(staz 6 miesiecy) Witam, moim celem do konca maja (3 miesiace) jest redukcja tkanki tluszczowej, uformowanie rzezby ciala, przyrost masy (suchej). Dzisiaj kupilem HMB MEGA CAPS 1000 (300 kapsulek), i chcialem spytac o rade co do tego najlepiej polaczyc by osiagnac moj okreslony cel? Widze wiele wypowiedzi osob, ktore biora kreatyne do tego ale ja [...]
[...] mam takie pytanie. czy możliwe jest takie ułożenie diety by zgubić nadmiar tkanki tłuszczowej jednocześnie budując mięśnie i zyskując obwody? wiem że dieta musi być bogata w białko ograniczam węgle i zrezygnowałem z tłuszczy zwierzecych biegam 4 razy w tygodniu po ok 1-1,5h siłka 4 razy w tygodniu jednak wyniki nie są zadowalające podejrzewam [...]
Czy 25 ml oliwy z oliwek + 125 g twarogu półtłustego na ostatni posiłek może być ? nie za dużo oliwy ? i Kupiłem taką Bartolini ACEITE DE ORUJO kw. tł. nasycone 14g kw. tł. jednonienasycone 77g kw. tł. wielonienasycone 9g i Czy takie masło orzechowe do śniadania jest dobre czy jakościowo nie za bardzo ? Masło orzechowe Sante Skład: Prażone [...]
[...] pierś z kurczaka, jakieś tuńczyki itp). Ograniczyłem trochę jedzenie, (nie jem słodyczy itp) staram się jeść zdrowo. Trening robię normalny (na siłe) czasami FBW. Kupiłem odżywki BCAA , kreatynę CM3, witaminy activlab, i spalacz QNT riptek. Do tego jem cały czas białko sojowe. Napiszczie mi co zmienić w diecie i treningu, aby były efekty.
[...] kończy się ok. 20 / 21, około 40 minut zajmuje mi dotarcie do domu i przygotowanie posiłku. Dylemat polega na tym, że nie wiem czy posiłek powinien zawierać wyłącznie białko czy również jakieś węglowodany, mimo późnej godziny. Jeśli tak to w jakiej formie? Kładę się spać +/- o 24, więc mam te 2,5 h po posiłku. p.s nie dopisałam - jestem [...]
[...] Co dorzucić do kreatyny w celu uzyskania większej masy? Ćwiczę już półtora roku, ciągle "na sucho" Mam już kreatynę ze sport definition, mutant massa według braków i białko z Activlab. Zastanawiałem się nad nitrobolonem 2 lub energizerem, ale nigdy nie brałem żadnego z nich więc nie mam wiedzy praktycznej a chciałbym aby wypowiedział się [...]
Witam mam zamiar rozpoczac cykl redukcyjny na nastepujacych suplementach: Spalacz: Scorch Białko: ProLongatum Biogenix BCAA Mega Caps Olimp L-Karnityna AAKG Extreme Olimp do tego polecono mi mieszanke kreatyn Controlled Labs Green MAGnitude i mam prosbe o opinie tego produktu i ewentualne prospozycje dotyczce innego stacka bardziej znanego i [...]
Witam jestem na redukcji i chce kupić białko do 200zł dla uzupeł. braków w diecie. co polecacie? Wasze doświadczenia, sugestie i oceny. Nie moge się zdecydowac. Zastanawiałem się nad: 1. Trec isolate 2. Trec whey 100 3. Optimum whey gold 4. Syntha 6 5. Hi tec C6 whey 6. Scitec isolate Co proponujecie?
Witam wszystkich odwiedzających ten temat i proszę o ewentualne poprawki i sugestie. To moja pierwsza dieta na masę. Współczynnik BMR 1763.04 Aby utrzymać wagę Kalorie 2424.18 Węglowodany 55% 1333.3kcal = 333.33gram Białko 15%% 363.63kcal = 90.91gram Tluszcz 30% 727.25kcal = 80.81gram Sprawdzałem też w dokładniejszym kalkulatorze (wpisuje się [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam. Chciałbym abyście ocenili moją dietę na masę. Jestem ektomorfikiem, ważę 58 kg, wzrost 174. Między posiłkiem 5,a 6 jest trening. Wpisałem tam banany, ponieważ nie wiem co.. możecie mi doradzić ?? Chciałbym jeszcze wiedzieć czy potrzebne są jakieś odżywki czy coś.. Moje zapotrzebowanie: Kalorie 2794.16 Węglowodany 55% 1536.79kcal = [...]
