SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • białko w proszku czy w tabletkach??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    co lepsze: białko w proszku...czy może w tabletkach???które z tych wybrać aby nie zcharatać sobie wątroby??

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 5757 Data: 2004-01-14 11:50:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proporcje bialko-weglowodany-tluszcz

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, Mam dwa proste pytania dotyczace odzywiania przy treningu na rzezbe: 1. W jakich proporcjach zjadac bialko, weglowodany i tluszcz? (np. 35% bialko - 45 % weglowodany - 20 % tluszcz czy jakos inaczej?). 2. Co zjadac tuz po treningu? Pozdrawiam,

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 4396 Data: 2004-05-10 11:16:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko DSC Nutrition

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Siema.Co myślicie o białku DSC Nutrition Instantised Whey Protein ? Mieszkam w Anglii i kosztuje jedynie 40 funtów za 4 kg w przeciwieństwie do innych białek co 2 kg kosztuje 50 - 60 funtów. Oto skład : NUTRITIONAL VALUES: Typical values per 25g serving Energy 95kcal Protein 23.5g Carbohydrate NIL Fat 0.4g of which are saturated fats 0.25g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2977 Data: 2014-11-12 11:29:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Creatine+białko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, od pewnego czasu cwicze na siłowni, (tzn. cwiczylem kiedys rok ale mialem przerwe 10mies.)teraz cw. 2gi miesiac i siegnelem po białko servatkowe (te co dodaje sie do mleka w proszku). Dostalem teraz "Creatine Powder" (Optimum Nutriton, "Creapure" made in USA) i czy moge to jesc razem z tym białkiem? mam - 24lata, 88kg, 177cm, jestem [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2446 Data: 2004-04-24 15:54:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Weglowodany + bialko + mono

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. (16 lat, 178cm, 77kg, silownia 3x/4x w tygodniu) Jakiś czas temu zakupiłem te produkty: Vitargo Carboloader Universal Ultra Whey Pro Kaizen Creapure Mam pytanie odnosnie ich uzywania, dotychczas polecono mi brac je tak: weglowodany - tylko w dni treningowe po treningu (5.5 lyzki stolowej = 82g) bialko 3x dziennie mono (2x 5g) - W dni [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1018 Data: 2010-04-18 16:24:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , Mam mianowicie taki problem że nie mogę się zdecydować na odpowiednie białko dla mnie . Mam 17 lat , 174 cm , i ważę 67 kilo . Chodzę od 1,5 miesiąca na siłownię . Chcę przytyć tak do około 75/80 kg . I powiedzcie mi jeszcze taką rzecz czy warto brać kretynę jeżeli tak , to też prosiłbym o jakieś linki i propozycje Kolega polecał mi to [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 866 Data: 2014-02-26 21:58:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam mam prawie 16.5 lat warze 65-70kg. Staż około 1.5 roku.Klatka (wyciskam) 80kg.Brałem kreatyne KTP Dete jako taką mam . I teraz chce zakupić jakieś białko około 90% I do tego jakąs kreatyne Dobrą. Możecie coś Mi doradzić ??? Dzieki z góry mam do przeznaczenia około 200-30zł. A i chciałbym cos takiego żeby bardzo ze mnie nie zeszło i [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1235 Data: 2008-06-20 00:57:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Z czym białko i co z kreatyną...

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    1) Z czym mam mieszać odźywkę białkową? Z mlekiem smakuje dużo lepiej (Whey Pro Matrix truskawkowy - pycha...), ale słayszłem, że z wodą nie zalega tak długo w żołądku i białko się lepiej wchłania. Jestem na redukcji (więc teoretycznie z wodą), ale i tak piję sporo mleka. Więc pytanie brzmi, jak lepiej i dlaczego? 2) Kreatyna. Czy po skończonej [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2064 Data: 2004-12-23 22:45:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jakie białko ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam nastepujacy problem... niebawem zaczynam trening HST zgromadzilem troche pieniazkow i kupilem nastepujace suple : Storm teraphy Shock teraphy Witaminy Olimp Carbo Tauryna Glutamina Zapasy finansowe sie praktycznie wyczerpaly a mi do szczescia brakuje białka zastanawiam sie nad tanim rozwiazaniem czyli nad ostrowia co Wy na to ?? Dobry [...]

