SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Pomoc

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] z czym wiążą się moje pytania. Czy wystarczy mi przed treningiem jeść trochę białka np. parę białek jajka, plasterków szynki i mały owoc a po treningu 2 banany + jakieś białko??? Przez cały dzień jem co mam pod ręką. Dziennie spożywam około 4 posiłków które są wyrównane (podobna ilość) dokładnego składu ich nie znam ale będzie to jakieś 180g [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1261 Data: 2012-08-14 22:11:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OstroVit WPC ISO 80 vs WPC 80 łowickie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, które lepsze białko – OstroVit WPC ISO 80 czy WPC 80 łowickie? Jakieś tam przemyślenia mam, ale chciałbym zapytać innych użytkowników o opinię ;) http://www.sfd.pl/sklep/Ostrovit_WPC_ISO_80-opis27817.html http://www.sfd.pl/sklep/%C5%81owickie_WPC_80-opis25905.html Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 9403 Data: 2012-11-07 13:47:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na redukcję tkanki tłuszczowej.

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 180 Waga: 88,5kg (Planowana 82kg) Czas przeznaczony na redukcję: 2 miesiące Staż: Niby dwa lata ale z przerwami. Dieta: Nisko-węglowodanowa. Suplementy: AMIX Monster Beef(białko), OMEGA 3 (Olimp) Dziś był pierwszy dzień redukcji ćwiczenia: ciężar o mniej więcej 10% mniejszy niż przy treningu na masę: PLECY: martwy ciąg(lekko ugięte nogi) [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1437 Data: 2013-04-16 21:26:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc świeżakowi

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] zwiększał zbiory) - dwa krótkie gryfy ( do hantelek) - ławka prosta - gryf prosty - uchwyty do pompek. Co do suplementacji też nie jestem pewny, lecz raczej będę stosować białko dla lepszego efektu. Problem w tym, że nie mam zielonego pojęcia o układaniu planu treningowego i diety. Czytalem na sfd.pl w odpowiednich działach lecz jestem " [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 483 Data: 2014-05-08 22:08:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety na redukcje

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] ok.196 gram = 784 kcal = 2,8 g/kmc Lacznie kalorii: 1914 SNIADANIE Omlet: Płatki owsiane 50g Jaja całe 60 g - 1 sztuka Bialka jaj 200 g POSILEK Płatki owsiane 50 g Odżywka białkowa 30g Orzechy archaidowe 10 g POSILEK PRZEDTRENINGOWY Makaron durum/ryż paraboliczny 50g Piers kurczaka 150 g 15 MINUT PO TRENINGU Odzywka bialkowa: 30 gram Odzywka [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1681 Data: 2012-10-01 21:56:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie odrzywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] chodzi mi o suplementy. Coś co pomoze mi sie troche wyrzezbic , doda siły i nie konieczie masy, choć wiem ze nie ma siły bez masy. Zastanawiałem co na regeneracje , jakie białko , i co na Energie przed treningiem , jakiś spalacz dotego dołącze kreatyne UNIVERSAL Co powiecie o tych odrzywkach : Kreatyna Universal , Napalm . Thermo sped Extreme [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 829 Data: 2011-01-19 13:50:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] zeby sie nie zatłuscic Wiek: 17 lat Dni trenigowe - 3 razy w tyg. Rano po przebudzeniu aktualnie 4 tabsy kreatyny Kefir garsc orzechow wloskich, po 20 minutach odzywka białkowa 9:30 serek wiejski z bulka sycylisjka 10:25-11-12 - serek wiejski z bulka sycyl. 14- Poł Piersi z kurczaka z suruweczka w jogurcie nat. Przed treningdiem odzywka [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 3384 Data: 2011-12-17 15:07:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase mięśniową do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, chciałbym Was prosić o ocenę mojej diety. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. A teraz do rzeczy, po długim czytaniu o układaniu diet, wyliczaniu zapotrzebowania wartości odżywczych, postanowiłem ułożyć własną dietę na masę mięśniową dla ektomorfika/mezomorfika, oto ona: I posiłek ok. 6:40 Płatki owsiane(100g) + mleko rodzynki(20g) [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1154 Data: 2012-09-12 18:27:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Stagnacja jak z tym walczyc

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    tak jak w temacie. otoz zaczalem cisnac mase 8 miesiecy temu na diecie jako takiej czyli na takiej jaka mnie stac byl krucho wbilem z 8 kg w pazurze +4 cm w klatce z 12 w udzie 7 cm w barkach z 15 cm czesto stosowalem twarog i kurczaka w dwoch dwoch formach(piers udo) oraz ryby lecz troche rzadziej(wedzony losos, wedzona makrela, tilapia) trening [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 779 Data: 2012-12-22 09:52:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BRZUCH - jak - najlepszy trening - suplementy ?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] zaawansowany. Chciałbym skupić się tylko na rzeźbie brzucha, inne partie narazie pomijam. Moje dane : Lat 19, 182 cm, 77,5 kg, aeroby ( rower - ok 30-40 km co 2-3 dni), białko WPC, skośna ławka, 2xhantle, sztanga, łacznie 35 kg obiazenia 1) Jaki jest najlepszy, sprawdzony trening na rzeźbe brzucha? 2) Jakie powinenem robic przerwy ? 3) [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 4647 Data: 2004-09-05 17:36:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Porada i pomoc (siłownia), opinia ogólna

