SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupić, czy nie kupić??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1809
Witajcie.
Chciałbym usłyszeć wasze opinie o worku bokserskim czy warto go kupić czy nie?? Jak bym kupował to jakiś mniejszy wystarczyłby czy lepiej dołożyć trochę i kupić większy, jaka jest różnica?? I jest jeszcze taki problem, że nie mógłbym sobie kupić rękawic, bo po prostu nie mam kasy. Ale mam rękawice na siłownie i jeszcze bandaż bokserski, to jak bym ubrał rękawice i później obwiązałbym bandażem wystarczyłoby mi czy nadal by kostki było czerwone i obolałe??
Sorka za tyle pytań, ale te pytania są bardzo dla mnie ważne i będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A trenujesz coś oprócz siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1809
dragon1987 nie tylko siłownia 4 razy w tygodniu, nie trenuje z 2 powodów braku kasy i czasu.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
myśle że worek to dobry pomysł....lecz jeśłi w przyszłosci masz zamiar ćwiczyć boks lub coś w tym stylu a narobisz sobie złych nawyków to będzie klapa...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Worek lepiej wiekszy tylko nie ciezszy ... dopasuj do warunkow gdzie bedzie wisial.
Bandaze i rekawiczki starcza spokojnie.

Zmieniony przez - Kask w dniu 2004-10-04 09:32:01

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jak uż kupujesz worek to raczej duży najlepiej z tego co mi sie wydaje i na czym miałem okazje poćwiczyćto 180 cm albo co najmniej 160 a co do rąk to owijki wystarczą na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu tak bardzo polecacie worki duże??Tzn na wysokość spore??
Bo też wsumie niedługo pewnie będe musiał dokonać zakupu i pasuje mi się co nie co na ten temat dowiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Ja nie mam narazie worka i nie zanosi się zebym szybko mial ale duży worek ma wysokość jak wzrost potencjalnego przeciwnika i dzięki temu,że jest długi możesz kopać low-kicki

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Tak jak ktos wyzej wspomnial-worek to zawsze jakis trening,i lepiej w nniego naparzac niz nie robic nic,ale jezeli chcesz w przyszlosci zapisac sie do jakiegos klubu bokserskiego to licz sie z tym,ze bedzie ci ciezko zmienic napewno niepoprawne nawyki,bo to niemozliwe,zebys sam nauczyl sie poprawnej techniki zadawania uderzen-sam kiedys myslalem ze mam dobra garde az nie zmienilem SW na taka,gdzie wieksza role przyklada sie do poprawnej gardy,i musialem "zmodyfikowac" ten stary sposob trzymania gardy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
spory cięzki worek sie tak nei buja , musisz niexle nachrzaniac powiedzmy zeby go ruszyća jak kupisz taki metrowy walniesz bombke i worek leci i go msusiz zatrzymywac i tak w kółko jak masz duzy worek wieszasz go tak że proste idzie mniej więcej na środek worka bo jakbyś walił w dół worka to bardzo też by sie machał ,łańczuchy też nei mogąbyć za długie to powinineś wiedziec z fizyki , no i na dodatek tak mozan kopac lowkicki , nei mam worka mam w planach kupić i docelowo bee szukałtaniego dośc 180 cm ewentualnei 160 ale moze sie myle i zaraz ktoś mnie zjedzie , albo mówie dobzre :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waszym zdaniem

Następny temat

Kontuzje barków

WHEY premium