SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • dieta redukcja - do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wariantach, więc brakuje mi jeszcze 200~~. Możecie doradzić czym mogę dopchać te brakujące kalorie? W dni nietreningowe zmniejszyć z 2500 do 2300? Suplementacja: kretayna i białko przedtreningowo. Zastanawiam się jeszcze nad probiotykami i nie wiem czy wystarczy z kiszonek czy dokupić jakieś suple. Pierwszy plan diety dotyczy dni w których [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 944 Data: 2017-04-02 23:55:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ile białka, tłuszczy, węgli?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] przyjmować? Pozdrawiam -08 17:39:42 1. WIEK:18 2. WAGA: 80 3. WZROST: 190 4. WYMIARY: -biceps: 38 -klatka: -udo: -talia: 5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 miesięcy 6. DIETA: -białko: -węglowodany: -tłuszcz: 7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak 8. TRENING: 3-4 razy w tygodniu 9. CEL CYKLU: 10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 2729 Data: 2018-01-20 09:17:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka redukcyjna do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, oto moja dieta. Chcialbym wiedziec czy jest odpowiednia do redukcji. Wiek: 18 Waga: 75 Wzrost: 179 białko tłuszcz węglowodany Mleko 300ml 11,5 1,5 15,3 3 jajka ok. 150g 25 28 2 twarog 100g 18,7 4,7 3,7 kapusta pekinska 50g 0,6 0,1 0,6 2 sniadanie ( w szkole ) chleb graham jajko 50g 6,3 5 0,3 twarog 50g 9,5 2,5 1,8 kapusta pekinska [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 738 Data: 2008-03-16 18:12:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na sile :)

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów? Wczesniej 1,5roku w kratke (tzn 1 miesiac cwiczylem a 2 nie, oczywiscie to roznie bywalo), teraz 6 tygodni (skonczylem kolejny raz trening Weidera na pierwsze 6 tygodni, mam juz go dosc ;)) 2.Jak trenowałeś [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1676 Data: 2004-02-28 23:50:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ... Pytanie dotyczące splitu ...

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] sie w gorze Staż treningowy na słowni: 2 lata Uprawiane inne sporty: wszystko po trochu Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): podstawowa siłownia Dieta: staram sie dobrze odzywiac, ale jako takiej diety nie posiadam Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: kiedys brałem białko i kreatyne

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 1976 Data: 2009-09-13 23:15:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Słaba budowa masy mięśniowej

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] idzie w niego, nie wiem o co chodzi, czy coś robię źle? jestem troszkę zrozpaczony bo to nie tak miało wyglądać, znajomy polecił mi abym spróbował z odżywkami- spalacz Lipoburn do tego BCAA + białko WPC protein i jakieś witaminy, po tym mam ponoć spalać tłuszcz i budować tkankę mięśniową, co Wy o tym sądzicie? czy to dobry pomysł? co zrobić?

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2531 Data: 2012-05-29 20:34:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wszystkie poniżej wymienione odżywki są otwarte ( podaję obecną wagę ) zużycie jest bardzo niewielkie ponieważ mam nietolerancję na składniki w nich zawarte dlatego też z wielkim żalem muszę się z nimi rozstać ;) 1) Bcaa HI TEC - cytryna, opakowanie 500g - zużyłam 30 g 2) Izolat białka Olimp Pro Whey Shake - czekolada- opakowanie 700g- obecna [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1561 Data: 2015-09-27 09:25:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy jest sens?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i tłuszczy w tym co jem na codzień. Średnio wyszło że brakuje mi ok.40g białka i ok.20g węgli. Czy skoro nie mam żadnej przemyślanej diety jest sens zaopatrzyć się w jakieś białko węgle itp. aby uzupełnić te braki, czy to przyniesie jakieś efekty, głownie zależy mi na dodatkowych kilogramach masy mięśniowej? Dodam, że zawsze, siła,masa mi szła [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1900 Data: 2008-03-19 17:32:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Piers z kurczaka 150g B: 45g (32g zwierzęce) W: 70g T: 5g 17:30-19:00 Trening 19:10 Ryz brazowy 80g Tunczyk w wodzie120g B: 32g (25g zwierzęce) W: 77g T: 3g 22:00 125g twarogu Oliwa z oliwek 15ml B: 25g (25g zwierzęce) W: 4g T: 15g Razem - podsumowanie - białko 165 g - tłuszcz 78 g - węglowodany 426 g - kalorie 3250 kcal

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 2484 Data: 2009-05-19 09:20:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę do oceny, 69kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 183 Waga: 69 Zapotrzebowanie kaloryczne: 3135kcal (wg kalkulatora) Cel: masa Dodałem do ogólnego bilansu ok 300kcal dlatego że jest to dieta masowa. Ogółem wychodzi: białko - 2,5g/kg masy ciała tłuszcze - 1,6g/kg masy ciała ww - 6,4g/kg masy ciała Posiłek nr 5 jest po treningowy i nie mam jak za bardzo zjeść normalnego posiłku dlatego [...]

