SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na mase , pyta się dureń- Ja.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    1.Sprawdzonej diety nie ma bez okreslonego zapotrzebowania Bialka/Wegle/Tluszcze/Kcal 2. Bialko serwatkowe owszem, mozesz dodawac jesli brakuje Ci bialka z diety. Dobre jest tez po treningu, niektorzy pija rano przed sniadaniem zaraz po przebudzeniu by zachamowac katabolizm nocny no i na noc od biedy, jak nie lubisz serkow (bialko w nich zawarte - [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1732 Data: 2009-08-10 19:44:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

    Post
    Dzienniki Treningowe

    Anka, Doris - dziekuje :)) Post mial byc wczoraj, ale nie wiem co się dzieje, nie umiem sie zalogować na kompie na swój profil :\\ Wczoraj zjadłam: 1. 2wafle ryzowe z dżemem, bialko (tak, malutko. Zaspałam i mialam tylko 10 min na ogarnięcie sie, bus przeciez nie bd na mnie czekac :D) 2. Trening, przed shot gurana (bo byłam lekko zamulona) 3. [...]

    Odpowiedzi: 2423 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-12 08:29:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] po treningu lap sobie te cardio odpuściłam :D) Jestem meeega zmeczona. Cale ramiona mnie nieźle bola. Pora spac, co by sie jakos zregenerować :) Dieta: 1. Omlet (135g białko jaja, 20g żółtko jaja, 60g owsiane, 20g masło migdałowe, 10g białko UNS, aromat cytrynowy 2. 125g kury, 60g makaron pełnoziarnisty, 10g olej lniany, warzywa, zupa [...]

    Odpowiedzi: 2423 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-12-14 22:53:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] a może i nawet śniadanie. Kiedyś jedli ryż i kurczaka i formy mieli lepsze niż większość teraz, jedynie co się zmieniło to nowe substancje, peptydy itp Szybko działające białko to też nic fajnego, bo szybko się wchłania i tak samo szybko znika. a no w taki ,że Laura jest na redukcji w dalszym ciagu, a w nocy nie potrzebna jest jej dodatkowa [...]

    Odpowiedzi: 2423 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-25 01:40:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

    Post
    Dzienniki Treningowe

    [...] 3 x 10 7. Młotki siedząc na ławeczce ujemnej 3 x 12-10 25 min INTERWAŁY bieżnia fajny trening, tylko 10 serii na bicepsy a dziś je czuje :-)) bareczki również MISKA: 1. 55g białko jaja, 36g żółtko, 35g boczek wędzony, 10g olej koksowy 2. 45g białko jaja, 40g żółtko, 60g boczek wędzony 3. 75g kury, 40g ryżu 4. 75g kury, 40g ryżu, 20ml lniany 5. [...]

    Odpowiedzi: 2423 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-08-25 17:11:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] kakao ale z samym kakao i słodzikiem jednak smak jest gorszy, tutaj było wybornie, Zrobiłem 2 placki równej wielkości z tego, Żonka zjadła pół , ja zjadłem półtora :) . Samo białko sprawdziło się dobrze zarówno w nadaniu smaku jak i nie sprawiło żadnych innych problemów w wypiekach, jestem bardzo zadowolony z tego białeczka, fakt jest dla mnie [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 16467 Data: 2014-07-31 13:42:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] + 2g kakao - 500ml wody Smak 10/10 - takie kombo jest git, wiem że jestem wybrednym dziadem Rozpuszczalność 10/10 - Bez problemu jakiegokolwiek. Na duży plus jest fakt ze białko nie leży na kichach , w składzie nie ma enzymów trawiennych więc wychodzi na to że surowiec jest d.dobrej jakości . W ogóle czuć że produkt jest wysokiej jakości. [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 16467 Data: 2014-08-16 12:01:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebna pomoc w zgubieniu tłuszczu... laik.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Bez tego nie zobaczysz czy dieta działa. Pieczywo białe, parówki - no stary nic nie poczytałeś. Posiłki około treningowe to chyba żart. Ani odpowiednich węgli tam nie ma, a białko tylko po Musisz zacząć jeść nabiały. Na kolację twaróg + jogurt naturalny albo kefir. Twaróg ma kazeinę czyli białko wolno wchłanialne. Będzie stanowił odżywkę dla [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2213 Data: 2008-10-18 13:27:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebna pomoc w zgubieniu tłuszczu... laik.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na pewno nie przerobisz tłuszczu na mieśnie bo to fizycznie nie możliwe. WPC 80 to tanie białko ,a co za tym idzie jego jakość jest dobra do ceny. JEst to białko szybko przyswajalne. Z kolei prolongatum to białko bardzo dobre, wolno przyswajalne. To zastępstwo dla Twarogu. Nie ma na noc nic lepszego niż Twaróg albo Pro longatum i się tego nie [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 2213 Data: 2008-10-18 21:51:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwszy raz

    Post
    Odżywki i suplementy

    podlicz sobie jakie masz zapotrzebowanie na bialko, wegle i tluszcze. nastepnie policz ile z tego dostarczasz z diety. to co brakuje to staraj sie wiecej tego dostarczyc z pokarmow a jak z pokarmow nieda rady to wtedy do gry wkraczaja odzywki -> bialko i gainery. jezeli brakuje ci troche bialka i wegli to kup dobry gainer.jzeli samo bialko to [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1221 Data: 2007-11-26 21:52:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] Same przetworzone produkty - sałatka , kiełbasa, uszka, dosładzany sok, sos z torebki, ogórek ze słoika z zalewą z cukrem. Otręby też na nic, nie są zdrowe. Kalorii mało, białko przyzwoite, to tylko z tych 100 g schabu. Chleb - znasz skład ? Generalnie, jak chcesz się zdrowo odżywiać, to bazujesz na produktach nieprzetworzonych, sama pieczesz [...]