[...] od firmy ActivLab i Nutred, są, to: - Recovery 2.0 (7 sztuk) - EEA Xtra (2 sztuki) - Creatine Xtra (2 sztuki) - Whey Core 100 WPC and WPI protein NUTREND (1 sztuka) - białko 70 (smak truskawka, wanilia i orzech - po 1 z każdego smaku) - gainer 70 (smak truskawka i orzech) pytania prosze zadawać w tym temacie możliwe wystawienie aukcji na [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] w tygodniu trening MMA Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby): nie Stan zdrowia: b.dobry Preferowane formy aktywności fizycznej: nie Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze) Nie mam diety Wrażliwość na stymulanty: nie Cel/problem/opis : Chcę zwiększyć swoją ogólną siłę i kondycje w domu lub poza. Siłownia nie [...]
[...] siłownia 3 razy w tygodniu biegam 5 dni praca po 10h Celem jest poprawa budowy, utrzymanie masy ciała a pozbycie się tłuszczu Obliczyłem moje zapotrzebowanie na 3500kcla białko 220g= 880kcl 2,4g na kg tłuszcze 97g= 873kcla 25% węglowodany 436,75 około 1747 reszta zapotrzebowania Czy tak [...]
Witam. Właśnie planuję swoją dietę. Moim celem jest trochę przybranie na masie mięśniowej, ale tak żeby móc przy tym trochę tracić BF. I tu moje pytanie do was. Jeśli moje zapotrzebowanie BMR to: Kalorie 3034.4 Węglowodany 55% 1668.92kcal = 417.23gram Białko 15%% 455.16kcal = 113.79gram Tluszcz 30% 910.32kcal = 101.15gram Ile więc powinienem jeść [...]
Potrzebna mi pomoc przy diecie i planie. Płeć: Mężczyzna Wiek: 18 Waga: 65 Wzrost: 181 Cel treningowy: Masa Staż treningowy na słowni: Miesiąc Uprawiane inne sporty: Nic Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Siłownia Dieta: Nie ma Przeciwskaznania medyczne: Nie ma Zażywane suplementy: Białko [...]
Witam. Z tego co czytałem to ten właśnie spalacz jest przeznaczony dla osób w wieku 21+. Czy można go stosować wcześniej? Dane: Wiek: 17 lat Waga: 90 kg Wzrost: 177 cm Dieta: Jest ale nie idealna ze względu na szkołę. Staż treningowy: 5 miesięcy Stosowane wcześniej spalacze: Thermo Fusion Stack II Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: [...]
[...] na rzeźbe no i do tego kręce aeroby. Dieta oczywiście jest i staram sie jej trzymać. Myślałem nad takim zestawem : -jabłczan kreatyny - trec cm3 - bcaa- hi tec bcaa tst -białko do braków w diecie - peak delicious whey protein Czy taki zestaw były dobry na rzeźbe ? Wszelkie opinie i rady mile widziane. Moze jakiś inny zestaw suplementów ? Z [...]
Witam Wszystkich! Mam pewien dylemat odnosnie suplementacji itd. Zaczne od poczatku: chodze do pracy na 15:20, koncze o 00:30, w domu jestem o 1:00. Wstaje o 6:30, zeby odstawic malucha do przedszkola. Nastepnie smigam na silownie na 1,5h. Wracam do domu okolo 9:30, pije bialko i HMB i klade sie spac na 2h, zeby dospac troche przed robota. Wstaje [...]
Obecnie kończy mi się białko firmy Olimp System Protein 80 Poszukuje białka które miałoby mniej słodzików tzn. żeby było mniej słodkie od tego Olimpowego i ewentualnie lepsze jakościowo. (nie znam się na firmach produkujących suplementy, także nie wiem czy Olimp robi dobrego produkty czy nie) Proszę o opinie co aktualnie oferują inne firmy niż [...]