Witam Mam trening o godzinie 18 ktory trwa 1,5h (piłka ręczna) po treningu jem 3 kaps TCM i 50g carbo, jakich skladnikow powinienem dostarczyc jeszcze w tym momencie do mojego organizmu, pewnie bialko staram sie ale w jakiej ilosci ? Wiecej o mnie to mam 18 lat 178cm,73kg, od pon do piatku trenigi piłki ręcznej + 3 razy tyg siłownia, do TCM jem [...]
[...] jakiś spalacz bo mam kilka zbędnych kilogramów tłuszczu. Przez ostatnie pół roku nie stosowałem żadnych odżywek, wcześniej najpierw mono, a potem jabłczan i BCAA plus białko dla uzupełnienia diety. Jak możecie to napiszcie co można do tego dołączyć bardziej prozdrowotnie np. jakie witaminy itd. Prosiłbym o podanie komkretnych firm i [...]
Witam. Czy wiecie może jak wygląda zapotrzebowanie na białko, tłuszcze i węglowodany oraz ogolna energie na 12-latka? Z racji tego, że organizm w tym wieku szczególnie szybko rośnie myślę, że 1,5g białka to minimum. Co do tłuszczów sądzę, że 1g/1kg masy ciała będzie ok, natomiast węglowodany - 4g/1kg masy ciała. Czyli w skrócie BTW-->1,5/1/4g /1 [...]
[...] Matriksie Syntraxa? Bo gdzieś czytałem że jest to ok. 50 % a wtedy opłacalność i dobre opinie o matriksie przestają mieć sens. 2. Czy primaltein whey firmy Panthera to dobre białko jakościowo ? Smak mnie nie interesuje bo to kwestia gustu 3. Czy firma Syntrax jest dobrą firmą? Kiedyś był u nas bum na matrixy i wypowiadano się że jest to jedna z [...]
Witam, mam zamiar kupic sobie białko (trec 3d protein) i miałem zamiar sobie dokupic do niego aminokwasy, ale z tego co wyczytałem w opisie tego białka treca (http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php?cPath=21_53&products_id=872&osCsid=039284e0ba88e626bb87c2109a91ed5b)to w nim odrazu sa juz aminokwasy. I chciałem sie zapytac czy jest sens [...]
Witam, moj tygodniowy trening - 5 razy sporty walki, 4 razy silownia. Chcialbym dowiedziec sie w jaki sposob najlepiej dawkowac odzywke carbo, bo ile osob tyle opinii. Otoz trening silowy mam z rana po sniadaniu. Po nim pije carbo (60 g), nastepnie jem posilek. SW natomiast cwicze wieczorami (godzina 18 lub 20). Sa to treningi aerobowo - [...]
WItam Pytanie jak w tytule. Chce przygotowac sie dobrze do sezonu pilkarskiego wiec musze zrzucic pare kg w moim przypadku przydalo by sie 6-10kg w czasie 6 tyg. I nabrac troche sily, mowiąc obrazowo, przynajmniej z 5kg w wyciskaniu Domyslam sie ze bilans kaloryczny musi byc in minus, supli troche mam, kreatyny, hmbolony, karnityny, TSE, BCAA, [...]
Witam. Proszę o pomoc, mianowicie, jestem zbyt chudy, ważę 60 kg i mam około 180 cm wysokości. Chciałbym kupić sobie jakieś białko lub kreatynę na okres świąteczny. Mam do dyspozycji 150 zł. Co mi pomoże przytyć, zaznaczam że nie mam mozliwości chodzenia na siłke.. Nie chce od razu być koksem, chcę po prostu nabrać masy, może to być tłuszcz. Jak [...]
no coz juz nie dlugo koncze scorch (biore 2 tyg schudlem 5 kg :D) i chce sobie kupic odzywke . Nie jestem ani gruby ani chudy. LEcz w sam raz chce sobie kupic odzywe taka rzebym po niej nie przytyl (no chyba ze mase miesniowa nie chce aby to byl spalacz ani kreta. moze bialko? lub cos lepszego od bialka? oczywiscie to poza dieta tak tylko [...]
