Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] z czym wiążą się moje pytania. Czy wystarczy mi przed treningiem jeść trochę białka np. parę białek jajka, plasterków szynki i mały owoc a po treningu 2 banany + jakieś białko??? Przez cały dzień jem co mam pod ręką. Dziennie spożywam około 4 posiłków które są wyrównane (podobna ilość) dokładnego składu ich nie znam ale będzie to jakieś 180g [...]
Witam, które lepsze białko – OstroVit WPC ISO 80 czy WPC 80 łowickie? Jakieś tam przemyślenia mam, ale chciałbym zapytać innych użytkowników o opinię ;) http://www.sfd.pl/sklep/Ostrovit_WPC_ISO_80-opis27817.html http://www.sfd.pl/sklep/%C5%81owickie_WPC_80-opis25905.html Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] 180 Waga: 88,5kg (Planowana 82kg) Czas przeznaczony na redukcję: 2 miesiące Staż: Niby dwa lata ale z przerwami. Dieta: Nisko-węglowodanowa. Suplementy: AMIX Monster Beef(białko), OMEGA 3 (Olimp) Dziś był pierwszy dzień redukcji ćwiczenia: ciężar o mniej więcej 10% mniejszy niż przy treningu na masę: PLECY: martwy ciąg(lekko ugięte nogi) [...]
[...] zwiększał zbiory) - dwa krótkie gryfy ( do hantelek) - ławka prosta - gryf prosty - uchwyty do pompek. Co do suplementacji też nie jestem pewny, lecz raczej będę stosować białko dla lepszego efektu. Problem w tym, że nie mam zielonego pojęcia o układaniu planu treningowego i diety. Czytalem na sfd.pl w odpowiednich działach lecz jestem " [...]
[...] chodzi mi o suplementy. Coś co pomoze mi sie troche wyrzezbic , doda siły i nie konieczie masy, choć wiem ze nie ma siły bez masy. Zastanawiałem co na regeneracje , jakie białko , i co na Energie przed treningiem , jakiś spalacz dotego dołącze kreatyne UNIVERSAL Co powiecie o tych odrzywkach : Kreatyna Universal , Napalm . Thermo sped Extreme [...]
[...] zeby sie nie zatłuscic Wiek: 17 lat Dni trenigowe - 3 razy w tyg. Rano po przebudzeniu aktualnie 4 tabsy kreatyny Kefir garsc orzechow wloskich, po 20 minutach odzywka białkowa 9:30 serek wiejski z bulka sycylisjka 10:25-11-12 - serek wiejski z bulka sycyl. 14- Poł Piersi z kurczaka z suruweczka w jogurcie nat. Przed treningdiem odzywka [...]
Witam, chciałbym Was prosić o ocenę mojej diety. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. A teraz do rzeczy, po długim czytaniu o układaniu diet, wyliczaniu zapotrzebowania wartości odżywczych, postanowiłem ułożyć własną dietę na masę mięśniową dla ektomorfika/mezomorfika, oto ona: I posiłek ok. 6:40 Płatki owsiane(100g) + mleko rodzynki(20g) [...]
tak jak w temacie. otoz zaczalem cisnac mase 8 miesiecy temu na diecie jako takiej czyli na takiej jaka mnie stac byl krucho wbilem z 8 kg w pazurze +4 cm w klatce z 12 w udzie 7 cm w barkach z 15 cm czesto stosowalem twarog i kurczaka w dwoch dwoch formach(piers udo) oraz ryby lecz troche rzadziej(wedzony losos, wedzona makrela, tilapia) trening [...]
