SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Kreatyna + białko + dextroza....

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam. Zaczynam cwiczyc niedlugo i prosze was o pomoc. Poleccie mi jakies bialko do kreatyny : Ultimate Nutiotion Creapure czytalem ze z kreatyna bierze sie dextroze.. ile jej brac gram itp.. pomozcie bo jestem zielony...... ile brac tej glukozy i ile przed treningiem czy co z gory dziex za pomoc!!!

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 971 Data: 2010-06-08 22:47:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ELO ! Mam do was pytanie.. Jaką "pare" polecacie najlepiej na mase ? - białko TREC WHEY 100 samo - białko TREC WHEY 100 + białko Olimp Pure Whey Isolate 95 (na noc) - białko TREC WHEY 100 + carbo - białko TREC WHEY 100 + glutamina lub aminokwasy.. Doradzi ktoś ? Zmieniony przez - dzanot. w dniu 2013-11-15 19:04:14

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 797 Data: 2013-11-15 19:04:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Mam na sprzedanie jedno opakowanie 900g białka Ostro Vit WPC 80. Białko jest nowe, nie otwierane. Data ważności 21/10/12. Odbiór tylko i wyłącznie osobisty - Warszawa, Tarchomin. Cena: 30zł Kontakt najlepiej przez gg (2149714) bo na forum jednak rzadko ostatnio zaglądam. Pozdrawiam, Łukasz

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1305 Data: 2012-02-02 12:49:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna treca+białko+glukoza

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanko czy do kreatyny treca dobrze jest dołączyć białko i glukozę a jeśli tak to jak to wszystko przyjmować ??? Ewentualnie prosze o rade czy do kreatyny treca lepiej jest jeść samo białko(a jak tak to jakie)+glukoza czy lepiej zakupić mass xxl ???

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1753 Data: 2006-04-08 01:55:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BIAŁKO CZY WARTO ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie do was co sądzicie o tym białku jest to 20 kg za 70zł czy waszym zdaniem się opłaca czy nie warto tego kupowac. Prosze o szczere wypowiedzi(jeżli masz coś kretyńskiego pisać nie pisz nic) prosze o pomoc,pozdrawiam a oto link do białka http://www.allegro.pl/item135714544_bialko_serwatkowe_20kg.html

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1124 Data: 2006-10-19 19:02:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna + białko - razem czy osobno

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Czy można łączyć po treningu kreatynę z białkiem i carbo? Spotkałem się z sprzecznymi opiniami. Jedna z nich mówi, że nie ma żadnych przeciwskazań, druga natomiast, że lepiej kreatynę z carbo bezpośrednio po treningu, a białko dopiero po 20 minutach.

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1788 Data: 2009-06-15 21:23:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bulk a carbo+bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam, widze ze ceny gotowych bulkow np. z trec hard mass sa dosc wysokie. Czy nie podobnie wyjdzie (jak chodzi o dzialanie) kiedy kupimy np. jakies przecietne bialko + carbo z biogenixa i bedziemy mieszac sobie w stosunku 50:50?? Cenowo wychodzi ok polowe taniej... Za co sie placi w tych bulkach? za fakt ze juz sa wymieszane w dobrych [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 854 Data: 2010-02-23 15:52:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko czy opłaca się brać

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam trenuje SW 5x w tygodniu posiadam dietę posiadam w domu białko wpc nie chodzę na siłownie bo uważam że byłoby to trochę za dużo jak dla mnie jednak codziennie robię różne ćwiczenia na zajęciach pompki brzuszki i takie tam czy mógłbym uzupełnić dietę w to białko?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1586 Data: 2008-08-21 15:41:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko + TCM + BCAA co jescze?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam dostalem 3kg bialka z ostrowi od Kupmla> do tego mam zamiar dokupic 300 tab TCM olimpu i 300 tab BCAA z Olimpu. jak mysliscie czy dobre zestawienie? cos dorzucic a moze cos odjac? mam diete moj staz to 2 lata. wiek 19. z gory dzieki za odpowiedzi.

