SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • odchudzanie i dietka po ciazy

    Temat
    Zdrowie i Uroda

    od jakiegos czasu czytam posty znajdujace sie na tym portalu. Trzy miesiace temu urodzilam drugiego synka, w drugiej ciazy przytylam duzo bo ponad 20kg i mam ofromne problemy zeby zrzucic pozostale 8 kilo :( prosze o pomoc bo juz nie wiem co robie nie tak... jem 5 posilkow dziennie, rano weglowodany - najczesciej owsianka lub chleb razowy z chuda [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1306 Data: 2015-06-17 08:33:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Dla 77kg cel: masa Zapotrzebowanie kaloryczne: 77x41.8=3218kcal Ilość gram pochodzących z B/WW/T 6g = 462g węglowodanów 1g = 77g tłuszczy 2.2g= 169.4g białek I posiłek:7.10 - jajecznica z 4 jajek + 2 kromki chleba razowego - 200 ml mleka 0,5% tłuszczu II.posiłek w szkole:9.40 -chleb razowy 2 kromki -plaster szynki -plaster sera -ogorek -10 g [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 890 Data: 2007-04-06 22:03:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomożcie mam dylemat :D

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] moja waga około 100 kg wiem wiem sporo, ale zalany fatem mocno nie jestem i pomyślałem że zbuduje troche masy tej mięśniowej oczywiście a więc mam zamiar zakupić TCM + białko (białka mi jeszcze dużo zostało) oczywiscie trening na siłce + dieta na mase ale nie "drastyczna" wiadomo żeby sie nie zalać mocno a do tego aeroby co drugi dzień od [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2255 Data: 2009-08-27 10:48:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja Tkanki Tłuszczowej-Do oceny

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] aktywności(zaniżam zawsze,masę zawyżam,wzrost podaje dokładniej))=2160kcla zredukować bym musiał około 30% :2160x0,7=1517kcla z uwzględnieniem na dzienne zapotrzebowanie na białko około 45%,węglowodany ok.30% i tłuszcz ok. 25-20% dziennego spożycia Moj trening wygląda następująco: Pon: trening kondycyjno-siłowy około 2,5(wszystkie partie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 790 Data: 2013-08-05 00:30:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pytania o diete

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Cześć, mam do Was pytanie. Ćwicze już trochę, jakieś 3 lata, więc podstawy diety, dobrego treningu, regenreacji itp mam już przyswoione raczej. Do dziś z masowałem się z 64kg do 86kg. Wiadomo masa (nie u wszystkich) = zalanie się, brzuszek. Ja się takowo zalałem lekko, buzie mam okrągła trochę itp. Dlatego postanowiłem skrócic drastycznie o 1/3 do [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 774 Data: 2009-09-22 10:38:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkich jestem nowy na forum i chciał bym dowiedzieć się czy moja dieta która sam sobie zrobiłem jest dobra biorąc pod uwagę, że : -cel masa - mam 16 lat -ok 185 cm wzrostu - wazę ok 71kg -budowa ciała...nie jestem pewny, chyba mezomorfik -staż około 4-5 miesięcy I. posiłek ok 7.00 -płatki owsiane 200g -2 jaja gotowane -dwie szklanki [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 994 Data: 2011-02-26 20:27:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki i ich dawkowanie.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] płatki i idę natychmiast na siłownię. Około godziny 7:30 jestem na miejscu i ćwiczę 2 godziny. Robię trening siłowy i trochę aerobów. Chciałbym dodać to treningu odżywki - białko oraz reduktor tłuszczu. Jakie suplementy polecacie oraz jak radzicie je dawkować. Czytam, że niektóre odżywki należy brać na czczo i przed treningiem. w moim [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1038 Data: 2011-03-02 13:31:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DIETA NA RZEŹBĘ!!!!!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    JESZCZE RAZ DAJE TEMAT,BO W SUMIE NIKT MI NIE POMÓGŁ Witam. Zrobiłem trening typu masowy. Trwał on ok 6 miesięcy. Teraz interesuje mnie trening na rzeźbę ,lecz nie potrafię zrobić diety ,która dała by efekty. Obliczyłem moje zapotrzebowanie ,aby masa została taka jaka jest Współczynnik BMR 1942.35 Aby utrzymać wagę Kalorie 3350.55 Węglowodany [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 783 Data: 2012-10-28 23:23:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kreatyna - cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Ponad miesiąc temu zacząłem swój 1 cykl na kreatynie (jabłczanie) CM3 Trec 1250mg i dokupiłem białko WPC 80. Mam staż na siłowni rok, więc już odpowiednia pora na suplementy. Co do diety i systematyczności treningów wszystko przestrzegane jest odpowiednio. Jednak moje pytanie kierowane jest w kierunku ilości tabsów. Swój 1 cykl zamierzam [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1323 Data: 2014-11-27 21:11:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rok na siłowni - suplementacja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] (jako przed treningówka) - w trakcie treningu piję BCAA rozpuszczone w wodzie ok. 8-10 gram. - bezpośrednio po treningu 30 gram białka. W dni nietreningowe piję tylko białko po obiedzie. Jakiejś bardzo ścisłej diety nie posiadam. Jem raczej zdrowo i o regularnych porach (pierwszy posiłek ok. 7:20). Wychodzi mi ok 2 100 kcal (bez wliczonej [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1728 Data: 2018-02-04 13:52:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • low-carb dla mnie!!??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 100g b-16g/tł-23/ww-1 II posiłek(przedtreningowy) ryż biały 50g mięso z piersi kurczaka 200g b-46/tł-3g/ww-40 III posiłek potreningu ryż 50g tuńczyk w wodzie 130g b-31g/tł-2g/ww-40 kolacja ser twarogowy chudy 125g orzechy włoskie 20g b-28g/tł-13/ww-8 moje zapotzrbowanie wynosi 1800kcal w tej diecie: białko-180g,tł 110,ww 114 tj 2200kcal.

