SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • po treningu i caly dzien

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Mam trening o godzinie 18 ktory trwa 1,5h (piłka ręczna) po treningu jem 3 kaps TCM i 50g carbo, jakich skladnikow powinienem dostarczyc jeszcze w tym momencie do mojego organizmu, pewnie bialko staram sie ale w jakiej ilosci ? Wiecej o mnie to mam 18 lat 178cm,73kg, od pon do piatku trenigi piłki ręcznej + 3 razy tyg siłownia, do TCM jem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1578 Data: 2006-08-09 21:32:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • masa mięśniowa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jakiś spalacz bo mam kilka zbędnych kilogramów tłuszczu. Przez ostatnie pół roku nie stosowałem żadnych odżywek, wcześniej najpierw mono, a potem jabłczan i BCAA plus białko dla uzupełnienia diety. Jak możecie to napiszcie co można do tego dołączyć bardziej prozdrowotnie np. jakie witaminy itd. Prosiłbym o podanie komkretnych firm i [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2353 Data: 2010-02-22 21:42:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zapotrzebowanie energetyczne i BTW dla 12-latka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Czy wiecie może jak wygląda zapotrzebowanie na białko, tłuszcze i węglowodany oraz ogolna energie na 12-latka? Z racji tego, że organizm w tym wieku szczególnie szybko rośnie myślę, że 1,5g białka to minimum. Co do tłuszczów sądzę, że 1g/1kg masy ciała będzie ok, natomiast węglowodany - 4g/1kg masy ciała. Czyli w skrócie BTW-->1,5/1/4g /1 [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 2428 Data: 2010-06-09 12:18:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • białka syntrax matrix i Panthera

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Matriksie Syntraxa? Bo gdzieś czytałem że jest to ok. 50 % a wtedy opłacalność i dobre opinie o matriksie przestają mieć sens. 2. Czy primaltein whey firmy Panthera to dobre białko jakościowo ? Smak mnie nie interesuje bo to kwestia gustu 3. Czy firma Syntrax jest dobrą firmą? Kiedyś był u nas bum na matrixy i wypowiadano się że jest to jedna z [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 993 Data: 2011-03-09 17:01:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TREC 3D PROTEIN + dodatkowe aminokwasy?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, mam zamiar kupic sobie białko (trec 3d protein) i miałem zamiar sobie dokupic do niego aminokwasy, ale z tego co wyczytałem w opisie tego białka treca (http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php?cPath=21_53&products_id=872&osCsid=039284e0ba88e626bb87c2109a91ed5b)to w nim odrazu sa juz aminokwasy. I chciałem sie zapytac czy jest sens [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2962 Data: 2004-11-01 13:22:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • carbo --> przed, w trakcie, czy po?

    Temat
    NUTRIFARM&OLIMP

    Witam, moj tygodniowy trening - 5 razy sporty walki, 4 razy silownia. Chcialbym dowiedziec sie w jaki sposob najlepiej dawkowac odzywke carbo, bo ile osob tyle opinii. Otoz trening silowy mam z rana po sniadaniu. Po nim pije carbo (60 g), nastepnie jem posilek. SW natomiast cwicze wieczorami (godzina 18 lub 20). Sa to treningi aerobowo - [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1387 Data: 2005-07-15 19:18:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • WItam Pytanie jak w tytule. Chce przygotowac sie dobrze do sezonu pilkarskiego wiec musze zrzucic pare kg w moim przypadku przydalo by sie 6-10kg w czasie 6 tyg. I nabrac troche sily, mowiąc obrazowo, przynajmniej z 5kg w wyciskaniu Domyslam sie ze bilans kaloryczny musi byc in minus, supli troche mam, kreatyny, hmbolony, karnityny, TSE, BCAA, [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1132 Data: 2009-01-04 19:34:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o pomoc :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Proszę o pomoc, mianowicie, jestem zbyt chudy, ważę 60 kg i mam około 180 cm wysokości. Chciałbym kupić sobie jakieś białko lub kreatynę na okres świąteczny. Mam do dyspozycji 150 zł. Co mi pomoże przytyć, zaznaczam że nie mam mozliwości chodzenia na siłke.. Nie chce od razu być koksem, chcę po prostu nabrać masy, może to być tłuszcz. Jak [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 1702 Data: 2010-12-12 13:38:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co dla osoby nie grubej nie chudej?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    no coz juz nie dlugo koncze scorch (biore 2 tyg schudlem 5 kg :D) i chce sobie kupic odzywke . Nie jestem ani gruby ani chudy. LEcz w sam raz chce sobie kupic odzywe taka rzebym po niej nie przytyl (no chyba ze mase miesniowa nie chce aby to byl spalacz ani kreta. moze bialko? lub cos lepszego od bialka? oczywiscie to poza dieta tak tylko [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2496 Data: 2006-08-23 21:04:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mam parę pytań na temat tego jak przybrać szybko na masie mięśniowej. Ważę 93kg, fakt faktem troche tłuszczu jest ale i mięśni, na silownie chodzę regularnie od 3 miesięcy 4 razy w tygodniu a do tego jeszcze 2 razy w tygodniu treningi Krav Maga juz prawie 2 lata. Zażywam BIAŁKO WPC80 OSTROVIT. Chciałbym się dowiedzieć czy to mi coś da? Narazie po [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1416 Data: 2012-03-28 22:09:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementy na suchą masę mięśniową

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, Mam pytanko, jeżeli nie chcę za bardzo przytyć tylko chcę zdobyć suchą masę mięśniową powinienem brać kreatynę czy tylko białko i co myślicie o braniu glutanium?

