SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Cykl do oceny i korekty oparty na HP

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Staz treningowy ok 2 lata waga 75 kg biceps 37.wczesniej brałem tylko mono,i odzywki(carbo gainer xxl, białko) Planuje ostatni cykl na mase tak za ok 400-500zł 1.Horse power 1 puszka 2.Gainer 3.Białko ostrowia. 4.Carbo 5.omega 3,aspargin(magnez+potas), moze jeszzce cynk Pytania: 1.Pasował by cos dodac na HP na przedłuzenie cylku , chyba [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1591 Data: 2006-04-25 13:27:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy dieta w miare zdrowa-pytania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, chciałbym prosić o mniej więcej ocenę mojej "pseudo" diety i udzielenia odpowiedzi na kilka pytań dotyczącej niej przez specjalistów w tej dziedzinie. Otóż ważę 72 kg, moja prawie codzienna aktywność to przebywanie na uczelni i nauka. Moja dieta wygląda mniej więcej tak: I. Posiłek 7:00- 100g chleba razowego, 50g jajko cale gotowane, 10g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1523 Data: 2007-06-10 15:49:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytania o trening i plan treningowy

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] często): brak, poza aerobami na siłowni Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak Stan zdrowia: bardzo dobry, mezomorfik Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko łowieckie, kreatyna, bcaa, gluta Możliwosci finansowe: średnie-duże Cel: zwiększenie masy i poprawa kondycji, zwiększenie zarysu mięśni, zrzucenie lekkiego balasu w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1150 Data: 2012-11-14 23:11:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 4+ Nutrition - Paleo Pro+

    Temat
    4+ Nutrition

    http://www.sfd.pl/sklep/produkt_img/Paleo_Pro_i32215_d380x380.jpg Opis - Innowacyjny matrix białkowy - Wzrost masy i siły mięśniowej - Zawiera aż 24g białka w jednej porcji! PRO PALEO+ to innowacyjny matrix białkowy, który zawiera w swoim składzie najwyższej jakości hydrolizat białek wołowych oraz albuminę jaj. Białko to jest zaprojektowane w taki [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 4214 Data: 2015-02-06 11:09:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprawdzenie planu na masę, poprawki, wskazówki.

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Zgodnie z regulaminem najpierw ankieta, później cała reszta. ****DANE PODSTAWOWE*************************************** NICK: dyho PŁEĆ: mężczyzna WIEK: 19 WZROST: 175 NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: około 2,5 roku (z przerwami ponad 3) ****PARAMTERY OBWODÓW************************************* WAGA CIAŁA: 77 OBWÓD PRZEDRAMIENIA: [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1152 Data: 2013-11-13 23:12:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do sprawdzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam Płeć : M Wiek : 24 lata Waga : 81 kg Wzrost : 189 cm Cel treningowy : masa Staż treningowy na siłowni : 3 miesiące Przeciwskazania medyczne : żadnych Zażywane suplementy : TSE, Białko Olimp pro whey matrix wyliczone zapotrzebowanie 3500kcal B/W/T: 170/454/113 na kg mc: B/T/W : 2,1/5,6/1,4 wychodzi mi 3300kcal [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2459 Data: 2009-04-22 01:18:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam, chcę zacząć act, wczesniej nie czytalem forum itp. tylko jechalem sobie takim treningiem na sile od razu bez ogolnorozwojowy, jakis miesiac, efektow nie widzialem wcale;/ tak wiec chce jechać przez 2 miechy treningiem ACT z priorytetem(bez nóg, nogi we wakacje, teraz mam bardzo malo czasu;/) troche zmienionym oto on: Na kazdą partie po dwa [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 872 Data: 2010-02-01 22:48:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta do porawy,pomoc,wskazowki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam,moim celem jest zrzucenie tkanki tluszczowej z brzucha.Rano o 9 chodze pobiegac na przemian jezdze na rowerze.Mam pytanie czy moge jesc przed bieganiem np platki sniadaniowe czy isc na czczo(tak jak to robie do tej pory) i zjesc 1 posilek po rannym treningu? 1 posilek: -4 jaja -kromka chleba brazowego z szynka -jakies warzywko 2 posilek: [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 734 Data: 2010-01-21 15:50:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywka białkowa - problemy trawienne

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam . Od jakiegoś czasu mam problemy gastryczne szczególnie po obiedzie (obiawiajace się bólem, przelewaniem, 1 razowa biegunka) bóle pojawiają się w tedy gdy wypijam białko przed obiadem po treningu przedpołudniowym. (1-3 godz przed obiadem). Sytuacja się nie powtarza gdy idę na trening w godzinach popołudniowych, wieczorny pijąc białko po [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 866 Data: 2023-05-02 18:41:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Brak efektów

