SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening silowy + aeroby a weglowodany?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 463
Witam,

Chcialbym zrzucic troszke tkanki tluszcz. z brzucha aby lepiej go uwidocznic. Biore przed treningiem NO-Shotgun bezposrednio po Carbo (sterzony roztwor w 100 ml wody ok 40 g), potem X-Pand (oczywiscie bialko takze w ciagu dnia). Jezeli chodzi o diete to nie ma w niej duzo weglowodanow tak wiec jestem raczej szczuply i nie mam duzo tkanki.
Tutaj pojawia sie moje pytanie, chce do po treningu silowym dodac ze 20-30 min aerobow, jak w takiej sytuacji z Carbo? Brac po treningu silowym przed aerobami? Po aerobach? Czy wogole? Czy duzo masy strace przy odpowiedniej diecie chcac pozbyc sie troche tkanki? Moze dodac jakies aminokwasy do suplementacji?

Prosze o pomoc, Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4363
jak w takiej sytuacji z Carbo? Brac po treningu silowym przed aerobami? Po aerobach? Czy wogole?

-ja bym nie bral w ogole jesli chcesz schudnac

Czy duzo masy strace przy odpowiedniej diecie chcac pozbyc sie troche tkanki?

- z tym pytaniem to do wrozki, to zalezy od wielu czynnikow

Moze dodac jakies aminokwasy do suplementacji?

- aminokwasy moga byc, jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2495 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22989
Robiąc siłę, czy masę zapomnij o aerobach, będą tylko przeszkadzać w regeneracji. Jeżeli chcesz pozbyć się zalegającego tłuszczu to trening typowo na rzeźbe do tego interwały w dni nietreningowe i odpowiednia dieta. W skrócie zero smażeniny, jak najmniej tłustego mleka i innych tłuszczów zwierzęcych, chleb jedynie razowy.Po bardziej szczegółowe dane zapraszam do działu odżywianie.
Carbo niepotrzebne.

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2007-05-29 09:37:50

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35012
Aeroby nie sa wedlug mnie tak nieporzadane w przypadku robienia sily. Przy masie, owszem. Aczkolwiek sile mozesz robic spokojnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"typowo na rzeźbe do tego interwały w dni nietreningowe "

interwaly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126387
siły i redukcji nie zrobisz jednocześnie bo siła nań spada w pierwzej kolejności, możeszja zachowac przy odpowiednim treningu i odżywianiu.
aeroby możesz oczywiście dołaczyć - carbo pijesz po całości treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"siły i redukcji nie zrobisz jednocześnie bo siła nań spada w pierwzej kolejności, możeszja zachowac przy odpowiednim treningu i odżywianiu.
aeroby możesz oczywiście dołaczyć - carbo pijesz po całości treningu. "

Tak wiec jest to mozliwe, ze moge zrzucic tkanke tl. dolaczajac aeroby, nie tracac przy tym wiele z miesni? Moze nie do konca dobrze sie wyrazilem nie chodzi mi tutaj o sile raczej o to zeby zachowac mase misniowa przynajmniej w wiekszosci a zrzucic tl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 382 Napisanych postów 37469 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126387
jest możliwe- jednakże zasadniczą rolę odgrywa tu odpowiednie odżywianie- musisz obliczyc dokładnie dość zapotrzebowanie kaloryczne, podnieśc iloośc białak w diecie, unikać węglowopdanów/nadmiaru- te proste właściwie wyeliminować/, niektóre rodzaje tłuszczy w zamian- i powinno sie udać/tylko stopniowy to jest ...i musi być proces/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

ból w pachwinie a przysiady

Fitmeal