SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Pomoc z BCAA!!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Kupilem bcaa z kumplem i teraz mam takie pytanie jak mamy to brac???Mamy jeszcze kreatyne bialko i dexstroze!Ile tabletek dziennie i w jakich porcjach i kiedy!Zeby dobrze zadzialalo!Ja waze 63kg a kumpel 94kg!

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1278 Data: 2007-03-12 20:20:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Krótkie pytanie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich. Mam do was bardzo proste pytanie,na które nie za bardzo umiem odpowiedzieć. Co to znaczy,że mam dać np. 2g białka w diecie,teraz dajmy na to,że mam 1,7g. Rozumiem,że mam podbić białko..? Z diety mi wyszło,że mam w niej 220g białka. Licze na pomoc

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 674 Data: 2011-01-23 18:17:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • prosze o pomoc w sprawie bcaa i bialka

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam zaczolem niedawno cykl na napalmie i tri anabolu. Mysle zeby dokupic jakies bialko i aminokwasy aby brac w dnt.Prosze o podpowiedzi ktore beda najlepsze i jak dawkowac. Z gory txc :)

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1523 Data: 2011-09-26 20:21:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Poprawne zestawienie supli na masę

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Składam cały zestaw na masę , chwilowo mam : -F2 Turbo Creatine -San Intra Fuel -Controled lab Psyko -Dymatize Elite XT -SciTec Amino 5600 Zamierzam dokupić No Boostera - tylko jakiego najlepiej? Białko zamierzam dokupić to które już stosowałem. Nie za dużo Leucyny?

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 532 Data: 2013-04-05 21:29:59 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Jakie suple na CKD

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, planuję 6 tyg. redukcji na ckd. Niestety bez węgli czuję się dupiasto i chciałbym coś na wzmocnienie, może też przed treningówka pomoże. Białko mam optimum gold Spalacz jest purus labs fat smack Bcaa jest Co jeszcze proponujecie?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 892 Data: 2013-04-08 11:37:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam 16 lat waże 70 kg. Kupiłem creatine mega caps i taurine maga caps. odzywki te wystarczja na 2.5 miech . co potem ??? przerwa czy jakies inne białko prosze pomózcie

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1721 Data: 2005-10-04 15:47:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja sumplementacja - masa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Chcę polecieć z takimi suplami: - kreatyna optimum 300g - carbo treca 2kg - mass xxl treca 3kg - białko olimpu 100% co o tym sądzicie? Co wyrzucilibyście? Jak to wszystko brać? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1055 Data: 2004-05-27 16:22:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zestaw na mase. Prosze o szybką odpowiedż

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Chciałbym kupic kreatyne z viatalmaxu 300g i jakies białko + transporter mam do wydania 150zł. Co mi poradzicie jakiej firmy te produkty i jakie opakowania??

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1810 Data: 2006-05-21 15:26:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4 cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam zamierzam zrobić cykl początkiem marca kupiłem już małego nitrobolona energizer 550g i cm3 360tab oraz witaminki zamierzam jeszcze kupić do tego białko WPC łowickie i tu moje pytanie dokupić coś jeszcze czy to wystarczy na masówce ?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 960 Data: 2010-12-11 19:26:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie ?:)

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam mały problem kupiłem suplementy :białko system blend night,nitrobolon 300caps, kreatyna cm3 360 caps, HMB 440caps, supple pomp no 500 caps ,amino whey system 335 tab Proszę o pomoc niewiem jak to dawkowac żeby były dobre efekty a żeby tego nie zmarnować :)

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 710 Data: 2011-07-29 10:27:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Źle podane wartośći odżywcze białka??

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Mam białko na opakowaniu jest podane tak: w 100g jest 88g białka tak? a w porcji jest napisane że w 30g jest 30g białka ale to się sprzecza ... ??

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1869 Data: 2013-03-13 18:46:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • teoretyczne pytanko ;]

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    mam takie pytanie ktore nasuneło mi sie na mysl czytajac wasze artykuly. a mianowicie czy zamiast gainera wystarczy mi dobra dieta masowa i witaminki np top 10 activity. zamiast gainerka jakies białko kupic??

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 902 Data: 2006-05-02 04:13:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nitro:)

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam...Jestem poczatkujacy w sprawach odzywek itp,kupuje NitroBolon i mam w zwiazku z tym pare pytan,pomoze mi ktos? 1.Czy z NitroBolon moge brac jednoczesnie białko? 2.Ćwicze 3 miesiac,czy moge juz zacząc brac? 3.Waze ok 65kg mam wzrostu 176 Beda duze efekty?

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 803 Data: 2007-01-05 12:51:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co powiecie o tym białku ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witajcie Dopiero zaczynam ćwiczyć ale mam jedyne 64kg przy wzroście 190cm. Chciałbym wpakować w siebie trochę białka co sądzicie o tym: BIAŁKO SERWATKOWE OSTROWIA WPC 80-900g Co sądzicie ? Jak stosować / ile na dzień/ ile na porcje itd.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 852 Data: 2010-12-30 23:38:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przewóz suplementów na teren UK.

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    Witam! Krótki temat.Wyjeżdżam na tydzień do UK i nie mam zamiaru robić sobie tygodniowej przerwy ani od suplementacji ani od treningów. Chce zabrać S.A.W'a ,CM3,BCAA XTRA + ew białko.Mogę brać ze sobą bez obaw puchy czy może jest problem z wożeniem do UK suplementów?

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 643 Data: 2012-05-20 22:40:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA NA REDUKCJI PROSZE O POPRAWKI

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czesc jest to dieta ulozona do celu zredukowania tkanki tluszczowej.Kozystajac z kalkulatora wyszlo mi ze powinienem spozywac 3545kcal dziennie odjalem 300 od weglawodanow,bialko 132g a tluszczy 118. /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/e313f6a4b715478ea5935cd5a458f793.jpg

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 707 Data: 2014-04-12 12:11:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • extreme pro??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam zamiar kupic sobie dobre białko. I zastanawiam się nad Extreme Pro 90 z SNI. Napiszcie czy jest ono warte pieniędzy, które za nie chcą i czy może znajdę coś po niższej cenie, a mniej więcej takiej samej jakośći.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1150 Data: 2004-08-27 15:44:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak jesc po SW

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    siema.mam problem z jedzeniem po SW.2 razy w tygodniu trenuje SW i treningi koncz sie pozno bo o 22 czasem pozniej no i odrazu pije bialko i carbo ale nie mam za bardzo czasu na posilek potreningowy tylko jem ostatni i kima.niewiem czy nie robie zle

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 965 Data: 2011-01-09 12:19:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak dawkować , co brać

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam creatyne Myogenix ,zaczynam juz 4 dzien brac białko hitec'a Mam pytania. 1. Jak dawkować tą krete/ i jak cykl wygląda 2. Czy mogę do tego brać Gainera 737 bo został mi jeszcze z kg i najlepiej kiedy rano wieczorem? hiteca biorę 2h przed treningiem i 20 min po . . .

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 579 Data: 2010-09-25 11:26:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Połączenie Suplementacji

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Siemka jestem po jednym cyklu kreatynowym Na diecie z Olimp Creatine XPLODE i dodatkowo + carbonox + białko uns econo + Mam zamiar coś teraz do tego dożucić co by pomogło wspomóc jeszcze bardziej nabrania masy. Podpowie ktoś bo nie bardzo mam obszerne pojęcie na ten temat.Pozdro

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 554 Data: 2012-09-18 20:21:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)