najłatwiej to zrobić szejkami, które są lekkie, łatwo je przyjąć i można przemycić dużo kcal np. płątki owsiane/jaglane/ryżowe, białko/twaróg/serek wiejski/skyr, owoc, masło orzechowe/awokado/olej kokosowy/wiórki, w takim szejku (pewnie objętościowo na raz za duży będzie dla Ciebie, ale można nawet wypić 500kcal i bardzo szybko i łatwo przechodzi [...]
Ok, dzięki wielkie za informację. A możesz mi napisać dlaczego nie warto się sugerować BV? Chodzi Ci o to, że białko nie mogę mieć tak naprawdę BV wyższego niż 100? Zmieniony przez - Scorpion17 w dniu 2011-05-10 14:22:47
[...] Brak czasu, ochoty na gotowanie, czy pieczenie lub po prostu brak możliwości przeznaczenia 15 minut na posiłek sprawia, że idealnie sprawdza się w takiej sytuacji odżywka białkowa. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie odżywka białkowa. Wśród najlepszych tego typu produktów wyróżnić należy: - hydrolizat białka serwatkowego: [...]
W sumie masz racje Moze mi pomozesz bo ja w sumie tez teraz jestem na diecie tluszczowej tylko nie wiem czy wszystko robie okiej a wyglada to tak: waze ok 60Kg, wzrost 171cm (nie chce tak strasznie schudnac tylko zrzucic podskorny tluszczyk zeby bylo widac mi kaloryferek a podobno to jest najtrudniejsze) cwicze codzinnie aeroby 1h z rana naczczo, [...]
W sumie masz racje WIEM Moze mi pomozesz bo ja w sumie tez teraz jestem na diecie tluszczowej tylko nie wiem czy wszystko robie okiej a wyglada to tak: waze ok 60Kg, wzrost 171cm (nie chce tak strasznie schudnac tylko zrzucic podskorny tluszczyk zeby bylo widac mi kaloryferek a podobno to jest najtrudniejsze) TO JEST NAJTRUDNIEJSZE I U OSOB [...]
Taa wina diety. Ciekawe jakim cudem. Nawet zwiększyłem białko do 2,2 g na kg ciała nie wiliczając w to białka roślinnego, słodyczy wogóle nie jem, jem węglowodany a niskim IG(głównie ryż brązowy, chleb razowy), spożywam zdrowe tłuszcze(oliwa z oliwek, tran, orzechy włoskie, jajko), dużo warzyw. Dietę mam bardzo dobrą, kalorie są wyliczone. Dużo [...]
[...] tym większy stan kataboliczny. Chodzi o mikrourazy, których doznajemy podczas treningu. Organizm może ich nie odbudować lub odbudować z nadwyżką. 1.A gdy łykniemy szejka białkowego, czy w innej postaci białko, wtedy, organizm szybciej przerzuca się na spalanie tłuszczu z mieśni, czy spala je tak samo, ale potem odbudowuje? -To co zjesz dzień [...]
[...] węglowodanów? Białko - przyjmuje się, że spożywanie ok. 2g białka na kg całkowitej masy ciała jest wartością optymalną. Źródła: jaja, ryby, nabiał, mięso, podroby, odżywka białkowa, np. Allnutrition Węglowodany - oficjalne rekomendacje mówią, iż udział węglowodanów powinien stanowić ok. 45-50% dziennej podaży energii. Źródła: kasze - gryczana, [...]
widzisz, mnie nie przekonuje stwierdzenie: "niewiedza to spokoj", nie zamykam oczu z mysla, ze obiekt fobii zniknie z otoczenia bralem suple, ale w stylu carbo, gainer, bialko, do nich mnie szybko przekonano. teraz biore alc, lecytyne, tauryne, moze niedlugo guarane i tez rozumiem, ze mi to tylko pomoze. tylko o tyle przy gainerze [...]
[...] na bazie pieprzu i innych ziółek mających podnieść temp ciała. MESOMORPH DMAA był moim najmocniejszym środkiem i najskuteczniejszym z tych wszystkich. 8 - obecnie stosuje białko kreatynę beta-alanine i BCAA 9 - kreatynę biorę codziennie 10 dieta 2g. białka na kg masy węglowodany 3-4g na kg masy tłuszcze około 1 g na kg, kalorie obcięte około [...]