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 4605 Data: 2011-08-25 15:28:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja Low Carbo 92 kg do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] wyszlo mi okolo 2340 kcal. Low carbo obmyslilem tak: lub cos takiego : Posiłek 1 80g płatków owsianych 15g wiórki kokosowe lub orzechy włoskie. Jakie chcesz. 45g odżywki białkowej Posiłek 2 100g ryżu, kaszy, makaronu (zależy na co masz ochotę) 170g pierś z kurczaka 15g oliwy z oliwek, olej lniany +warzywa. To już zależy jakie lubisz [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1064 Data: 2017-01-04 20:22:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siłownia + A6W

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Wiek: 17 Waga: 79 Wzrost: 179 Cel treningowy: siła, rzeźba Staż treningowy na słowni: 1 miesiąc Uprawiane inne sporty: piłka nożna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, ławeczka, hantle, + atlas itp. Dieta: Niezbyt dobra Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2318 Data: 2010-10-07 15:06:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zwaliłem sprawe...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    STAGNACJA W REDUKCJI.Chyba za bardzo obciołem kalorie.Spowolnilem metabolizm za bardzo:/ moje dane Waże 70 kg. Wzrost 178 cm Białko 2g/kgmc węglowodany 2,6g /kgmc tłuszcz 0,5 g/kgmc Bilans 1600 kal po obcieciu. Nia pamietam ile obciołem ale napewno nie wiecej niz 500. I normalnie mam problem.Nie wiem jakie jest moje zapotrzebowanie.Te kalkulatory [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1172 Data: 2004-05-09 14:28:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki siłowni

    Temat
    Dieta

    siemka, 2 lata temu ćwiczyłem na siłowni i porzuciłem to a teraz postanowiłem wrócić do ćwiczenia, cwicze od miesiąca mam dietę i odzywki , czy mogłbymi mi ktoś pomóc i ocenić to? Waga 60kg wzrost 170 moja dieta: I posiłek: Płatki owsiane 80g Mleko 2% 250g Jajo kurze całe 1szt Miód sztuczny 12g II posiłek Chleb żytni pełnoziarnisty 140g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2688 Data: 2016-02-17 23:20:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • piwo-wino-wódka

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    piwa nie pic bo jest to bomba kaloryczna wódki tez nie bo niszczy bialko to moze wino ? wczoraj pilem wino kartonowe za 6 zl i calkiem niezle :) co wy na to ? dopiero zaczynam

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 9411 Data: 2004-01-18 16:44:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o opinie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Mam 15 lat, 172,5cm wzrostu i 58kg wagi. Jestem endomorfikiem (tak mi się wydaje). Ułożyłem sobie dietę i proszę was o opinie/uwagi czy coś zmienić. Z góry dzięki. 07:30 - Śniadanie Płatki owsiane - 80g Mleko 1,5% - 150ml Jajka gotowane - 120g Twarug chudy - 50g 10:50 - II Śniadanie (w szkole) Chleb żytni razowy z soją i słonecznikiem - 80g [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1075 Data: 2009-06-07 16:45:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do oceny ples

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Zapotrzebowanie 84kg - 2318 Kcal Redukcja - 500 = 1818 KCAL ww= 185gr = 2.2/1kg = 740 KCal b=160gr=2gr/1kg = 640 Kcal t=50gr=0.5 gr/1kg = 450 kcal Razem= 1830 Kcal Źródła ww: Ryż brazowy, platki owsiane Białko: twaróg, jajka, tunczyk tluszcze: oliwa z oliwek 5.00 san tight 5.30 maroszbieg 45 min 7.00 - platki owsiane 70gr mleko 2 jaja (313 Kcal [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2336 Data: 2010-06-12 13:47:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanie- 17 lat i odzywki

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Mam 17 lat cwicze od 15 roku zycia. Czasami na silowni ale glownie trening w domu: pompki, podciaganie na drazku, bieganie, brzuszki, itp itd Trening prowadze systematycznie, jednak od pewnego czas nie widze zbyt duzych efektow moje treningu. Zaczolem sie wiec zastanawiac nad jakas odzywa typu HMB lub kreatyna wydac moge okolo 70 zl na to bo [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2474 Data: 2007-06-15 10:27:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jaja całe czy bez żółtka??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] szkodzi w procesach budowy masy mięśniowej. Czegoś nie rozumiem. Czy może ktoś mi to wyjaśnić?? Bo tu na forum poleca się jeść całe, a kumple co ćwiczą mówią co innego i tego nie kumam. W końcu nawet w Rockym było pokazane, że Sylwek spozywał z jajka samo białko ale bez żółtka :))) pozdro Zmieniony przez - kermitos w dniu 2006-10-26 20:46:03

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 6384 Data: 2006-10-26 20:42:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocencie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Panowie jeszcze raz umieszczam diete na mase do sprawdzenia bo zmodyfikowalem ją poniewaz poprzednia byla do niczego.Moja waga to 75kg. 6.00 ŚNIADANIE B WW T 4 bułki+4 plastry wedliny 21g-100g-21g 10.30 II ŚNIADANIE 2 bułki+ser żółty [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 923 Data: 2009-08-20 14:41:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)