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 5855 Data: 2015-12-28 18:25:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na masę TDCI bodybuildera do oceny

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    BTW inaczej bym rozłożył jak masa chyba, że strasznie szybko łapiesz tłuszcz. Jeśli nie jest tak żle to białko 1,6-1,8 g/kg, tłuszcz 1,5-1,6 g/kg i reszta węgle Białko możesz tak wyliczać jak proponujesz, ale wtedy proponuje mniej dać, aminokwasy uzupełniają sie Ocenie produkty w diecie, bo tak jak powiedziałem do btw mam pewne zastrzeżenia. [...]

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 4033 Data: 2005-08-22 16:58:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [BLOG] by Bzyk - nowe poczynania str. 183

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] zaobserwowałem to w dni gdzie masz trening siłowy to wegle na sniadanie i po treningu szejk i posiłek w dni które masz aero to węgle do dwóch pierwszych posiłków, potem białko+fat a aero kiedys miedzy posiłkami białko+fat? a w dni kiedy nie masz w ogóle treningu(siłka/aero) to nie masz w ogóle węgli czy jest tak jak w dni aero wegle do dwóch [...]

    Odpowiedzi: 2050 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2011-06-24 09:02:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy dobry wybór? Porady.

    Post
    Odżywki i suplementy

    Białko roślinne nie jest białkiem wartościowym, więc często przy wyliczaniu dziennego zapotrzebowania, nie jest nawet brane pod uwage przy ogólnym bilansie. Pełnowartościowe białko: kurczaki, świniki, krówki, rybki i jajeczka i to powinna być podstawa Twojego żywienia. Jeśli chodzi o twaróg czy serek wiejski to jest on głównie [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1770 Data: 2009-11-21 23:26:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] powodzenia i chciałbym zadać parę pytań : 1.Kalorię w dzień treningowy a w dzień nie treningowy. Wiekszosc osob cwiczacych na silowni po treningu zażywa suplementy tj. carbo,białko i są to jakieś kalorię , czyli żeby w dzien nie treningowy wyrównać kalorie jemy więcej? 2.Liczenie b,t,w. Dam taki przykład ryż paraboiled , wliczasz z niego same [...]

    Odpowiedzi: 976 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-03-01 00:10:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • plan dnia do oceny

    Post
    Odżywki i suplementy

    [...] 50g + woda - daje rade choc dalbym tylko 30g jelsi juz 12:30 - węglowodany proste np. wafle ryżowe, banany dalbym juz obiad tutaj 12:45 - obiad + witaminy 1 tabletka 13:15 - białko 30g + mleko 200ml 14:00 - 22.00 - praca 16:00 - obiad w pracy (pierś z kurczaka lub ryba, frytki, surówki) 19:00 - jakaś przekąska w pracy (serek biały lub jogurt) [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1280 Data: 2009-01-29 13:47:22 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [FIT]DT 2013 / dontknow

    Post
    Ladies SFD

    [...] po poprzednim ćwiczeniu 4 i 5. Dobra pompa :)) miska http://potreningu.pl/dzienniki/zywieniowy/503fda949a634cc72f041068/dontknow/dzien/2013-02-18 2396kcal, 122g (20%) białko, 92g (35%) tłuszcze, 269g (45%) węglowodany + warzywa: szpinak, marchewka, ogórki kiszone + do picia: kawa z mlekiem i cynamonem, zielona herbata, melisa [...]

    Odpowiedzi: 404 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2013-02-19 17:48:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 10KG i ładne ciało w pare miesięcy

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    NiHooYah: Pewnie z racji wieku chodzisz do szkoly wiec powiem tak: masz odemnie jedynke za odrobienie zadania domowego. Nie przeczytales linkow a zwlaszcza Dieta jaka ulozyles jest tragiczna. Nie chodzi o to zeby ograniczac kalorie, bo zwalnia metabolizm, brakuje witamin, bedziesz dalej tyl i robil sobie krzywde. Jadasz gorzej niz panienka i [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 4298 Data: 2009-11-20 23:08:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta - niech ktos kto ogarnia rzuci okiem

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Nie rozumiem co zlego jest w kakale, od 3 lat jem je razem z owsianka rano... zyje, mam sie dobrze i jest smacznie, poza tym, ta lyzka, czy poltora to chyba nie jest duzo ? białko wyliczone jest na 2g, i tyle. Jak bede robil redukcje to wrzuce 3g, teraz mnie nie stac. BCAA - nie mam, nie uzywam, uwazam ze szkoda pieniedzy. Zaraz po treningu bede [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1262 Data: 2010-02-13 16:51:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • zrobic jeden cykl czy podzielic to na dwa?

    Post
    Odżywki i suplementy

    ale namieszałeś w morde jeża aminokwasy/białko dołacz zawsze do kreatyny/stacka kreatynowego nigdy nie rozdzielaj takich rzeczy..białko to budulec mięśni..aminokwasy spełniają podobne funkcje..takie rzeczy możesz/powinieneś(o ile fundusze pozwalają) stosować systematycznie..oczywiście białko możesz czerpać z pożywienia..ale zostańmy przy twojej [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1244 Data: 2007-07-11 01:05:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)