[...] i wodą święconą, bo jego duszę już napewno już opętali! Najlepiej będzie zabronić mu jeść. Na gainerze z tylu jest napisane: biało - ileś tam g. w 100g. - to jest normalne białko, jak pani je na śniadanie, czy obiad, czy kolację. Takie jak w zwykłym jedzeniu, tylko, że w proszku. np. mnienso, tfaguk, jajka węglowodany - np. w chlebie, ryżu, [...]
[...] "siedzi" w tym temacie i powiedział, że jak ktoś nie jest profesjonalistą, to zwykła zdrowa dieta bez pomocy odżywek w zupełności wystarczy. Sam w tej chwili biorę HMB, Taurynę i białko SP80 i czuję różnicę. Zastanawiam się na ile jest to placebo. Wydaje mi się, że gdybym tego nie brał i dalej tak ćwiczył efekt mógłby być taki sam.
[...] trzeba brać ewidentnie około treningowo, przykładowo Michał Karnowski tak zaleca. Mam jabłczan i bcaa, zaplanowałem sobie że bcaa biorę przed treningiem siłowym, po siłowym jabłczan z carbo i ok. 1h aerobów a na koniec białko. Wracając do sedna - jest sens brać kreatynę rano kiedy (jak np Karnowski twierdzi) poziom atp jest w normie...
z zapotrzebowania odejmuje okolo 250-300 kalorii, czyli 2700kcal wyliczonone makroskladniki : BIAŁKO 2-2,5g na kg bialka = 88kg x 2.2 = 190g x 4 = 760 kcal TŁUSZCZ 25% = 2700 * 25% = 675 kcal = 75g WĘGLE = 2700 - 760 - 675 = 1265 kcal = 316g wiec za duzo tluszczow daje, a za malo wegli ?? Zmieniony przez - biegacz9 w dniu 2016-09-26 09:32:45 [...]
M-ka staram sie jesc w ten sposob, ze jak mam dzien z ryba (np. dzisiejszy) calego lososia dziele na 3 posilki (okolo 360g lososia) + bialko w prochu Taki dzien rybny bede sie staral wprowadzac raz w tygodniu na poczatku. Tunczyk w puszce jest tez bardzo smaczny, wysoka zawartosc omega3 - tyle, ze przetworzony rozumiem to, bede staral sie [...]
[...] na zmiane: kasze jaglalna, gryczana, ryz basmati, ziemniaki, ryz brazowy (np. dzien z ziemniakami - 3 posilki z ziemniakami, dzien z kasza - 3 posilki z kasza w skladzie) białko w dzien nietreningowy - raz miedzy posilkami, w dzien treningowy - po treningu MIĘSO bazuje na piersi z kurczaka- ryba tlusta mniej wiecej 4x w miesiacu, wolowina [...]
domer_ nastepnym razem postaram sie zejsc na ziemie robiac zdjecia :| dzisiaj trening miedzy 2 i 3 posilkiem, po treningu bialko /SFD/2016/10/2/8b775054b99f4cefa947612bec6daf22.jpg
[...] na laurach tylko lecę dalej dzisiejsza dieta /SFD/2016/10/10/b0a7f86c2f0542e2bd9a05e0f1e434ed.jpg Co do dzisiejszej michy : Trzymaj się raczej białka w granicy 190-200g (białko liczymy na beztłuszczową masę ciała na redukcji) Sądzę, że ten przedział będzie ok, czyli izolat możesz albo wywalić, albo zmniejszyć ilość. Nasion lnu (zmielony [...]
Oby praca przynosiła dalsze efekty Co do dzisiejszej michy : Trzymaj się raczej białka w granicy 190-200g (białko liczymy na beztłuszczową masę ciała na redukcji) Sądzę, że ten przedział będzie ok, czyli izolat możesz albo wywalić, albo zmniejszyć ilość. Nasion lnu (zmielony owszem - tak) nie wliczaj, one nie są trawione. Miód tutaj się [...]