[...] zaawansowany. Chciałbym skupić się tylko na rzeźbie brzucha, inne partie narazie pomijam. Moje dane : Lat 19, 182 cm, 77,5 kg, aeroby ( rower - ok 30-40 km co 2-3 dni), białko WPC, skośna ławka, 2xhantle, sztanga, łacznie 35 kg obiazenia 1) Jaki jest najlepszy, sprawdzony trening na rzeźbe brzucha? 2) Jakie powinenem robic przerwy ? 3) [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] skupić się na treningu mięśni brzuch, przez ten czas jak ćwiczyłem delikatny zarys się pojawia. Aktualnie korzystam z przedtreningówki powered 2.0 scitec i po treningu białko WHEY. Po za tym z niczego innego nie korzystam. Brak jakiejś ścisłej diety. Mam pytanie do ekspertów (bardziej doświadczonych kolegów) czy moja waga 73 kg i już [...]
co byscie polecali za dobry booster testosteronu, taki po ktorym nie trzeba by sie bylo odblokowywac?bede zaczynal teraz cykl mono+ jabłczan+ nitrobolon 2+ bcaa+ białko węgle. Mysle zeby dolozyc do tego jakis booster tescia ale nie wiem jak moze byc dobry bo tribulus i zma to chyba nie bardzo. kiedys probowalem extreme mens formula treca i nawet [...]
Hej, Nie znalałem w szukarce więc pytam tutaj. Czy ktos powie coś dobrego na temat galaretki owocowej przy budowie masy? Tam jest dużo żelatyny, a ta jak wiadomo ma wartość 100% białko, wiec pytam czy potwierdzacie jej skuteczność. dzieki
Witam Was koledzy chcę powrócić na siłownię jak najszybciej po długiej przerwie. Wyliczyłem sobie dzienne zapotrzebowanie lecz nie wiem czy dobrze proszę was o sprawdzenie :) Pozdrawiam Moje Zapotrzebowanie Kaloryczne : 78 x 24 = 1872(BRM) 1872 x 1,2 = 2246,4 (BMR)( dzienne zapotrzebowanie ) Mikroskładniki: Białko: 2g x 78 = 156g 156g x 4kcal = [...]
[...] sciaganie do brzucha siedząc 4x8 Bic: Hantle rotacyjnie 4x8 sznury 4x8 czasem zamiast sznura podciagam sie. Tric odworcony modlitewwnik 4x8 sciaganie sznorow 4x8 Stosuje białko, koffeine, zaczynam aschwagandche Ps. Czy w przypadku mojego amatorskiego trenowania duże znaczenie ma rodzaj białka ? Wiem ze chodzi o ilosc bialka w porcji ale czy [...]
[...] jestem 5 miesiąc na redukcji, .. miesiąc temu zakończyłam współpracę z trenerem .. podliczajac kalorie moja dieta była już na 1200 kcal, wiec podniosłam kcal do 1400 - białko 35% tłuszcze 35 % i węglowodany 30% , treningi 3 x w tyg ( zostawiłam ciężary- przeszłam na kalistenike) plus interwaly ..czasami na czczo, jeśli się nie uda po [...]
[...] z 59 prawie kilo na obecną wagę i odczuwam teraz, że cialo jest słabsze takie sflaczale i mięśnie zrobiły się takie słabsze jakby coś w nich puscilo. Plus zawsze miałam problem żeby dostarczyć odpowiedniej ilości tłuszczu i białka. Teraz zakupiłam Whey protein isolate z OstroVit jest to białko serwatkowe może ktoś korzystał i ma jakąś opinię.
Hej wszystkim, Mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za moje pytanie.Mianowicie nie moge sobie poradzic z tymi cholernymi wieczornymi napadami glodu,tak jak teraz.Jezeli ostatni lekki posilek zjadam okolo 19.30 i potem wiem ze bialko zrobie dopiero na noc,przez te kilka godzin poprostu obsesyjnie mysle o jedzeniu.Jestem w stanie wlewac w siebie [...]
Witam, mam 17 lat i swoja przygode z silownia zaczalem w 1 gim gdzie cwiczylem okolo 6mc potem nastapila dluga przerwa az do 3gim gdzie cwiczylem przez 8mc nastepnie znowu przerwa i od zeszlych wakacji po teraz staram sie cwiczyc 3x w tyg czasem i 4 zalezy od czasu... Moje wymiary: 181 cm , 75kg , 36 w bicepsie , 105 w klatce reszty nawet nie [...]