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] 120 g biała, 500 g węgli i 100 g tłuszczy ale różnie z tym bywa, trening zmieniam co 2 miesiące. Zastanawiam się czy nie kupić jakichś supli oprócz tego carbonox-a... białko mi się skończyło... Co zrobić żeby ruszyć z siłą i masą? Planuje zmienić plan treningowy no i jakieś nowe białko? Może tydzień albo 2 zrobić trening na siłe albo [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 974 Data: 2012-10-27 12:39:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przepis na faszerowaną paprykę Ramiro. Pyszne i zdrowa przekąska dla 1 lub 2 osób. Papryka to bomba witamin i minerałów 100 g papryki to tylko 31 kcal. Trzeba doliczyć do całości. Do przegryzienia między posiłkami. W tym przepisie użyłem około 400-450 gram papryki inaczej 3 średniej wielkości papryki żeby zmieścić do nich farsz. Następnym razem [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 1067 Data: 2016-04-16 15:12:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Beza / Węgle po treningu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jedni piszą brać jedni nie bo zalewa. Ludie z siłki różnie robią jedni banany, jedni carbo ale są też tacy co jedzą tylko posiłek potreningu w postaci ryżu i kury albo samo białko odrazu bez węgli i wyglądaja dobrze. Już mam mętlik w głowie czy te cukry są potrzebne jednak czy wystarczy też samo białko i urosnę ? oczywiście dieta jest na 200% [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1184 Data: 2013-07-31 15:15:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] ryż paraboliczny 100 gram rodzynki Jogurt naturalny ub kefir 200/300 ml ----------------------------------------------- przed treningiem BCA Trening siłowy po treningu białko + BCA glutamina ----------------------------------------------- 20 Mięso 250 gram karczek , pierś , schabowy itp wszystko zależy co żona przygotuje :) ryż [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1036 Data: 2014-05-08 12:05:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] snack: protein bar Lunch: tuńczyka lub kurczak i sałata Mid-afternoon snack: protein bar, protein shake (whey and water) or apple and almonds Mid-popołudnie przekąskę: białko bar, lub jabłka i migdały grilowana ryba lub kurczaka, brązowy ryż, warzywa i sałatka Wieczorny Snack: białko jego trening obejmowal 1 partie kazdego dnia wiec [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 11030 Data: 2009-06-30 12:34:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jak poprawić wyniki siłowe - plan do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] piłke nożna i basen) i zrzucilem sporo balastu, ale z sila jak bylo do d*py tak zostało, ówczesny rekord to całe 2 pompki:P z jedzeniem bylo o tyle lepiej że zaczałem jesc białko w każdym posiłku, tłuszcze dalej omijałem a ww prostych całe mnóstwo. Etap trzeci to brzusszki i pompki i gra w kosza, poprawiło sie sporo, od tego czasu moją [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 5093 Data: 2005-12-30 11:36:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chcialbym sie przedstawić.. Pitok jestem :) Moze tak.. mam 16 lat.poczatki z silownia sa datowane gdzies na ok. 2 lata temu... z dwa miesiace wojowania gdy konczylem 2 kl gimn.. potem. 3 kl. zaczalem we wrzesniu, ale to bylo takie sranie w banie :) konkretniej w listopadzie... poszedłem z 20 kg na ławeczce.. przez okres do kwietnia, gdy [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1425 Data: 2008-11-10 23:44:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase ektomorfik 60 kg do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] pelnoziarnisty 100g B: 28g(21g zwierzęcego) W: 54g T: 1g 22:00 Twarog chudy 100g Oliwa z oliwek 10g B: 20g(20g zwierzęcego) W: 3g T: 10g Razem - podsumowanie - białko 125 g - tłuszcz 66 g - węglowodany 328 g - kalorie 2406 kcal Udział procentowy - białko 2,08 g/kg - tłuszcz 1,1 g/kg - węglowodany 5,47 g/kg - kalorie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 12279 Data: 2011-11-16 22:37:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta z odżywkami - opinie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tł:0,05g en:2,6kcal kreatyna:1000mg ; w 1 tabletce) - Glutamina(b:99,95g ww i tł:0 en:400kcal) Ważę 75 kg (wzrost 180 cm) Moje zapotrzebowanie na makroelementy to: -białko: 135g -węglowodany: 450g -tłuszcze: 150g -energia: 3690kcal Czy dobrze ułożyłem dietę i dodałem odżywki. Proszę o wasze sugestie. 1. Na czczo rano 5 tabletek [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 4016 Data: 2005-11-15 16:42:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ocena diety

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, kilka podstawowych informacji: Wiek - 25 lat Waga - 84,4 kg. Tłuszcz - 14,7% Woda - 62,8 Mięśnie - 44,0% BMI - 26.1 Staż na siłowni - 5 miesięcy Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale powiem tylko, że od kilku lat choruję na schizofrenię i razem z moją lekarką doszliśmy do wniosku, że siłownia to będzie dla mnie forma terapii - był to strzał w [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1789 Data: 2016-01-07 16:00:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dawkowanie supli

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] przyrost masy Suple jakie posiadam: HI-TEC WHEY C-6 CM3 TREC FITNESS AUTHORITY multiple AM+PM SFD BCAA PLUS Mój przykładowy rozkład DT Odrazu po przebudzeniu -4kaps Cm3 -białko C-6 (30g) 20min później Posiłek, zaraz po 3kaps-FA (AM) Przed treningiem -BCAA 10g Po treningu (ODRAZU) -Białko C-6 30g -BCAA 10g -Cm3 4kaps Przed snem Po ostatnim [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 927 Data: 2012-12-26 23:04:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)