Mam parę pytań na temat tego jak przybrać szybko na masie mięśniowej. Ważę 93kg, fakt faktem troche tłuszczu jest ale i mięśni, na silownie chodzę regularnie od 3 miesięcy 4 razy w tygodniu a do tego jeszcze 2 razy w tygodniu treningi Krav Maga juz prawie 2 lata. Zażywam BIAŁKO WPC80 OSTROVIT. Chciałbym się dowiedzieć czy to mi coś da? Narazie po [...]
Witam, Mam pytanko, jeżeli nie chcę za bardzo przytyć tylko chcę zdobyć suchą masę mięśniową powinienem brać kreatynę czy tylko białko i co myślicie o braniu glutanium?
Witam, po przeczytaniu kilku tematów o odzywkach na masę wybrałem taki zestaw: - Olimp Gain bolic- 3kg - Trec - Dibencozide - Hmb olimpu - Extereme power -białko wpc80 - 0,7kg - glutamina(profilaktycznie na stawy) -coś na podwyzszenie testosteronu(albo testosterol+biosterol albo tribulus) rano: Dibencozide 1kap + hmb 1kap przed treningiem: 2kap [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam planuję ułozyć sb dietę redukującą tłuszcz bez utraty masy;) Płeć:mężczyzna Masa ciała (kg):95 Wzrost (cm):186 Wiek:17 Aktywność fizyczna:Dosyć duża ;) (3Treningi tygodniowo zapasy(siłka,areoby itp)2 wuefy:) i dodatkowow minimum 1 raz w tygodniu w domu areoby ew siłka) Współczynnik BMR 2183.65 Aby utrzymać wagę Kalorie 3766.8 Węglowodany [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] na diecie jem ok 2400 kcal tzn staram sie tyle jeść hehe ponieważ pracuje na 3 zmiany i czasami jeść cieżko jeść o równych porach. Biorę cm3 w tabletkach bcaa w proszku i białko trec. Zacząłem tez brać wino vermodje w tabletkach ale odkąd jestem na "diecie" siła nie rośnie a nawet troszkę spadła.... Moje pytanie brzmi czy biorę odpowiednia [...]
[...] CP z mono i weszło bardzo fajnie.Jaka jest wasza opinia na ten temat? Tylko proszę piszcie na temat kreatyny.Dieta,trening i cała reszta są już dopracowane.Oczywiście cel kreatyny to siła i w jakims tam stopniu masa.Robie teraz trening siłowy.Podobny do HIT.Kupuje sobie jeszcze do tego białko Ostrowi,Carbo i może bcaa jak bedzie kaska.Zdrowia
[...] pozatym prowadze raczej siedzący tryb życia - praca kierowca, studia informatyka. rano godzina 8-12 glutamina 2 jajka 2 kromki chleba godzina 14-16 obiad z kartofili i ryby / kurczaka po treningu glutamina godzina 18-24 zupa mleczna z 50g cornflakes i 0,5l mleka glutamina + ZMA na dobranoc. dotego zamierzam dorzucić jakieś białko + kreatynę.
[...] waga/wzrost: 83/170 3) staż treningowy: ok 8 miesięcy 4) cel cyklu: redukcja tkanki i rzeźba 5) stosowane już wcześniej suplementy: Bcaa Xtra z Activlab (mix gluty i bcaa) ,białko: Gaspari Nutrition MyoFusion 6) stosowane wcześniej spalacze: Dyma-Burn 7) uwagi i sugestie: proszę o podanie w miarę dobrych suplementów za rozsądną cenę bo z [...]
[...] węglowodanami. Na dzień dzisiejszy posiadam jakieś 450g monohydratu Vitalmaxa i witaminy Trec'a, planuję jeszcze dokupić spalacz i tutaj mam pytanie. Jaki byłby najlepszy? Wcześniej brałem Scorch'a, ale było to jakieś 2 lata temu. Poza tym czy warto byłoby dorzucić coś jeszcze do cyklu (np. BCAA i białko) i jak to sensownie dawkować?
[...] niski..mam 157 wzrostu ale do tego biore hormon wzrostu (taki prawdziwy"GENOTROPIN")..Czy mogłby by być jakieś duże skutki uboczne stosowania tych dwóch preparatów..Czy to białko gainera to jest anabolik ..bo zupełnie sie na tym nie znam...i czy ewentualnie byłby to dobrze skomponowany komplet ??aaaa no i ile tak można przytyc po kuracji [...]