SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC 3D PROTEIN + dodatkowe aminokwasy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6808
Witam, mam zamiar kupic sobie białko (trec 3d protein) i miałem zamiar sobie dokupic do niego aminokwasy, ale z tego co wyczytałem w opisie tego białka treca (http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php?cPath=21_53&products_id=872&osCsid=039284e0ba88e626bb87c2109a91ed5b)to w nim odrazu sa juz aminokwasy. I chciałem sie zapytac czy jest sens jeszcze dokupywac jakies aminokwasy dodatkowo czy to co jest w tym białku wystarczy? z gory dziekuje za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
każde białko składa się z aminokwasów, inaczej być nie może, jedne są bogatsze inne uboższe w aminokwasy interesujące osoby które trenują, poprostu wiele tkwi we właściwych proporcjach i odpowiedniej formie... bo jeżeli chodzi ci o zwykłe aminokwasy które powinny się jak najszybciej wchłaniać to ta odżywka to zupełnie coś odwrotnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6808
noto spytam sie inaczej czy branie tego białka w połączeniu z aminokwasami rozgałęzionymi (BCAA), ktore kupie osobno to dobre rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale lepiej byłoby brać je osobno, a do tej odżywki białko serwatkowe jeżeli zależy ci na większej ilości bcaa, jeżeli je weżmiesz razem zmarnujesz ich efekt szybkiego działania, chyba, że chodzi ci tylko o większą ich ilość wtedy tak jak napisałem byłbym za wpc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Carbo czy Profi Whey Mass ???

Następny temat

problem ze stawami

WHEY premium