SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Dieta na masę do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    A więc tak mam wybrana diete ćwiczenia i odzywki na mase ale nie wiem czy dobre bardzo bym prosil zeby ktos sprawdzil i podpowiedizał co zmienic albo dodac;) 1. Dieta: *Posiłek 1: - Mleko 2% - 400 g - Płatki kukurydziane - 100g *Posiłek 2: - Chleb razowy - 100g - Tuńczyk - 70g - Margaryna roślinna - 10g *Posiłek 3: - Chleb razowy 100 g - [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 958 Data: 2010-02-20 14:40:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos znajacy sie na rzeczy ocenil moja diete i ewentualnie wprowadzil jakies poprawki. Moim celem jest maksymalne spalenie tluszczu. Waze 97 kg przy wzroscie 190 cm. Moim celem jest ok. 90 kg. Sniadanie : Otreby owsiane z mlekiem // jajecznica plus salatka z pomidorow, ogorka i cebuli // chleb razowy z szynka [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 702 Data: 2014-07-10 20:39:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementy - jakie wybrać?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] jeść zdrowo ale kompletnie bez liczenia kalorii i bez wiedzy który produkt ma takie i takie właściwości. Dziś ważę 84kg i zacząłem się zastanawiać nad kreatyną i odżywkami białkowymi, do tej pory jedyne co brałem to Opti-Men witaminy ale brałem 2 tabletki zamiast zalecanych trzech. Moją rutyną przeważnie jest rower 2-3 razy w tygodniu i [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 697 Data: 2025-04-01 15:49:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szybka porada

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam Dzis zaczynam nowy cykl do dyspozycji mam : Kreatynke Mega Caps Hmb w kapsulkach BCAA Bialko z ostrowi 2 kg Monster masik 2 kg Chodzi mi glownie o dawkowanie kapsulek bo jeszcze nigdy ich nie bralem a znudzilo mi sie juz picie nieokreslonej ilosci szejkow wiec HMB dawkowanie 2 z rana 2 po treningu i 2 przed snem tr , w nie tr. 2 po [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 993 Data: 2007-05-06 19:14:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna, HMB, carbo - kolejnośc

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] odrazu, kreatynę 20-30 min po, a jakaś godzinkę półtorej posiłek po treningowy. A carbo na uzupełnienie węgli kiedy w takim razie? Odrazu mowie że dietę mam dobrze dobrana w białko i węgle ale po prostu wole łyknąc szejka po treningu niż wsuwać kanapki w autobusie z kurczakiem ;p A i jeszcze jedna sprawa treningi zazwyczaj kończę ok 22-23, wsuwam [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1626 Data: 2008-01-05 15:53:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co po redukcji ? Co dalej ?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] robię 5-6 razy w tyg lecz stanąłem nad takim wynikiem jak poniżej i nie wiem co dalej. Zmniejszyć jeszcze %bf ? Zmienić ćwiczenia ? Jakieś suple ? Suplementacja obecnie : białko jako dodatek, bcaa i teraz zacząłem przygodę z Hypelean'em Przepraszam za jakość zdjęć (nie to nie był kalkulator tylko słabe światło :) ) [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3042 Data: 2014-05-11 21:11:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przyrost masy mięśniwej.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] około 1H, bo na tyle pozwala mi czas. Jestem osobą w miarę szczupłą i chciał bym zwiększyć troszkę swoją masę, oczywiście tą mięśniową. Po ćwiczeniach staram się "wciągnąć" białko, z regóły w postaci jajka lub twarogu. Do tego bardzo lubię biegać i średnio pokonuję dystans ok 10km(co drugi dzień). Czytam i czytam o tej masie i zauważyłem, że [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 961 Data: 2009-07-23 11:12:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o sprawdzenie zapotrzebowania

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam serdecznie:) Wielkimi krokami zbliża się pierwszy cykl na masę. Oto dane: Trenował będę 3x w tygodniu. Praca raczej siedząca Wiek 22 lata Masa 71 kg Wzrost 172 cm Skłonność do łapania tłuszczu raczej umiarkowana. Wagę trzymałem bez diety przez dobry rok:) Mam trochę tłuszczyku, ale nie jest go bardzo dużo. Najpierw chce złapać trochę mięśnia [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 671 Data: 2011-01-16 20:03:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Prośba o analizę diety przy treningu ATC.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] w wodzie lub mleku (nie wiem co lepsze) 2 opcja: 2 kromki chleba + 70g tatara z ogórkiem kiszonym Obiad: 150g piersi z kurczaka, woreczek ryżu, surówka, olej lniany + białko (w jakich ilościach najlepiej) 30 minut (2 godziny po objedzie) przed treningiem Po treningu: 2 banany, tuńczyk w sosie własnym Kolacja: Pół kostki twarogu [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 850 Data: 2009-11-23 16:43:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc przy treningu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Cześć Ćwiczę systematycznie od ponad miesiąca wczesniej juz cwiczylem ale z duzymi przerwami i w sumie nie moglem sie nigdy pochwalic progresem , jem 2200 kcal dziennie z czego 50 w 30 bialko 20 tluszcze obliczam wszystko na myfitnesspal . jem wszystko i patrze aby makro sie zgadzalo . Moim celem jest utrata wagi jestem mocno zalany . Wiek 23 , [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 769 Data: 2014-05-14 00:05:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Suplementowanie na cały dzień