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3097 Data: 2007-11-04 00:01:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaki spalacz i jakie białko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jaki spalacz i jakie białko jest dobre dla kogos kto dopiero zaczyna uzywac suplementów? kompletnie sie na tym nie znam a marek na rynku jest sporo. Jestem na redukcji, mam diete i trening. Waga 95 Wiek 20 Wzrost 180 Dieta redukcja -550 kcal staz: rok z przerwa 2 miesiace. cel: zrzucenie opony z brzucha na silke chodze 4 razy w tygodniu, z tym ze [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2708 Data: 2008-07-07 10:00:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko, Dieta

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, napisze krotko i zwiezle. Otoz nie wiem jakie bialko kupic chodzi mi o to, ze w posilkach 2 i 3 mam problem z dostarczeniem bialka, posilki przed i po treningowe oczywiscie ryz+kurczak, sniadanko owsianka, jajka, kolacja takze przepisowo. Lecz posilek 10.30 i 13.30 jem ryz, inne wegle lecz problem z dostarczeniem odpowiedniej ilosci bialka. [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 2174 Data: 2010-05-21 19:16:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko a Krwinki biale (leukocyty)

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam, mam pytanie czy bialko serwatkowe moze podnosic liczbe krwinek bialych?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 6127 Data: 2010-08-10 15:34:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam do sprzedania białko Scitec 100% whey protein proffesjonal 100% 2350 gram smak vanilia honey -cena 150 zł w tym moja wysyłka Oraz przed treningówkę Iron Horse-Iron Pump 540 gram cena 110 złoty w tym moja wysyłka Możliwość odbioru osobistego na terenie Łodzi /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/6501df7a02b14606a6767ac6fc359b87.jpg [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1099 Data: 2014-06-22 16:26:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko whey 100 problem

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam problem jak mam odmierzyć 30g białka whey 100 trec. Z tyłu jest że 30g to 2x miarki ale po sprawdzeniu na wadze 2 miarki ważą 30x2 czyli 60g z czego 20g odchodzi na wage miarek a zostaje 40g białka a nie 30g jak jest napisane z tyłu.. Tak więc jak odmierzyć te 30g jak producent to przewiduje liczy wagę razem z waga miarki czy poprostu [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1207 Data: 2016-12-05 13:23:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreta i białko

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    Witam od kilku miesięcy mam taki problem Mam ostrą biegunkę po kreatynie testowałem kilka już form proszek,kapsułki rózne firmy i nic rano wezmę porcję i cały dzień na desce :) Wcześniej przez prawie 15 lat stosowania nie miałem takich problemów dopiero od roku sie pojawiły A teraz ten problem mam z białkiem WPC co nie wezme to bóle w żoładku [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 613 Data: 2021-03-07 17:30:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, Witam dieta low carb juz ułozona czas na suplementację. Posiadam Treca Trec CM3 360kap, Panthera Diamond Fire X7 120kap, BCAA, Białko Syntrax Nectar. Jak to wszystko najlepiej połączyć? kiedy spalacz a kiedy kreatyna, po ile kapsułek? BCAA 15g przed treningiem i 15g po. Białko jako uzupełnienie diety ale jeżeli diete mam dopiętą to nie mam [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1745 Data: 2011-05-20 22:44:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko a trening nóg

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, wiem, że ćwicząc powinno się przyjmować ok 2g białka na kg masy ciała. Mam jednak pytanie, czy jeśli nie ćwiczę mięśni nóg (z powodu kontuzji - przy nawet małym ciężarze ból kolana uniemożliwia ćwiczenie więc zostaje mi jedynie rowerek i bieżnia) to ilość białka powinna być mniejsza. Pytam dlatego, że przeczytałem w którymś poście, że [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 880 Data: 2013-01-08 16:04:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] za tydzień zaczynam ćwiczyć FBW,( w domu ) mam dietę na masę (ale nie zawsze na 100% trzymam bo wiadomo jak rodzice coś przygotują to nie wyrzucę ale staram się sugerować dania)i nie bardzo wiem czy zakupić jakieś białko czy nie. jeżeli tak to jakie polecacie. z góry dzięki MOJE KOŚĆI > http://imageshack.us/photo/my-images/263/tutorr.png/

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 791 Data: 2011-11-07 21:24:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białko slonecznika

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    no elo czy bialko slonecznika poloczone z bialkem jaja bedzie pelnowartosciowe? czy sie nie przyswoi

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 5868 Data: 2005-12-13 17:50:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • uczulenie na bialko.jak zaradzic????

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam jestem chyba uczulony na pokarmy bialkowe.tzn jedzac jajak kurze lub inne produkty zawierajace bialko pokilku dniach wyskakuja mi czerwone plamy na twarzy jak nim mozna zaradzic??????czy mozna cos kupic jakies tabletki czy witaminki??????? robilem badania i wyszlo mi ze jestem uczulony na bialko i temu podone.czy jest jakis [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 3115 Data: 2004-03-28 12:12:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)