SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna-pytanie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1) typ budowy ciała: endomorfik 2) wiek: 20 3) waga/wzrost 90kg/180cm 4) staż treningowy: nieprzerwany 6 mies, z przerwami około 1,5 roku 5) cel cyklu: masa 6) stosowane już wcześniej suplementy: BCAA, Bialko firmy Ultimate Nutrition 7) stosowane wcześniej spalacze:brak 8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Matrix 5.0, Kratyna Vital-max'a [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 819 Data: 2010-09-14 07:56:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dietka do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dzien treningowy Rano 1. Mleko 2% 250ml 2. Płatki owsiane 80g W szkole 1. Ryż 50g 2. Jogurt 150g 3. Chleb 150g 4. Szynka 30g 5. Banan 120g Przed treningiem 1. Makaron 100g 2. Twaróg 80g Po treningu 1. Ryż 100g 2. Pierś z kurczaka 120g Wieczorem 1. Tuńczyk w wodzie 130g 2. 1 jajko na twardo 55g 3. Chleb 50g B 140g T 70g (moze i wiecej bo nie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1228 Data: 2004-10-23 21:26:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA DUKANA + PEAK PLUTONIUM

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] faza uderzeniowa ) Jeszcze w czerwcu ważyłem 107kg i bylem zalany tłuszczem. postanowilem przejsc na diete Dukana.. i schudlem ponad 20 kg do wrzesnia. Stale utrzymuje diete białkową i systematycznie trenuje. Postanowilem zakupic sobie czyste białko...i peak plutonium. A w temacie chcialbym sie spytac, czy biorac peak plutonium nie odlozy mi sie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 3118 Data: 2010-10-23 23:36:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czytałem, czytałem i ułożyłem dietę. Ocenicie? Pomożecie? :)

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] parę pytań: 1. Czy w przedtreningowym posiłku nie mogą się znajdować warzywa i tłuszcze? 2. Czy aeroby (HIIT) traktuję w diecie jak trening siłowy? (czy te same założenia: białko zaraz po treningu itd) 3. Czy żonglować gdzieś ilością węgli czy zostawić taki równomierny ich rozkład? pozdrawiam PS jeżeli ktoś się zainteresuje, zdjęcie sylwetki [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 484 Data: 2014-01-16 20:01:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mięsnie brzucha

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] sie jesc gotowane rzeczy dużo kaszy. Może jakieś połączenie BCAA, kreatyny, L-argininy oraz L-karnityny? tylko interesuje mnie coś w jednym opakowaniu żeby było wszystko razem w jednym produkcie czy macie coś takiego ? Nie jestem zwolennikiem suplementów ale chciałbym sprobować a może wystarczy jakieś białko z dodatkami? nie wiem... pozdrawiam

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 773 Data: 2016-04-17 14:38:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gdzieś kiedyś czytałem że odsetek białka w piersi kaczej (bez skóry) wynosi 28. W skórze jest bardzo dużo tłuszczu. Chodzi mi o pełnowartościowe białko a nie o jakieś roślinne gó***. Patrzyłem w tabelach to dziwne rzeczy tam pisali że niby kaczka ma 13 czy 14 % białka... A taka gęś 28!!! Logicznie myśląc pewnie chodzi im o to że cała kaczka ma [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 882 Data: 2015-01-05 15:38:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomóżcie!

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    [...] na mase dla mnie(co , kiedy i o której jesc) a takze jak powinienem cwiczyc aby uzyskac dobre efekty.Dodam jeszcze ze nie biore narazie zadnych odzywek.Zakupiłem ostatnio białko serwatkowe Olimp Pure Whey 80 ale nie wiem czy powinienem je juz zaczac stosowac(chodzi mi o staz na siłowni)tymbardziej ze zaczyna sie robic ciepło i nie wiem czy w [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 4107 Data: 2004-05-05 22:44:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • łapa nie rośnie

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] i zauważyłem że wszystko rośnie oprócz łapek i właśnie nie wiem co jest nie tak dieta jakaś tam jest, technika też. Czy poprostu nie mam genu? Myślicie że jakieś dodatkowe białko do diety pomoże PLAN: Biceps 1.UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 12,8,6 2.UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1742 Data: 2012-10-13 16:10:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase 3dniw tygodniu

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] wysportowany,lecz juz dawno nie mialem kontaktu z silownia w trybie ciaglym.Moje dane: Wiek : 21lat Wzrost: 192cm Masa : 74kg :( Dieta jako takowa jest ;) +carbo+białko+witaminy+omega Dobry bedzie taki plan na pierwsze 2-3miesiace? : A: Przysiad 4s(mam problem z pachwina i robie taki przysiad z sztangielka ,zawsze cos...) [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 742 Data: 2013-10-09 21:05:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o pomoc !!! :(

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    zalozylem ten topic po to zeby zasiegnac rady jakis dobrych specjalistow! mam 17 lat i zaczynam czwiczyc na silce! kiedys cwiczylem ok. 6 miechow ale potem byla 1,5 roczna przerwa i nie ma juz zadnych efektow :( teraz juz cwicze ponad tydzien. to moje wymiary: biceps 30 cm klatka 94 cm pas 78 cm biodre 95 cm przy wade 73 kg (wiem malo) przy [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 845 Data: 2004-02-15 10:22:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomoc z dietą