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 5701 Data: 2018-02-03 12:49:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, po przeczytaniu kilku tematów o odzywkach na masę wybrałem taki zestaw: - Olimp Gain bolic- 3kg - Trec - Dibencozide - Hmb olimpu - Extereme power -białko wpc80 - 0,7kg - glutamina(profilaktycznie na stawy) -coś na podwyzszenie testosteronu(albo testosterol+biosterol albo tribulus) rano: Dibencozide 1kap + hmb 1kap przed treningiem: 2kap [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1860 Data: 2006-10-16 21:52:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na masę do poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Posiłek 1 (7.00): Mleko 2% - 500 g Płatki kukurydziane - 100g Posiłek 2 (10.00): Chleb razowy -100g Jaja kurze całe - 70g Margaryna roślinna 15g Posiłek 3 (12.30): Chleb razowy - 150 g Szynka z piersi kurczaka - 100 g Margaryna roślinna - 15 g Posiłek 4 (15.00) Ryż biały - 150g Pierś z kurczaka gotowana - 125g Oliwa z oliwek - 20g [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 570 Data: 2010-03-30 14:43:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w ułozeniu diety

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam planuję ułozyć sb dietę redukującą tłuszcz bez utraty masy;) Płeć:mężczyzna Masa ciała (kg):95 Wzrost (cm):186 Wiek:17 Aktywność fizyczna:Dosyć duża ;) (3Treningi tygodniowo zapasy(siłka,areoby itp)2 wuefy:) i dodatkowow minimum 1 raz w tygodniu w domu areoby ew siłka) Współczynnik BMR 2183.65 Aby utrzymać wagę Kalorie 3766.8 Węglowodany [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1825 Data: 2013-03-29 15:34:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w diecie....

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] na diecie jem ok 2400 kcal tzn staram sie tyle jeść hehe ponieważ pracuje na 3 zmiany i czasami jeść cieżko jeść o równych porach. Biorę cm3 w tabletkach bcaa w proszku i białko trec. Zacząłem tez brać wino vermodje w tabletkach ale odkąd jestem na "diecie" siła nie rośnie a nawet troszkę spadła.... Moje pytanie brzmi czy biorę odpowiednia [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 600 Data: 2014-12-15 11:42:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na suplach Biogenix?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] CP z mono i weszło bardzo fajnie.Jaka jest wasza opinia na ten temat? Tylko proszę piszcie na temat kreatyny.Dieta,trening i cała reszta są już dopracowane.Oczywiście cel kreatyny to siła i w jakims tam stopniu masa.Robie teraz trening siłowy.Podobny do HIT.Kupuje sobie jeszcze do tego białko Ostrowi,Carbo i może bcaa jak bedzie kaska.Zdrowia

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1554 Data: 2006-03-15 19:50:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta dla szczupłego do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pozatym prowadze raczej siedzący tryb życia - praca kierowca, studia informatyka. rano godzina 8-12 glutamina 2 jajka 2 kromki chleba godzina 14-16 obiad z kartofili i ryby / kurczaka po treningu glutamina godzina 18-24 zupa mleczna z 50g cornflakes i 0,5l mleka glutamina + ZMA na dobranoc. dotego zamierzam dorzucić jakieś białko + kreatynę.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1208 Data: 2009-01-10 12:39:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w doborze BIAŁKA

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] waga/wzrost: 83/170 3) staż treningowy: ok 8 miesięcy 4) cel cyklu: redukcja tkanki i rzeźba 5) stosowane już wcześniej suplementy: Bcaa Xtra z Activlab (mix gluty i bcaa) ,białko: Gaspari Nutrition MyoFusion 6) stosowane wcześniej spalacze: Dyma-Burn 7) uwagi i sugestie: proszę o podanie w miarę dobrych suplementów za rozsądną cenę bo z [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1538 Data: 2009-06-17 10:05:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - Kreatyna, spalacz i ?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] węglowodanami. Na dzień dzisiejszy posiadam jakieś 450g monohydratu Vitalmaxa i witaminy Trec'a, planuję jeszcze dokupić spalacz i tutaj mam pytanie. Jaki byłby najlepszy? Wcześniej brałem Scorch'a, ale było to jakieś 2 lata temu. Poza tym czy warto byłoby dorzucić coś jeszcze do cyklu (np. BCAA i białko) i jak to sensownie dawkować?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2558 Data: 2012-04-03 23:38:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Geiner 1 Vitalmaxa

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] niski..mam 157 wzrostu ale do tego biore hormon wzrostu (taki prawdziwy"GENOTROPIN")..Czy mogłby by być jakieś duże skutki uboczne stosowania tych dwóch preparatów..Czy to białko gainera to jest anabolik ..bo zupełnie sie na tym nie znam...i czy ewentualnie byłby to dobrze skomponowany komplet ??aaaa no i ile tak można przytyc po kuracji [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2142 Data: 2006-01-22 00:38:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)