SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] znacznie mniej białka, ponieważ określony gatunek bakterii, oto fragment naukowego tekstu z netu/ znajdujący się w jelicie grubym posiada zdolność syntetyzowania białka z węglowodanów, których dostarczamy spożywając produkty roślinne." Pozostaje już tylko zjedzenie kupki spod siebie i już mamy białko zsyntezowane z węglowodanów. Smacznego.

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 4394 Data: 2008-07-17 07:01:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kalorie. Pomocy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Problem zaczyna się z dieta, mam dziennik na po treningu i zapotrzebowanie po wyliczeniu wyszło około 3000 kcal. Wyrabiam dziennie około 1600 w tym spokojnie zaspokajam białko oraz około 20 G tłuszczy mniej z węglowodanami jest problem. Czy przy takim treningu oraz kalorycznosci moje ciało da sobie radę. Naprawdę mam problem by zjeść tyle [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 819 Data: 2015-11-11 16:15:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] gryczanej, 200g piersi z kurczaka ,10 ml oliwy z oliwek 5 17:00 - 50g kaszy gryczanej ,100 g piersi z kurczaka, ogórek ,10 ml oleju mtc 6 20:00 - 100g tuńczyka w wodzie,serek ziarnisty 100g , wiórki kokosowe 20g i w dni treningowe 7 22:00 białko na mleku 100ml (1,5%) jest to moja 1 dieta redukcyjna więc proszę o wyrozumiałość pozdrawiam

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 907 Data: 2009-05-04 00:01:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odstawienie kreatyny

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam , ważę 70 kg i ćwicze od 2,5 miesiąca , od czterech dni zażywam kreatyne , białko i bcaa , niestety nie mam okreśolonej diety i z tego co słyszałem trening pójdzie na marne czyli po prostu nic się nie osiągnie. Czy to prawda ? Czy najlepszym pomysłem będzie odstawienie kreatyny,białka i bcaa czy może jednak nie ? czy po odstawieniu kreatyny [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 4327 Data: 2011-08-16 10:50:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, czy to nie za dużo?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kcal masa 77 budowa ekto czyli wychodzi b-3,0 t-2 w-6,4 4600 kcal troche duzo tych wegli ale jak obetne to spadnie podaz kcal tzn dpora nadwyzka. sniadanie: Płatki 100 g białko 20 g rodzynki 40 g nasiona słonecz+ orzech 60g przed treningiem: ryz brazowy 120 piers 130 zaraz po treningu gainer 130 gr po treningu ryz biały 130 piers 150 oliwa [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1246 Data: 2009-01-04 21:21:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase prosze o korekty pilne!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] z kurczaka 100g - Warzywa 18.00 (Przed treningowy) kasza/ Ryż/makaron 100g 2 jajka/mięso czasami ale raczej zamienie na mieso Orzechy 19.30 (PO) - kAsza 100g -piersi z kurczaka 100g Warzywka 22 ( Przed snem) -200g twarogu -Oliwa z oliwek 15ml -Warzywka białko:173g węgle:375 nie wiem czy nie za dużo tłuszcze:72g kalorie 3132 prosze o korekty

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 876 Data: 2011-09-13 21:05:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • początkujący w suplementach/odżywianiu

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] w trakcie treningów antykatabolika i białka.. nie mam pojęcia jak to dawkować i czy to się nie gryzie. mam dość słabą przemianę i dość szybko łapę kilogramy więc jakie białko?? czy antykatabolik w ogóle będzie mi potrzebny? nie mówiąc o innych sprawach jak aminokwasy itd itd..... nie chcę absolutnie przytyć, chcę wzrostu masy mięśniowej, [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 496 Data: 2013-05-20 20:05:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rekompozycja

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam 16 lat,mam 176 cm,ważę 74 kg i na oko bf 12-15 % i teraz chcę zrobić redukcję do bf 8 % . Na masie tak wyglądał rozkład moich makroskładników: Kalorie 3610 Węglowodany 50 % - 451 g czyli 6g na kilogram masy ciała . Białko 20 % - 181 g czyli 2,44 g na kilogram masy ciała . Tłuszcz 30 % - 120 g czyli 1,6 g na kilogram masy ciała . Słyszałem że [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1465 Data: 2014-04-17 12:43:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak brać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam!! Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Na początku chciałem sie z wami wszystkimi przywitac wiec "WITAM WAS":) NO ale przejdzmy do rzeczy: Zakupiłem sobie kilka sumpelentów które biore od jakiegos czas ale chciałem prosić was o pomoc jak co najlepiej brac. A więc posiadam: Nitrobolon II 0,5KG Białko OXY_GEN 80% 5KG Testosterol 2x [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 674 Data: 2006-05-23 15:01:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co na noc

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiec tak: jak większość osób na noc przed snem spożywam twaróg, a włąściwie spożywalem bo mam już go totalnie dość. od ostatnich 10 miesiecy codziennie żre go na kolacje i już nim żygam tak więc doszedlem do wniosku że bede go jadł tylko w dni treningowe a w inne cos innego. Problem w tym że nie wiem co by sie nadawało. Co byście poradzili? [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1789 Data: 2009-09-05 05:42:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] i też wszystko w normie. Moje pytania: 1. jak długo muszę dać sobie spokój z ćwiczeniami na siłowni (trening siłowy) + bieganie 2. czy zażywanie jakiś suplemementów typu BCAA i białko może przyspieszyć regenerację? lub może jakieś inne zacząć zażywać? za 3 tygodnie mam planowany wyjazd na narty i obawiam sie ze bede musiala caly urlop odwolać.