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] mam za to regularne posiłki z odpowiednio dobraną ilością kalorii etc. Problem polega na dobraniu suplementów i kiedy je brać. Nie jestem w tym ekspertem. Kupiłem białko i myślałem, że da mi to jakąś regenerację ale się myliłem, cały czas nie mam energii i siły na całodniowy wysiłek. Pomyślałem, że bcaa może być dobrym wyborem, tylko [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 805 Data: 2016-02-19 22:37:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Shake białkowy

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Hej, zamierzam zrobić sobie jako posiłek treningowy, shake, płatki owsiane, miód, jogurt naturalny, banan i odżywka białkowa. Jeśli zrobię takiego shake i wypiję go w przybliżeniu za jakieś 3-4 godziny (trening przed szkołą) lub 9-10 godzin później (trening po szkole) to czy będzie z nim wszystko ok, tzn białko nie skiśnie? Słyszałem różne opinie [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 5059 Data: 2017-12-06 19:38:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening silowy + aeroby a weglowodany?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam, Chcialbym zrzucic troszke tkanki tluszcz. z brzucha aby lepiej go uwidocznic. Biore przed treningiem NO-Shotgun bezposrednio po Carbo (sterzony roztwor w 100 ml wody ok 40 g), potem X-Pand (oczywiscie bialko takze w ciagu dnia). Jezeli chodzi o diete to nie ma w niej duzo weglowodanow tak wiec jestem raczej szczuply i nie mam duzo tkanki. [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2969 Data: 2007-05-29 08:49:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] jakieś 4kg. Zastanawiam się nad alternatywą tj. Coś co zawiera: -enzymy trawienne, -żeńszeń, -witaminy -może jeszcze jakieś dodatki, ziółka. Oczywiście mogę sobie kupić białko np. kaizena czy sport one z enzymami trawiennymi i w tym też będą witaminy. Do tego np. w Carbo kolejne witaminy. Teraz mam izolat Olimpa (po treningu), carbo, BCAA, [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2999 Data: 2009-01-11 23:37:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Początki bywają trudne

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] Wiek: 20 Waga: 80 Wzrost: 184 Cel treningowy: masa/redukcja tłuszczu Staż treningowy na słowni: 1,5 roku Uprawiane inne sporty: kiedyś piłka nożna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt siłownia Dieta: Słaba Przeciwskaznania medyczne: Brak Zażywane suplementy: Kreatyna, białko

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 949 Data: 2010-01-15 21:05:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna do oceny, 100kg

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeśli ktoś może coś poradzić to będę wdzięczny :-) Jakie proporcje makroskładników? Jakieś uwagi co do diety? Treningów? Planem jest redukcja tkanki tłuszczowej i 85 kg. Czas na treningi w tygodniu: 2 razy po 1h i 15-30min, 1 raz w tygodniu bez ograniczeń czasowych, weekendy bez ograniczeń czasowych. Praca na biurkiem, do tej pory 2-3 razy [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1262 Data: 2016-12-18 14:11:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcja do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    1.sniadanie pałtki owsiane 50g jaja 120g białko jaj 60 pomdior 50 B:21 T:13 WW:37 kcal 351 2.sniadanie w skole salata 50 piers z indyka 50g orzechy włoskie 20g B:14 T:13 WW:5 227 3 posiłek w szkole to samo co wyze oczwiscie orzech bede zmianiał z oliwą 4.Przed siłownią Ryż brązowy ,makaron,kasza 50g indyk mieso z piers 150g B:34 T17 WW 45 razem [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 3235 Data: 2007-03-27 15:05:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - pierwsze starcie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Doszedłem do czasu w który zmierzę się pierwszy raz z kreatyną. Uważam, że na "dzień dobry" powinienem kupić kreatyne cm3. czy do tej kreatyny brać jakieś białko? czy samą kreatynę? Cm3 na allegro to są podróbki czy oryginały? obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Nie posiadam Wiek: 17,5 Waga: 77 Wzrost: 174 Cel [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1166 Data: 2010-08-30 20:38:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cześć, jestem "świeżakiem" i dopiero zaczynam przygodę z siłownią (do tej pory amatorsko trenowałem różne sporty i ćwiczyłem w domu na drążku, pompki etc.). Właśnie ułożyłem plan żywieniowy, i chciałbym żeby ktoś ogarnięty go ocenił. Wiek:21 lat Wzrost:180 cm Waga:83 kg Cel:przyrost suchej masy mięśniowej Zapotrzebowanie:3200 kcal (Białko:157g [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3540 Data: 2014-01-05 11:08:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Witam Serdecznie ! Mam pytanie związane z suplementami.Chodzę na siłownię 3 miechy, ćwiczę 5 razy w tygodniu (ćwiczę z doświadczoną osobą, więc wykonuje ćwiczenia poprawnie), oczywiście stosuje dietę, ale nie zawsze w 100% taka jaka powinna być. Chcę nabrać siły i masy mięśniowej. Myślałem o takich suplementach jak: -Kreatyna: Vitalmax - [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 836 Data: 2014-02-09 17:20:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)