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] skupić się na treningu mięśni brzuch, przez ten czas jak ćwiczyłem delikatny zarys się pojawia. Aktualnie korzystam z przedtreningówki powered 2.0 scitec i po treningu białko WHEY. Po za tym z niczego innego nie korzystam. Brak jakiejś ścisłej diety. Mam pytanie do ekspertów (bardziej doświadczonych kolegów) czy moja waga 73 kg i już [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 616 Data: 2015-04-28 22:17:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co byscie polecali za dobry booster testosteronu, taki po ktorym nie trzeba by sie bylo odblokowywac?bede zaczynal teraz cykl mono+ jabłczan+ nitrobolon 2+ bcaa+ białko węgle. Mysle zeby dolozyc do tego jakis booster tescia ale nie wiem jak moze byc dobry bo tribulus i zma to chyba nie bardzo. kiedys probowalem extreme mens formula treca i nawet [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 8661 Data: 2011-05-24 17:00:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Galaretka na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hej, Nie znalałem w szukarce więc pytam tutaj. Czy ktos powie coś dobrego na temat galaretki owocowej przy budowie masy? Tam jest dużo żelatyny, a ta jak wiadomo ma wartość 100% białko, wiec pytam czy potwierdzacie jej skuteczność. dzieki

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 10070 Data: 2005-07-05 21:37:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta Error

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 9.00 -1 jajko -------na koncu do dałem nie jest nigdzie liczone. -mleko 2.0 400ml -płatki owsiane 100g -owoc jakiś B:25 T;15 W:88 kcal=976 T=12% 12.00-potreningowy białko+węglowadany -mleko 0,5 400 ml -chleb żytni pełnoziarnisty 200g 10 kromek -poledwiac z piersi kurczaka 200g 10 plasterkow -2 marchewki 100g B: 69 T:8 W:137 Kcal=833 [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2010-08-02 01:52:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mikroskładniki + KCAL ( Dzienne Zapotrzebowanie)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Was koledzy chcę powrócić na siłownię jak najszybciej po długiej przerwie. Wyliczyłem sobie dzienne zapotrzebowanie lecz nie wiem czy dobrze proszę was o sprawdzenie :) Pozdrawiam Moje Zapotrzebowanie Kaloryczne : 78 x 24 = 1872(BRM) 1872 x 1,2 = 2246,4 (BMR)( dzienne zapotrzebowanie ) Mikroskładniki: Białko: 2g x 78 = 156g 156g x 4kcal = [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 3349 Data: 2013-05-15 11:39:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Opinie o moim planie treningowym

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] sciaganie do brzucha siedząc 4x8 Bic: Hantle rotacyjnie 4x8 sznury 4x8 czasem zamiast sznura podciagam sie. Tric odworcony modlitewwnik 4x8 sciaganie sznorow 4x8 Stosuje białko, koffeine, zaczynam aschwagandche Ps. Czy w przypadku mojego amatorskiego trenowania duże znaczenie ma rodzaj białka ? Wiem ze chodzi o ilosc bialka w porcji ale czy [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 994 Data: 2018-06-03 20:54:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - co dalej ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jestem 5 miesiąc na redukcji, .. miesiąc temu zakończyłam współpracę z trenerem .. podliczajac kalorie moja dieta była już na 1200 kcal, wiec podniosłam kcal do 1400 - białko 35% tłuszcze 35 % i węglowodany 30% , treningi 3 x w tyg ( zostawiłam ciężary- przeszłam na kalistenike) plus interwaly ..czasami na czczo, jeśli się nie uda po [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1097 Data: 2017-03-28 20:02:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] z 59 prawie kilo na obecną wagę i odczuwam teraz, że cialo jest słabsze takie sflaczale i mięśnie zrobiły się takie słabsze jakby coś w nich puscilo. Plus zawsze miałam problem żeby dostarczyć odpowiedniej ilości tłuszczu i białka. Teraz zakupiłam Whey protein isolate z OstroVit jest to białko serwatkowe może ktoś korzystał i ma jakąś opinię.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1307 Data: 2018-11-30 14:40:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • napady glodu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hej wszystkim, Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za moje pytanie.Mianowicie nie moge sobie poradzic z tymi cholernymi wieczornymi napadami glodu,tak jak teraz.Jezeli ostatni lekki posilek zjadam okolo 19.30 i potem wiem ze bialko zrobie dopiero na noc,przez te kilka godzin poprostu obsesyjnie mysle o jedzeniu.Jestem w stanie wlewac w siebie [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 8701 Data: 2009-09-08 00:20:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PROSBA-DUZA POMOC

    Temat
    Trening w domu

    Witam, mam 17 lat i swoja przygode z silownia zaczalem w 1 gim gdzie cwiczylem okolo 6mc potem nastapila dluga przerwa az do 3gim gdzie cwiczylem przez 8mc nastepnie znowu przerwa i od zeszlych wakacji po teraz staram sie cwiczyc 3x w tyg czasem i 4 zalezy od czasu... Moje wymiary: 181 cm , 75kg , 36 w bicepsie , 105 w klatce reszty nawet nie [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2450 Data: 2006-06-03 22:26:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)