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 1866 Data: 2008-09-04 14:39:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Gainer + bialko prosze o pomoc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mianowicie mam 80 zl na zakup gainera i bialka... czyyy brac to naraz czy moze jedno a pozniej drugie? mysle o bialku wpc ostrowia... czyli z 80 zostanie 45 zl. jaki gainer za to zeby wyszlo ekonomicznie i efektywnie.. z góry dziekuje za pomoc

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1532 Data: 2010-06-09 18:06:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bcaa tst 65zl whey delicious peak 2,2kg 120zl micellar casein peak 1kg 65zl tri anabol 120 witaminy hi tec a-z 120kap 15zl mono hi tec 500g 45zl wszystkie ceny z KW całość 380zł z KW mono i witaminy sprzedaje tylko z jakimś innym produktem

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1781 Data: 2011-03-14 15:50:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kiedy pić białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Dzień dobry, właśnie kupiłam u Państwa odżywkę białkową 100% whey protein professional firmy Scitec. W tygodniu codziennie chodzę na zajęcia fitness ok godziny 18, namiast w weekendy rano, ok 10. Kiedy najlepiej pić białko? Po zajęciach, czy przed?

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1791 Data: 2016-06-24 13:00:40 Szacuny postu: 4 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam jakie sie teraz opłaca kupić białko zeby było tanie i miare dobre ? co proponujecie ? zawsze zapodawałem protein 80 hiteca za jakies 110 zł no kiedyś miałem jeszcze ovopol(ale pierdy straszne) co teraz mam kupić bo planuje jakis fajny cyklik za miesiąc

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1250 Data: 2004-08-07 23:38:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie bialko serwatkowe polecacie ?? Ktore uwazacie za dobre i w przystepnej cenie ?? Mi polecono biogenixa ! Mile widziane sklepy internetowe

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2467 Data: 2004-08-26 23:04:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Czy jeżeli będę spożywał dziennie białka 2g/1kg masy ciała, nie zależnie czy będę ćwiczył, czy nie, to może ono mi zaszkodzić? Normalne zapotrzebowanie dorosłego człowieka to jak się nie mylę około 50 gram dziennie białka. Jakie ewentualnie mogą być następstwa spożywania dużej ilości białka?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1148 Data: 2012-10-12 21:37:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko WPC Ostrowia

    Temat
    Targowisko

    WPC 80 OSTROVIA posiadam worek 15 kg bezsmakowy zamknięty. Cena 320 zł

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3726 Data: 2008-09-23 08:52:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko i czy to dobry pomysł??

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam wszystkich serdecznie... Trenuje sztuki walki i mój trener powiedział że powinienem przybrać na masie... Mam 15lat 177cm wzrostu i ważę ok.65kg. nie chce aby białko spowodowało jakieś skutki uboczne gdyż zależy mi na zdrowiu... co mi doradzacie? Jakie białko a może coś innego? jak spożywać? z góry dzięki za odpowiedzi :)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 940 Data: 2012-04-07 22:17:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mit czy Prawda(bialko+lkarnityna)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Kolega mi wspominal cos, ze jesli bierze sie bialko to nie mozna go zazywac dluzej niz miesiac, po tym okresie przerwa na miesiac a potem znow miesiac z bialkiem. Chodzi mi o suplement oczywiscie, a nie bialko zawarte w pokarmie. czy jesli to prawda, to dotyczy to tez lkarnityny?

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1603 Data: 2007-02-14 22:57:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko z mąki sojowej

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, postanowilem wziac sie za siebie. Cwicze regularnie do tego chcialbym dodac diete wysokobialkowa i zredukowac tluszcze. Kupilem sobie make sojowa. Wyczytalem ze zawiera ok 45 g bialka i malo tluszczu. Czy to bialko jest wartosciowe, chcialbym piec sobie batoniki bialkowe na sniadanie i po treningu, ktore beda zawieraly duzo bialka. Pozdro

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 994 Data: 2014-11-28 14:41:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko - z czym pić?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam pytanie co dodawać do białka? Piję białko "Scitec nutrition - 100% whey isolate" smak czekoladowy i to jest jakaś masakra strasznie słodkie że wymiotować się chce... Macie jakieś kombinacje co dodać żeby nie było takie słodkie?

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1958 Data: 2015-02-01 21:46:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)