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 894 Data: 2013-02-07 22:45:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta masowa. Daje rade ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Przed sniadaniem AM-Day Protein 1 porcja (Śniadanie) + Omega 3 + Witamina E Mleko (300ml) Płatki owsiane 100g Rodzynki (garsc) Banan + siemie lniane Posiłek 2 + witaminy Szynka z piersi kurczaka Chleb Jablko (1szt) Oliwa z oliwek Posiłek 4 (przed treningowy) Ryż 100g Pierś kurczaka (200g) Warzywa Oliwa z oliwek Posiłek [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1768 Data: 2006-06-23 08:54:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pare pytan co do diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 30 gram wołowiny mielonej, pieczone ziemniaki z masłem, sałata, 2 szklanki mleka. Mam parę pytanie co do tej diety. Zależy mi na masie i czy mogę zjeść więcej niż jest podane w diecie np. obiadek mamusi czy tylko tyle co jest podane w diecie. I czy alkohol jakoś wpływa na dietę? I w jakich ilościach muszę jeszcze do tego zażywać białko? i kiedy?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1133 Data: 2007-11-23 20:26:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy to wystarczy, czy coś dodać (suple)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Caps (300 tabsów) - 62zł Trec Mass XXL 3kg - 97zł Filomag B6 - 7zł Zincas Forte - 5zł Trenuję około miesiąca, a te suple mam zamiar brać od października... . Tylko trcohe wątpliwości mam do Mass XXL bo skoro mam dietę, to po co mi jeszcze następne białko czasami sie spasie i będzie kiszka. Prosze o porady czy coś jeszcze dorzucić. Pozdrawiam.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1123 Data: 2008-07-01 13:04:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta dla bogatych

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tłuszczowej zamierzam chodzić na siłownie 4x w tyg. Zależy mi na utracie zbędnego tłuszczu ale i nabraniu jeśli to możliwe suchej masy mięśniowej. Jeśli już ktoś się podejmie w udzieleniu mi pomocy bądź porady powinien wiedzieć, że do diety zamierzam dokupić suplementy : białko, spalacz, bcaa, glutamina itp... cena nie gra roli. Pozdrawiam Paweł

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2253 Data: 2010-07-24 02:21:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3 czy 4 razy w tyg ćwiczyć?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Wzrost :172cm Cel treningowy :masa Staż treningowy na siłowni :6 miesięcy Uprawiane inne sporty :nie Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :sztanga, sztangielki, drążek, obciążenie 200kg, gryf łamany Dieta :tak Przeciwskazania medyczne :brak Zażywane suplementy : białko olimp, gainer mass xxl, kreatyna, vita-miner

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1419 Data: 2010-12-04 14:09:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam , co możecie powiedzieć o Nitrobolonie jeżeli chodzi o zakończenie cyklu 6 tyg. wszystko potem leci czy jak ? bo zastanawiam sie nad kupnem nitrobolonu II , lub jakiegoś innego stacku kreatynowego , co polecacie ? zależy mi na tym że jak coś wypracuje przez cały cykl to żeby potem zostało.. do stacku dołącze mono + białko :D

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 4878 Data: 2011-09-20 21:10:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Grenade THERMO DETONATOR

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Mam 16.5lat 102 w pasie, 190cm wzrostu i 89kg wagi. Ćwicze aeroby 3-4razy w tygodniu, na siłownie chodze 4dni (poniedzialek/wtorek/środa/czwartek). Stosuje diete wysoką w białko i bardzo niską w węglowodany już jakies 2tygodnie i można powiedzieć że czuje troche różnice. Co powiecie na temat tego spalacza? Opłaca mi sie go kupować? Nie [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1514 Data: 2012-12-13 18:01:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] trwają ok min.1 godziny 3 razy w tygodniu + 2 razy te interwały (puki co 10 interwałów to ok 20 minut z rozgrzewką)+praca fizyczna 10h,ale raczej lekka.Może ktoś pomóż mi obliczyć mi te kalorie?Chcę trochę zrzucić Drugie pytanie moje jest co do interwalów co po nich zjeść?(szukałem i tylko odzywka albo białko a coś z normalnego jedzenia np rybę?)

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 948 Data: 2014-04-02 21:28:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę 3800kcal - ektomorfik

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. 18 lat, 75kg, 180cm, ektomorfik z lekkim brzuchem jak endo. Wyliczyłem sobie, na różnych stronach, że zapotrzebowanie żeby utrzymać wagę wynosi 3300kcal, dodałem 500 nadwyżki. Spis makro jakie wyliczyłem: Białko - 190g - 755kcal Węglowodany - 525g - 2100kcal Tłuszcze - 103g - 945 kcal Ułożyłbym sobie dietę, ale moje pytanie - jak wychodzi [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2433 Data: 2017-02-07 20:30:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)