SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • bicki nie rosna;((

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam moj trenuje od 8lat z glowa ok 4 ale nigdy nie mialem diety takiej z waga jadlem duzo ale nie tresciwie cale 8lat trenowalem pod katem silowym wagowo od 3lat chodze ok 100-116kg zrobilem 2 cykle na suplementach teraz po 3 latach przerwy w tym rok od silowni wrocilem i trenuje pod katem sylwetku nie sily trzymam diete 800gram miesa 400gram [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1662 Data: 2014-04-02 10:51:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawka Diety ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dieta jest dla osoby ważącej 72kg (jestem raczej ektomorfikiem, trudno jest mi nabrac masy) prosze o poprawke jeżeli jest wymagana 1. 6:30 Bananowy mix B:43g W:52g T:32g Kcal 665g 2. 9:30 Piers z kurczaka 120g Makaron 100g B:37 W:75 T:4 Kcal 492 3. 12:30 Płatki owsiane 70g Białko 30g Oliwa z oliwek 20g B:33 W:46 T:26 Kcal 550 4. 15:30 Piers z [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 746 Data: 2011-09-09 11:28:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny [95kg]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] możliwe jest wprowadzenie suplementów : TAK Bilans kaloryczny jaki mam to 2500 tys Makro 190b 240w t90 Posiłki ważone tak aby zgadzał się bilans Śniadanie Płatki owsiane + białko / jajecznica ciemne pieczywo II śniadanie Ciemne pieczywo, chuda wędlina, warzywa Posiłek przed i po treningu Warzywa + kasza / makaron / ryż + chude mięso Kolacja Tu [...]

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 3076 Data: 2022-04-04 09:40:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mleko kokosowe, makaron razowy, kawa...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1. czy jest sens dodawac do diety mleko kokosowe zamiast np. czesci tluszczow z oliwy? 2. czy makaron razowy/pelnoziarnisty moze byc rownorzednym substytutem brazowego ryzu? (IG,kalorie etc.) 3. wiekszosc miksow kreatynowych lyka sie na czczo z rana - czy jezeli w 10min. pozniej wypije kawe (w koncu jest to poranek) to wszystko bedzie w porzadku i [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 5045 Data: 2008-07-21 13:13:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mile widziane sugestie i wskazówki ;) Waga-84Kg Mleko spożywcze 3,5 % tłuszczu 250 Płatki owsiane 40 Białko jaja kurzego 160 Oliwa z oliwek 15 ŁĄCZNIE: 465 Chleb żytni razowy 80 Masło roślinne kubkowe 5 Ser twarogowy półtłusty 25 Słonecznik, nasiona 10 ŁĄCZNIE: 120 Chleb żytni razowy 80 Masło roślinne [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1110 Data: 2008-12-25 17:20:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • przydalby mi sie trening na mase

    Temat
    Trening dla początkujących

    yhmm.... moje wymiary 175cm 74-75kg max4-dni min3-dni moge trenowac trening w domu:laweczka,sztangi,hantelki,wyciag na nogi trenowalem 2mc na suchara,rozgrzewkowego zakupilem zestaw animala+bialko maximuscule promax30% do tej pory cwicze standardowo; pon;klatka,tric,brzuch srod;plecy,bic,brzuch piat;nogi,przedramie,brzuch mniej wiecej tak to [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 920 Data: 2009-09-11 20:04:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] potem mam nadzieje ze przy masie napnie się na maxa :). Obecnie coraz mniej energii (chęci) oraz staw(y) niektóre juz zaczynja mnie bolec :/. Obecnie tylko z suplementów to białko. Wcześniej jako przetreningówke używałem Universal Nutrition Shock Therapy a na stawy Flexit. Wiem że można kupić bombshella, ale nie wiem czy potrzeuje tak [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 4939 Data: 2017-05-30 17:51:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem na redukcji !!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, tak jak w temacie napisałem mam problem na redukcji albowiem mam dietę trzymam się makrosów a waga jak stała tak stoi :( Wiek 18 lat , waga 101 kg, wzrost 186 cm. Trening na siłowni 5-6 razy w tygodniu + bieganie 4 razy w tygodniu. Staż treningowy 4 lata. Aktualnie moje makro wygląda tak : Kalorie 2651 węglowodany 331gr Białko 200gr [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1912 Data: 2015-02-13 23:35:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy dobrze ulozona dieta..?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wiek:20 lat kobieta cwicze sporadycznie ale wlasnie zapisuje sie na silownie a wlasnie czy nie da sie cwiczyc w domu zeby miec podobne efekty? ?? a o to moja dietka: śn. białko=50 np.platki owsiane=100gr weglowodany=107 jogurt owocowy 350gr tłuszcze=17 serek wiejski 200gr 2snd. B=7 pieczywo razowe 150gr [...]

