mam nastepujace pytanie : mam kilka odzywek, lecz dopomozcie mi kiedy i jak je brać :) do tej pory brałem z rana naczczo kreatynke CM3+gainbolic6000 następnie przed trneingiem NITRIX+BCAA, później po treningu CM3+gainbolic6000 i za okolo 30min NITRIX+BCAA, przed snem BCAA i teraz jest problem bo kupilem sobie XPANDA, i nie wiem czy moge tak o [...]
Na rynku pojawił sie nowy nitrobolon(oczywisice firmy trec). Zobaczmy czym sie rozni od nitrobolon 2 powder nitrobolon 2 powder: Składniki na 1 porcję 10g: Pump Creatine Matrix Jabłczan Kreatyny (TriCreatine Malate), Ester Kreatyny HCL (Creatine Ethyl Ester HCL) Nitrix Oxide Amplifier Matrix Alfa Ketoglutaran Argininy (Arginine Alfa [...]
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Jestem tu po raz pierwszy więc skorzystam z okazji i pozdrowię wszytstkich miłośników kulturystyki i nie tylko.Mam dręczące mnie pytanie na które od dłuższego czasu nie moge znalezć odpowiedzi : robiąc rzezbę jeżdżąc na rowerku stacjonarnym 2x dziennie ( na czczo 45min ) i po ostatnim posiłku ( ale przed [...]
Nasz sklep
Mega promocja
Losowe tematy
Poszukiwane