda kostka dostarcza puli wszystkich niezbędnych aminokwasów w tym egzogennych, czyli takich, których organizm nie może sam wyprodukowywać i muszą być dostarczane z pożywieniem. Źródłem białka w ALLNUTRITION PROTEIN CHOCOLATE NUTLOVE COCO CRUNCH jest odżywka proteinowa, która stanowi aż 27% składu. Wykorzystano do produkcji tej przepysznej czekolady aż dwie frakcje białek mleka, koncentrat białka serwatkowego (WPC), oraz izolat białka serwatkowego (WPI), który słynie z szybkiego tempa przyswajania i najwyższej jakości. Białka mleka są lekkostrawne i wykazują wysokie walory smakowe, dostarczają wszystkich aminokwasów i stanowią idealne uzupełnienie diety w proteiny.

Czekolada ALLNUTRITION PROTEIN CHOCOLATE NUTLOVE COCO CRUNCH ma niską zawartość cukrów, gdyż jako substancję słodzącą wykorzystano erytrytol, czyli alkohol cukrowy, który nie dostarcza kalorii i ma zerowy indeks glikemiczny. Nie powoduje on podniesienia poziomu glukozy we krwi, co sprawia, że jest chętnie stosowany przez osoby z cukrzycą i insulinoopornością.

W skład czekolady wchodzą również wiórki kokosowe, które stanowią 8,5% składu oraz drogocenne migdały w tej samej ilości. Migdały stanowią wspaniałe źródło magnezu, wapnia oraz potasu. Zawierają wysoka zawartość antyoksydantów w tym witaminy E, które walczą z wolnymi rodnikami m.in. odpowiedzialnymi za starzenie się komórek.

Najnowsza czekolada ALLNUTRITION PROTEIN CHOCOLATE NUTLOVE COCO CRUNCH to produkt wyjątkowy, który wyróżnia się nie tylko niepowtarzalnym smakiem, ale również składem na tle swoich konkurentów. Jest to idealny produkt do urozmaicenia diety w tzw. legalne słodycze.

Komentarze (0)