SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalorie. Pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 30
Witam społeczność sfd.
Od tygodnia pocinam na siłowni. Poniedziałek środa piątek dobre cardiosy jak np. Skakanka rower bieżnia orbitrek do tego rozciąganie. We wtorek czwartek oraz sobotę wykonuje trening fbw.
Mam 190 cm wzrostu 89 kg. Bf ma poziomie około 25-30 procent.
Problem zaczyna się z dieta, mam dziennik na po treningu i zapotrzebowanie po wyliczeniu wyszło około 3000 kcal. Wyrabiam dziennie około 1600 w tym spokojnie zaspokajam białko oraz około 20 G tłuszczy mniej z węglowodanami jest problem.
Czy przy takim treningu oraz kalorycznosci moje ciało da sobie radę. Naprawdę mam problem by zjeść tyle kalorii. Nie odczuwam głodu. Obstawialem kompletnie produkty przetworzone. Czuję się dobrze po tygodniu. Pomocy!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
najlepiej będzie jak wkleisz plan jak się odżywiasz, wtedy będzie można podpowiedzieć coś gdzie można "bezboleśnie" dołożyć kcal. Ankieta też się przyda.
Co do treningu, to przemyślałbym, czy po tygodniu treningu takie nim obłożenie na pewno będzie optymalne.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Po I wrzuć foto z by określić poziom bf , druga sprawa zmodyfikuj jadłospis na LC daj powiedzmy 2-2,5gram białka , węglowodany powiedzmy na 1 gram a tłuszcze 1,5-2 gram . Węgle całą pule daj do potreningowego posiłku . W czasie jak rozhulasz metabolizm zaczniesz jeść więcej.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i zastój low-carb

Następny temat

Dieta redukcyjna przy 95kg i 20BF Intensywne treningi biegowe i siłowe.

WHEY premium