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    witam , ostatnio układałem dietę ale z nią jest coś nie tak ;c Posiłek 1 (7.00): Mleko 3,2 - 500 g Płatki owsiane - 100g Posiłek 2 (10.00): Chleb razowy -100g Jaja kurze całe – 70g Margaryna roślinna 15g Posiłek 3 (12.30): Chleb razowy - 150 g Szynka z piersi kurczaka - 100 g Margaryna roślinna - 15 g Posiłek 4 (15.00) Ryż biały - 150g Pierś z [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 645 Data: 2013-01-22 20:46:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bardzo aktywny miesiąc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] się na odpowiednim doborem suplementów. Aktualnie posiadam Atomic 7, Shock therapy i storm`a oraz dwa rodzaje białek. Caseine które biorę przed spaniem oraz jedno klasyczne białko serwetkowe bezpośrednio po treningu. Z tego co czytałem to nie ma lepszej mieszanki kreatynowej na rynku niż Strom, korzystałem wcześniej i również byłem zadowolony z [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 465 Data: 2019-08-11 12:43:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brać

    Temat
    Odżywki i suplementy

    1.Witam kupiłem białko z trec whey 100 i jest w nim miarka na niej pisze 50cc i więc moje pytanie ile takich miarek potrzeba żeby usypać 30g białka na opakowaniu piszę że 2 miarki .. 2. kiedy brać witaminy olimp vita-min multiple sportodrazu rano łykać po jednej tabletce minerałów i witamin ?? 3. mam też Dextrex i normalnie go mieszać z [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 884 Data: 2013-03-14 21:33:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Metapure™ Mass+ to perfekcyjnie zbilansowana, bardzo delikatna, smaczna i łatwo przyswajalna odżywka węglowodanowo białkowa. Aby maksymalnie przyspieszyć przyrost masy mięśniowej Metapure™ Mass+ został wzbogacony monohydratem kreatyny, l-glutaminą i aminokwasami łańcuchowymi (BCAA). Dzięki temu dociera do Twoich mięśni szybciej niż inne odżywki [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 939 Data: 2013-06-25 11:56:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] jem kolację. Wygląda to tak ze rano jem 400 kca bialko w wiekszości węglowodany i tłuszcze, pozniej wegle+tluszcze+bialka x2 (posiłki okolotreningowe) no i kolacja czytso białkowo-tłuszczowa Chodzę spać ok 22/22:30 Czy 4 posiłki spowolnią mi metabolizm? no i czy musze miec te 2 potreningowe bo wiem ze niby trzeba dostarczyc weglowwodanów... [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1274 Data: 2016-01-24 22:02:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] przed śniadaniem 30 min biegania na kg masy ciała wychodzi około: 2.4g białka 3.9g węgli 1g tłuszczu do tego wcinam kreatyne rano lub w dt po treningu / zma na spanie + białko w czasie treningu więc tego białka w dni treningowe troszke na + jest /SFD/2016/8/4/4d048c99b2e943b2873eefc2373ded57.jpg Zmieniony przez - mikaelo w dniu 2016-08-04 [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 720 Data: 2016-08-04 02:29:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta sama się nie ułoży.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 15 min spacerku z psem. Obecna waga 115 KG , ćwiczę pon/śr/pt w godzinach 9:00-10:30 , narazie moja dietka prezentuje się tak ,potrzebuję ją dorobić :). Pytania: Jakie białko wybrać? Cena nie gra roli ,wazny jest smak,rozpuszczalność,działanie. Zależy mi na jak najmniejszej ilości węgli w białku. Czy 20-30 min aerobów naczczo to [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 2468 Data: 2013-08-04 10:34:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kre-Alkalyn+Xpand Energized

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] treningiem lub po treningu,Xpand rano i przed treningiem, w dni nietreningowe Kre-Alkalyn 2x1rano i 1tabletka wieczorem..moze byc takie dawkowanie?dotego oczywiscie ZMA białko gainer itd itp ...i pytanie apropo kolejnego cyklu...na drugi cykl nie wiem co wybrać Shock Therapy+ Nitrobolon,albo Shock Therapy+KO ? A co do krealkalyn to jest [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 3752 Data: 2006-02-01 19:56:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • problem z redukcją tkanki tłuszczowej

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] , że proporcja musi być 70:30 ale czy jak będzie mniej węgli to tłuszcz też jest wykorzystywany do budowy? I czy po treningu jeżeli nie będę brał odżywki węglowodanowej a białko i glutamine + bcaa to grozi mi katabolizm. Krótko mówiąc czy na ujemnym bilansie kalorycznym przy lekkiej nadwadze i otłuszczeniu mam szansę coś zbudować jednocześnie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 910 Data: 2012-04-18 23:02:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy robię wszystko ok??

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] a w dzien nietrenujacy skromnie na rozruszanie orbitek ok.15-20 minut i krotki aerobik. Dieta bardzo ogolnikowo - Rano i wieczor duzo bialka,warzyw i owocow. Obiad jest jedynie srednio tlusty. Dodatkowo szejki po treningach - białko + karbo. Biore jeszcze kreatyne i DAA. Podpowiedzcie elita czy z tym wszytsko ok. Z góry dziekuje za odpowiedzi

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 546 Data: 2014-05-23 22:13:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)