SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • ### PODSUMOWANIE 1 TYGODNIA ### Pierwszy tydzień redukcji za mną. Na początku były małe przesunięcia, ale udało się to wszystko jakoś nadrobić i ostatecznie opuściłem tylko 1 trening interwałowy. Samopoczucie super. Trening siłowy oceniam jako całkiem dobry. Trening Pull są zayebiste razem skomponowane, niczego mi nie brakuje. Jedynie w treningach [...]

    Odpowiedzi: 2216 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-03-11 21:28:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WHEY FUSION - PRAWDZIWA FUZJA BIAŁEK - NOWOŚĆ

    Post
    Hi Tec Nutrition & Peak Performance

    nie no ja wiem ze białko jest naprawde dobre nie tylko pod wzgledem smaku, bo skład ma wypasiony: nie dosc ze tyle rodzai białek, to jeszcze wzbogacone o leucyne i glutamine oraz ecdysterone. To zdecydowanie jedno z najlepszych bialek na polskim rynku. Tam w pierwszym poscie opisującym to bialko jest bład. Jest tam napisane ze 30 g to jedna [...]

    Odpowiedzi: 99 Ilość wyświetleń: 15172 Data: 2010-02-07 21:12:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam. Kupiłem sobie białko serwatkowe, izolat. Ćwiczę sobie w domu na siłowni ( ławeczka, wyciąg, hantle, kilka sztang ). Już mam 42,5cm w bicepsie, wzrost 174cm, waga 77kg. Nie jest źle. Teraz chciałbym trochę się wyrzeźbić na lato, stąd kupiłem białko. Nie chcę być jakiś super wielki, wystarczy mi taka figura playboya i tyle. Czy to dobry [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-03-30 11:39:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 1. jezeli ten posiłek po treningowy zjesz w miare szybko po treningu to białko wtedy mozesz odpuscic, mozesz odzywke od czasu do czasu dac w ostatnim posiłku jezeli zabraknie w nim białka, 2.białko bierzesz wtedy kiedy np. masz go mało w posiłku, nie ma czegos takiego jak piszesz ze wegle rano białko wieczorem, białko nie powinno popsuc Ci [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-04-04 14:33:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to co robię ma sens?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] Białko brać kiedy? Raz dziennie? Częściej? Brać je po siłowym czy po aerobach? Ile czasu? wtedy gdy nie mozesz zjesc bialka z pokarmu 3. Jeść coś po treningu? Czy wystarczy białko? po treningu trzeba jesc i bialko i wegle 4. Jest sens jeszcze włączyć w to nocne lub ranne bieganie? tak, ale nie do tego. i nie w nocy, w nocy odpoczywamy 5. Czy to [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1245 Data: 2012-04-04 22:32:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • mam storma+shock+bialko+carbo, rano na czczo moze byc razem: storm + bialko czy lepiej osobno z przerwa?? po treningu moze byc razem: storm+bialko+carbo czy storm i po 15 minutach bialko+carbo?? Zmieniony przez - kamiloooo w dniu 2012-06-06 14:27:29

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-06-06 14:26:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 6 0,4g 0,8g 0g 30g Razem: 569,5 21,9g 64,3g 23g (teoretycznie posiłek po treningowy) kolacja Produkt: Kalorie: Białko (g) : Węglowodany (g): Tłuszcz (g): Jaja , białko(2) 46 10g 0g 0g 100g Jaja kurze całe(2) 100 8g 0g 8g 66g Oliwa z oliwek(3) 135 0g 0g 15g 15g Kasza gryczana(8,5) 306 8,5g 59,5g 0g 85g Cebula(0,3) 11,1 0,3g 2,1g 0g [...]

    Odpowiedzi: 29 Ilość wyświetleń: 4583 Data: 2004-08-17 18:30:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TEST: Sucha masa by Mariuszowy

    Post
    Odżywki i suplementy

    ..... nie wim bo nie moge znalezc - popatrz ile jest ww prostych w HOT'ie - pewnie wszystkie wegle to cukry Jak chcesz uzupelnic mineraly to kup sobie Plussssszzz'a i jego pij podczas treningu + 30g tego napoju. Jesli masz problem z jedzeniem wegli (ja nie daje rady 2-3 torebek ryzu podczas dnia) to kup gainera - ale wedlug mnie lepsza opcja to [...]

    Odpowiedzi: 154 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-08-20 11:31:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Niedziela - 22.03 - Meczowy Nietreningowy,ale mecz.Micha trzymana : Owsiane 200gr + Jaja Wasa 10 kromek + Kurak 200gr (Po meczu ) 400gr pieczywa razowego 150gr owsianych Białko + lniany na noc Inauguracja rundy wiosennej udana,zwycięstwo 6:2 na wyjeździe - pozytywnie Niestety,jest uraz - obite udo po zewnętrznej stronie,smaruje [...]

