SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • białko olimp po terminie

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Mam białko olimpa ale przeterminowane 3 lata. Dobrze zamknięte i przechowywane w dobrych warunkach. Spróbować? Czy wogóle to ma właściwości białka?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 913 Data: 2017-08-15 16:52:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko z extensora co o nim sadzicie??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    no wlasnie jestem ciekaw czy warto kupic bialko WPC 80c z tej firmy??

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1730 Data: 2004-02-28 13:30:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam co jest lepsze jesli chce zdobyc sucha mase miesniowa BCAA,Aminokwasy,czy zwykle bialko ??

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1026 Data: 2007-11-18 21:47:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ktore białko wybrac?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam zastanawiam się nad dwoma białkami Professional Strenght Whey Protein firmy Six Star i SYNTRAX MATRIX 5.0 co wybrac?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1220 Data: 2008-09-12 10:48:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanko o białko i tłuszcze

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Które białko jest lepsze zwierzęce czy roślinne? Chce dodać do diety tłuszcze. Czy dwie tabletki tranu (rano i wieczór) wystarczą?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1079 Data: 2006-10-05 19:43:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytanie o białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, mam krotkie pytanko, mianowicie co myslicie o tym białku http://www.sfd.pl/sklep/Od%C5%BCywki_bia%C5%82kowe_Pure_Whey_80%26%23174%3B-opis843.html . Nada sie ??

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 789 Data: 2008-06-29 17:15:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna + Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam !! MAM 18 lat cwicze od 2 miessiecy i mam do was pytanie opłaca sie kupic białko i kreatyne jake bede efekty po ?? Z gory dziek i

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1094 Data: 2009-03-28 11:35:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tak jak w temacie, kupie NIE OTWIERANE! tanie białko(może być sojowe).

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1693 Data: 2013-02-11 19:57:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [K] Białko

    Temat
    Targowisko

    Kupię Białko, Proszę o rozwagę w składaniu ofert. Interesuję mnie dosyć ekonomiczna wersja , małe lub większe ilości Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1031 Data: 2011-09-24 16:54:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko a rozpuszczanie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, czy mozna rozpuścić białko w wodzie i wypić to dopiero po kilku godz. czy traci się jakieś wartości przez to?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1191 Data: 2014-01-08 22:33:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bialko w jakia pore brac

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    witam mam takie pytanie zaczalem brac bialko ale nwm jak najlepiej je brac w jakie pory chce brac 2 razy dziennie kiedy radzicie brac

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1101 Data: 2014-01-16 07:48:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wiatam co myślicie o tym połączeniu.... oczywiście dieta na masę ułożona :) czekam na wasze dop

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1450 Data: 2006-06-13 01:06:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko po terminie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    cześć, dostałam ostatnio białko activlab ale jest tydzień po ważnosci. moge je spokojnie brać, nie straciło żadnych wartości? Pozdraiwam !

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 964 Data: 2014-09-22 22:16:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko w prochu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , czy jest sens kupna wpc kiedy nie ćwiczę? Nie dam rady wyciągnąć tyle białka ile trzeba z normalnego jedzenia :)

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1169 Data: 2019-01-21 20:46:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna czy bialko bieganie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, biegam na 800m i mam 2 pytania: Jak dawkować BCAA z izotonikiem Nutrend? Co lepsze dla zwiekszenia sily kreatyna czy białko?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1078 Data: 2016-03-07 18:41:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Kupilem sobie koncentrat białka 80 % Olimpu.Jak byscie radzili mi to brac???W jakich porach dnia???I ile na dzien bialka jestem w stanie przyswoic???

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 970 Data: 2004-06-04 22:21:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko - które lepsze?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam do wyboru albo sp 80 albo OLIMP 100% NATURAL WHEY PROTEIN CONCENTRATE które z tylko tych dwóch białek bedzie lepsze?

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1221 Data: 2005-03-26 19:04:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko a Weglowodany

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    czy węglowodany jeść razem z bialkiem jeśli nie chce by tłuszyk się odkladal.jeśli nie to jaki odstęp zachowac między tymi posilkami?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1056 Data: 2008-03-06 20:08:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko przy spalaniu

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jestem początkująca i chciałabym zapytać jakie białko polecacie? Głownie zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1211 Data: 2016-10-30 18:34:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak stosowac bialko

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    mam bialko wpc 80 lowickie tylko nie wiem jak je stosowac czy te 30 g to sie miesza przed kazdym posilkiem czy na caly dzien? pozdrawiam

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1109 Data: 2010-10-20 16:46:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)