    Odpowiedzi: 34 Ilość wyświetleń: 3351 Data: 2004-11-29 12:32:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementacja do oceny - masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siema, chciałbym abyście sprawdzili czy dobrze ulozyłem suplementacje. Premium Nutrition - NO-CRE-X3 1200g Sports One - Night Protein vanilla 2,27 kg Sports One - Size Factor 3 kg Sports One - Power Creatine 500g SNI Xtreme - Glutamine Peptide 500 g SNI Xtreme - Pro Whey 908 g Do te go mam jeszcze : A.pak , GL-6, Extra Mass, Białko. Rozpisze [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1306 Data: 2007-02-17 12:56:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KOLEJNY TEMAT Z ODCHUDZANIA

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] koło godziny 11-12 2 jabłka, po południu obiad (2 torebki ryżu, i pierś z kurczaka ok 500g), po południu trening na siłowni i po powrocie jabłko, jakieś wafle ryżowe i tylko białko... Czy to dobre połączenie ? Co polecacie...? Nie mam ograniczonych środków na jedzenie, więc proszę o porady... Co i jak jeść, i czy suplementy moga być w takim [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1106 Data: 2012-03-03 12:14:34 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)
  • Cześć Panowie, Potrzebuję konstruktywnej opinii na temat mojej obecnej suplementacji. Co dodać, co odjąć, czego nie mieszać, z czym brać albo brać o innej porze itd. itp. Dodam, że dietę mam kateringową, sportową. Śpię po 7h. Mój "cykl" treningowy wygląda w ten sposób, że trenuję 12 dni z rzędu i dwa dni odpoczywam. Daje rade utrzymać takie tempo [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1785 Data: 2019-06-03 10:56:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomocy prosze doradźcie

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] przyrząd do robienia martwego ciągu Dieta : jest Przeciwskaznania medyczne : brak Zażywane suplementy : bede najprawdopodobniej brał kreatyna 300g gainer 737 3kg lub białko 900 g ostrovwia tego nie jestem pewien wiec moim głównym priorytetem jest biceps i klatka dlatego tez chciałbym się dowiedzieć w jakie dni wykonywać ćwiczenia na te [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1714 Data: 2009-01-20 16:16:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozklad makroskladnikow masa - ektomorfik

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam pytanie odnosnie rozlozenia makroskladnikow na diecie na mase. Waga 83 kg, wiek 25. wzrost 178 cm. Obecny cel to minimum 3500kcal dziennie. Zastanawiam sie tylko czy mam odpowiedni rozklad skladnikow w ciagu dnia dla tej ilosci kcal bo masa jest slabej jakosci. Czy zmienic ilosc weglowodanow kosztem tluszczy czy wprowadzic jakies inne [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2783 Data: 2013-12-20 13:11:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jest dobrze czy coś zmienić?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] konkretnie, to w jakimś stopniu też się odkładała... teraz wiem, że takie cardio robi się osobno. Miesiąc temu ułożyłem sobie dietę, gdzie deficyt wynosi max 2200kcal, białko 150g, tłuszcze 80g, węgle 150g. Główne składniki to drób, ryby, wołowina, kasze, ryże, jaja, ser twarogowy półtłusty, płatki owsiane z suszonymi owocami, orzechy itd. [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 726 Data: 2014-11-24 17:27:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ART "W jaki sposób rosną mięśnie?"

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] zdolnością przystosowawczą, która uaktywnia się pod wpływem bodźców. Tempo tego procesu uzależnione jest jednak od wielu czynników, m.in. dostępności składników odżywczych (białko, tłuszcz, węglowodany, witaminy etc…), a także aktywności wielu hormonów, czyli związków regulujących czynności narządów i tkanek, w tym tkanki mięśniowej. Hormony [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 644 Data: 2011-11-24 08:05:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • HOT BLOOD, ATTACK, NO Plasmacore

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Attack biorę jeszcze m.in. Scitec Hot Blood, ale tylko przed treningiem dwie miarki, NO Plasmacore w czasie treningu jedną miarkę. Ponadto, zażywam Scitec Myometh (2x2)i białko Hitec Whey-6 (zazwyczaj 3x30g) niekiedy wspomagane "z doskoku" gainerem Jumbo. Jednakże przede wszystkim interesuje mnie, czy dobrze przyjmuję ten Attack? - oczywiście [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1719 Data: 2012-05-30 06:58:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening pod katem piłki

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] rak w stawach lokciowych na górnym wyciągu 3x12 4 W siadzie wyciskanie francuskie sztangi 3x10 + superseria w siadzie unoszenie przedramion ze sztangielkami chwyt młotkowy 3x12 W piatek to samo co w poniedziałek. Do tego uzupełniam diete w białko WPC Łowickie 80 do do tego chce kupic HMB i AMINOKWASY BCAA zeby spalic troche tłuszczu

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 614 Data: 2013-10-14 18:49:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prosba o zestaw cwiczen na uda i posladki!!!!!!!!

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Czy moglibyscie mi podac jakis zestaw cwiczen na pozbycie sie tluszczu z ud i posladkow? Co prawda nie mam nadwagi ale spore ilosci tluszczu. Jakis czas ćwiczylam (okolo 2 miesiecy) i moja sylwetka sie poprawila, mam mniejszy brzuch, ale ciezko mi sie pozbyc tkanki tluszczowej z okolic ud i posladkow. Nie stosuje zadnej specjalnej diety, jjem duzo [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 6427 Data: 2005-07-16 14:32:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta[masówka] do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] dyni/tran 15g warzywa100g B:25 W: 46 T: 8 V posiłek przedtreningowy 16:30 Tuńczyk 150g makaron bezjajeczny 100g B:50 W:76 T:13 17:00-18:30 trening po treningu carbo 50g białko 20g V posiłek potreningowy 19:00 ryż biały 60g 3,5 45,9 0 piersi 100g 21,5 0 1 B: 25: 46 T: 1 VI kolacja 21:00 twaróg/ 150g 28,05 5,5 7,05 warzywa100g Oliwa z [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 918 Data: 2009-08-26 20:31:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)