SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia + A6W

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam oto takie pytanie: Czy jeśli ćwicze na siłowni w poniedziałek, środe i piątek to czy mógłbym w wtorek, czwartek i sobote ćwiczyć A6W???
I czy jak ćwicze w środe brzuch na siłowni to wtedy bym chyba nie musiał go ćwiczyć?
Bardzo zależy mi na "kaloryferku" a same ćwiczenia brzucha w środe na siłowni to chyba za mało aby osiągnąć szybko efekty.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 79

Wzrost: 179

Cel treningowy: siła, rzeźba

Staż treningowy na słowni: 1 miesiąc

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, ławeczka, hantle, + atlas itp.

Dieta: Niezbyt dobra

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
Nie, nie.
Wg mnie powinieneś ćwiczyć przed siłownią ten trening A6W, chociaz zdecydowanie Ci go odradzam, opiera się on na ciągłych ćwiczeniach, dzień po dniu, spalasz tym sposobem mięśnie regeneracji. Poczytaj sobie o ABS II jest dużo lepszy. Ćwiczysz go 3 razy w tygodniu, więc tak jak Ci pisałem ćwiczysz sobie przed siłownią ABS II na brzuch a potem wykonujesz ćwiczenia na siłowni, już na brzuch omijasz. I tak w 1 dniu wszystko, pamiętaj żeby robić dzień przerwy, czyli np, pon abs + trening, wtorek przerwa, sroda cwiczysz, czwartek przerwa, piatek cwiczysz, i tu sobota i niedziela przerwa(czyli 2 dni przerwy). Miesnie musza miec czas na regeneracje.
Po 2 powinieneś ułożyć sobie diete, na forum masz duzo tego, przestawiasz sie na poczatku na jedzenie typu kasza, ryz, kurczak, wolowina, wieprzowina, ryby, chleb razowy/pelnoziarnisty, dodatkowe tluszcze np orzechy, oliwa z oliwek, pijesz sama wode 20min przed i po posilku, unikasz tluszczy fast fodow itd, tluszcze tylko 1g na kg. Wylciz sobie zapotrzebowanie, ja np przesadzalem na poczatku z bialkiem. Przed cwiczeniami pamietaj zeby laczyc bialko z węglami, po 1,5h mozesz dopiero zaczac cwiczyc.Ogolnie duzo do wypisywania, zaloz temat w innym dziale na temat diety to Ci napiszą wszystko, najlepiej jednak poczytaj przed tym podwieszone tematy. Dieta to podstawa, ja tez kiedys cwiczylem ale efekty szly bardzo powolnie, teraz gdy jestem na diecie widac ladne efekty, uloz sobie tez trening, bo nie wiem co cwiczysz na silowni, wszystko musi byc ladnie ulozone zeby trening byl intensywny, bo takto jak sobie cwiczysz byle jak i iles tam razy to nie przyniesie ci pożądanych efektów.
pzdr

Zmieniony przez - avert w dniu 2010-10-07 15:58:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam oto takie pytanie: Czy jeśli ćwicze na siłowni w poniedziałek, środe i piątek to czy mógłbym w wtorek, czwartek i sobote ćwiczyć A6W???
I czy jak ćwicze w środe brzuch na siłowni to wtedy bym chyba nie musiał go ćwiczyć?
Bardzo zależy mi na "kaloryferku" a same ćwiczenia brzucha w środe na siłowni to chyba za mało aby osiągnąć szybko efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Avert. (to co napisałe podspodem jeszcze raz, ponieważ klawiatura mi się psuje i się przypadkowe wkleiło).
Czyli mam ćwiczyć poniedziałek, środa i piątek ABS II przed treningiem i później normalnie trening? A reszta dni na regeneracje, poszukam również odpowiedniej diety.
W dni treningowe biorę białko rano na czczo, po treningu i wieczorem czy dobrze?
A w dni nietreningowe rano, w czasie posiłku i wieczorem. Nie wiem właśnie czy białko przed treningiem czy po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
tak jak piszesz, mozesz też cwiczyć ten abs po treningu, rozne sa teorie, ja polecam przed, bo rozgrzewasz miesnie.
Rano bialko to ok, ogolnie nie wiem jaka masz diete, ja mam na mase to lacze 2 rodzaje bialek na rano, to samo na noc, czyli np jajka + twarog /ryba. 1,5h przed treningiem bialko + węglowodany, po treningu to samo, tylko z przerwa np 30min, a jak chcesz to mozesz od razu po silce, zjesc wafle ryzowe czy banana, a potem pelnowartosciowy posilek, pamietaj zeby w okresie treningowym nie zazywac tluszczy.
Ogolnie pisze Ci to co mi pisali.


Zmieniony przez - avert w dniu 2010-10-07 16:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze raz dzięki, trochę poczytam o diecie i tak spróbuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 274 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1195
No poczytaj bo warto.. tez mi sie kiedys nie chcialo tak z dieta, mowilem sobie ze po co itd. Czasem cos tam jadlem zdrowego, a teraz tylko zdrowe rzeczy i w odpowiedniej ilosci bo to tez wazne.
Powodzenia ;)

pamietaj, nigdy sie nie poddawaj!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co poprwic ? w moim planie ACT

Następny temat

Prosze o poprawke.

WHEY premium