    Odpowiedzi: 188 Ilość wyświetleń: 19582 Data: 2009-03-23 19:16:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] wyliczeniami nie, nie tnąc w chvya nie umiem jej utrzymac. Zmienilem troche proporcje tj obciałem wegle z posiłkow, wywalenie margaryny, ograniczenie slodyczy, i 3x dziennie białko dodatkowo. Dieta miej wiecej wyglada tak ze rano 2jajka + płatki (owsianych nie moge - uczulenie) swoja droga jaki by byl tu dobry zamiennik? Do szkoly trudno mi [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 5644 Data: 2010-04-20 16:21:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

    Post
    Strength & Endurance

    Zapewne masz rację... To wszystko spowodowane jest tym, że po prostu brakuję kasy w tym miesiącu ;) Człowiek zapierd*** w dwóch firmach a po opłatach nie zostaje nawet na porządne koryto ;] Podjąłem jednak decyzję, że zmieniam nawyki żywieniowe i zaczynam trening od dzisiaj i chciałem się tego trzymać. Przeczytałem kilka artykułów o tym, że [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 9151 Data: 2012-05-29 15:26:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

    Post
    Strength & Endurance

    [...] porządną porcją warzyw i pomiędzy posiłkami dużą ilością wody niegazowanej. Wiadomo, z rana powinieneś zjeść więcej niż w innych posiłkach, bo masz uszczuplony zapas glikogenu, może Ci też wpaść coś mniej odpowiedniego: trochę dżemu, czy miodu do placków owsianych. Na noc wolniej wchłanialne białko np. twaróg z pomidorem, szczypiorkiem i oliwą.

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 9151 Data: 2012-05-29 17:44:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dziennik + pytania nowego crossfit maniaka

    Post
    Strength & Endurance

    [...] jogurtu naturalnego W:32g B:7 T:4 - 198kcal 3 posiłek (przed treningiem): -200g filetu z kurczaka -100g ryżu basmati -100g pomidora W:81 B:49 T:3 - 562kcal Trening: -36g białko gaspari myofusion -20g bcaa activlap W:7 B:42 T:4 - 226kcal 4 posiłek: -200g filetu z kurczaka -100g ryżu basmati -100g pomidora -15g oliwy z oliwek W:81 B:49 T:17 - [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 9151 Data: 2012-05-29 20:20:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moi drodzy czy Wy macie wyłaczone głośniki ? Przecież słychać wyraźnie dotknięcie talerzy o podłogę (w trzecim powtórzeniu trochę mniej wyraźnie)a więc odkładam ciężar.Gryf idzie po nogach przecież nie mam tyle sił żeby go trzymać z daleka od nich .Co do szybkości to co jest nie tak , bo chyba nie myślisz żebym czekał kilka sekund zanim zrobię [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-20 23:46:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta 27-maj 2009 1.Płatki na mleku (tylko dzisiaj)+białko 2.Tuna+pomidor+dwa jaj sadzone+chleb z masłem orzech. 3.Ziemniaki+Pierś z kury+warzywa+plastry wołowiny+orzechy 4.Burgery+ziemniak 5.Burgery+łyczek oliwy 6.Białko Dieta dziwna ale tak się złożyło jakoś . Po pracy tylko na chwilkę do domu na ,,4,, posiłek i zaraz potem wyjazd do Leverpoolu [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-27 21:21:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dzięki kris może się przyda DZIEŃ TRENINGOWY 28-MAJ 2009 BARKI+TRICEPS Rozpocząłem wyciskaniem na maszynie Smitha Rozgrzewka a następnie trzy serie zza karku gdzieś z wysokości dolnego ucha ,CIĘŻAR SAMYCH TALERZY 40x20; 50x13; 60x9,5. Ławeczka pod lekkim kątem wyciskanie od nosa 70x9; 75x8; 80x7(z lekką pomocą);80x8(od czoła bez pomocy). Seria [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-05-28 23:43:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Towar z pod lady mnie nie interesuje zresztą wątpię żeby sprzedawał coś nielegalnego . Kiedyś proponował prochormony co dla mnie już jest ostatecznością zresztą nie znam się . DIETA 5-CZERWIEC 2009 1.Omlet+oliwa 2.Białko 3.Ryż+tuna+orzechy 4.Ryż+ryba 5.Ryż+ryba 6.Tuna+oliwa 7.Białko Zmieniony przez - demolub w dniu 2009-06-06 00:01:51 Zmieniony [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-05 23:41:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nie no to chyba jasne siady i MC przemiennie czyli nigdy nie będą robione trzy razy w tygodniu Pozostaje zmierzyć maksy i sporządzić tabelę . Spróbuję zrobić tak na próbę i dać do oceny bez prawdziwych maksów , tak żebyś sprawdził czy progres jest w miarę odpowiednio rozłożony w poszczególnych ćwiczeniach. DIETA 14-CZERWIEC 1.Białko 2.Omlet+oliwa [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-14 19:30:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Lisztesik w sumie ujdą te moje alusy DZIEŃ TRENINGOWY 16-CZERWIEC 2009 NOGI+BRZUCH Nie skusiłem się na siady ze sztangą na plecach(plery ciągle pieką) Pierwszy raz robiłem Hack Squaty więc pewnie mało technicznie .Za często ocierałem gryfem o łydki aż mi popuchły . Hack Squat Rozgrzewka a następnie 60x15; 80x15; 100x12; 120x10. Wypychanie ciężaru [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-16 19:22:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] 1.Omlet+orzechy 2.Ryż+pierś z kury+warzywa 3.Białko+oliwa+kawałek kiełbasy 4.Pierś z kury+warzywa 5.Twaróg+oliwa 6.Białko+oliwa Do tabeli należy dodać około 30 gr. odżywki białkowej + 50 gr. masła orzechowego (tych elementów nie ma w programie )czyli jakieś +500kcal Czyli dalej deficyt w diecie waga lekko spada . Zmieniony przez - demolub w [...]

    Odpowiedzi: 3000 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-06-21 10:24:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)