SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • mięso czy WPC

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Siemka koxy jak w temacie bo lepsze będzie po treningu : pierś z kurczaka smażona czy białko WPC z olimpu ?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1265 Data: 2016-08-24 20:32:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomocy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    za malolata bylem uczulony na bialko. dzisiaj znowu wrocilo i nie moge jesc drobiu i produktow mlecznych. zwiazkuz tym co mam robic jesc wolowine sama?

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 898 Data: 2008-07-24 00:38:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROTEIN POWER z "AME.MUSCLE"

    Temat
    Odżywki i suplementy

    stosowal ktos z was to bialko? ja zapodaje je od tygodnia ,w smaku jest dobre,sklada sie z soi i serwatki.Prosze o opinie.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1137 Data: 2003-09-22 08:28:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • MEGABOLA Egg Pro 95%???

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Co sadzicie o białku MEGABOLA Egg Pro 95% jest warte uwagi czy polecacie jakies inne bialko? Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1235 Data: 2004-03-13 17:27:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suple na 2 cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Jakie suple kupić na drugi cykl? Wiek 18lat Waga 63kg Wzrost 183 Staż 6miesięcy cel masa i rzeźba do tej pory brałem krete mono + dextroze + białko.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 735 Data: 2009-01-29 14:47:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ostrowia :)

    Temat
    ATLETA

    Son powiedz...zamierzasz sprowadzic to bialko z Ostrowi...?Myslales nad tym.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1654 Data: 2005-04-08 13:32:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brać pomocy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć posiadam białko white protein, carbo, kreatyne oraz glutamine. Proszę o pomoc co z czym łączyć i jak brać. 8 miesiecy na siłowni plus dieta dodam że robię masę pozdrawiam

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 522 Data: 2016-05-23 14:15:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przykład diety

    Temat
    Trening w domu

    moglibyście podac jakas diete na zrzucenie kilogramow moja zapotrzebowanie to kcal 3300 bialko 15% 125g weglowodany 55% 460g tluszcz 111g

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 966 Data: 2013-01-10 16:18:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta co mogę poprawić ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Typ:ektomorfik wzrost 177 waga 63 2959 kcal 126 bialko 504 wegle 63 tłuszcze /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/747cff25982b460bb09f34710a677948.png

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 761 Data: 2014-06-02 22:10:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko produkty

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Które produkty są bogate w białko? produkty te mogą jeść dzieci w wieku trzech lat? jak je wprowadzać do jadłospisu dziecka ?

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1040 Data: 2010-10-01 20:16:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to może być przyczyną??

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Jestem uczulony na białko! Czy to może być powodem trudności w nabraniu masy? Jeżeli tak to czy istnieje jakiś sposób by z tym coś zrobić!?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 909 Data: 2009-05-20 17:13:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Waga :D

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam mam 16 lat ok,180 wzrostu i waga 57 chce przytyć nw co kopić jakie suplementy,białko?,co polecacie? :D

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1274 Data: 2014-11-02 19:53:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa + rzezba

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , chcialbym uzyskac wiecej info na temat masy + rzezby , biore kreatyne , bcaa , hmb , carbo i bialko czy te suplementy sa dobre na to co chce uzyskac czy raczej nie ?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 668 Data: 2012-10-23 21:30:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprzedam białko, WPC Olimpu, otwarte +/- 2100g z 2200g. Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2010-02-17 20:50:02

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1097 Data: 2010-02-17 19:10:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy mogę brać odzywki w wieku 15 lat

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam pytanie - Czy mogę brać odzywki (kreatyna, białko itp.) w wieku 15 lat wzroście 180, wadze 75kg i 33cm w ręce

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1152 Data: 2016-06-08 21:20:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nagly atak

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam!dostałem bardzo silnego (prawdopodobnie ataku dny moczanowej wlewej stopie bardoz silny ból)gdzieś wyczytałem że to może być od supli bialko bcaa.prosze o pomoc

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 666 Data: 2014-03-16 05:59:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mało aminokwasów i bcca w białku

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Aktualnie biorę białko OLIMP 100% Whey Protein Concentrate ale ono ma mało aminokwasów. Czy są one tak ważne, aby była konieczna zmiana białka na droższe?

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 760 Data: 2017-07-04 17:08:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Przed treningiem przedtreningówka A po treningu co lepiej białko czy kreatyna? Czy może to i to?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1385 Data: 2018-07-25 09:07:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co na początek?

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Planuje zacząć chodzić na siłownie i mam parę pytań. Na początek starczy kupić węglowodany + jakieś białko? Czy coś jeszcze dorzucić. Dodam, że jestem szczupły.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 594 Data: 2013-06-20 21:00:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam pytanie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam bialko kreatyne(w kapsulkach) nitrobolon i carbo i mam pytanie jak mam to brac zeby byly jakies efekty ? w dni treningowe i dni "wolne" : )

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 833 Data: 2007-08-23 01:18:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)