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1651 Data: 2008-02-03 11:33:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomozecie?

    Temat
    Trec

    Witam, chciałbym abyście pomogli mi (ocenili ewentualnie poprawili) w diecie. Waga 70kg Wzrost 174cm B 2,9 W 4,3 T 1,5 Suma 3020kcal 1. Śniadanie Płatki na mleku / szejk: Płatki owsiane 80g Mleko 2% tł. 500g Orzechy laskowe 15g Białko 30g *1 tabs Omega 3 + 1tabs witamin +sok z owoców i warzyw 2. II Śniadanie Tosty: Chleb pełnoziarnisty żytni [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 1867 Data: 2012-12-29 12:53:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Efekty po 3 miesiącach treningu na siłowni.

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam chciałbym sie dowiedzieć czy zmierzam w dobrym kierunku .Cwicze 3 miesiące.Wymiary sprzed 3 miesięcy Klatka:92cm .Biceps:31. Przedramie : 29 Waga :60kg. Wzrost 175cm.A oto wymiary po 3 miesiącach Klatka 105. Biceps 33.5 Przedramie :34. Waga 70kg Wzrost 180cm. Zdjęcia wrzuce jutro .Chciałbym zaczać brać białko tylko jakie polecacie ?

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 7601 Data: 2013-12-08 12:54:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • kreatyna a redukcja

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): y Wiek: 17 Waga: 85 Wzrost: 184 Cel cyklu: spalenie fatu stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna,białko gainer,wegle,witaminy Uprawiane inne sporty: - stosowane wcześniej spalacze : - suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: universal kreatyna ilość dni wolnych [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1140 Data: 2011-03-13 14:54:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • TREC WHEY 100 czy WHEY PROTEIN COMPLEX 100%

    Temat
    Odżywki i suplementy

    TREC WHEY 100 czy WHEY PROTEIN COMPLEX 100% które białko jest lepsze ??? /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/06a494dbe9384c23bbf091bb958e9213.jpg /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/2905c33df6aa4ccca8a01269320118c8.jpg

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 8879 Data: 2012-01-08 22:59:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki trening na rzeźbę?

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] treningowe, lub moglibyście mi to jakoś rozpisać mniej wiecej na każdy dzień prócz soboty/niedzieli, ponieważ wtedy nie mam dostępu do siłowni. Co do suplemetacji: Zamówiłem białko, oraz kreatynę- jeśli można też poproszę rozpisanie zażywania tego :) Jeśli chodzi o dietę, wyliczyłem że potrzebuje 2650 kcal aby utrzymać wagę, więc będę brał to pod [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 844 Data: 2017-02-12 03:06:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót, pytaniee

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Cześć, już dawno nie ćwiczyłem , mianowicie z 7 miesięcy. Chciałbym się dowiedzieć jaki plan ćwiczeń mi polecicie. Płeć : mężczyzna Wiek : 18 Waga : 82 Wzrost : 184 Cel treningowy : masa Staż treningowy na siłowni : to juz jakieś 3 lata ale miałem duże przerwy Uprawiane inne sporty : siaktówa Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1552 Data: 2011-12-04 17:06:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do oceny :)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    wzrost 188cm waga 82kg lat 18kg cel nabrac troche masy 8.00 B/t/w Jaja kurze cale 180g 20/15/1 Platki owsiane 100g 12/7/63 Mleko 1,5 300g 11/4/15 Razem 43/26/79 10.00 Chleb razowy 200g 12/4/104 Indyk Piers 100g 19/1/0 Jablko 100g 0/0/10 Razem 31/5/114 12.00 [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1088 Data: 2012-10-08 12:20:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do ocenki...

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] są wyczerpujące i trwają 2h,oprócz tego trenuje w domu (ćwiczenia siłowe)pompki,przysiady itp. jeżeli jakiegoś treningu mi brakuje to powiedzcie jaki trening mogę jeszcze dołożyć Suplementy : - niedługo kupuje thermo speed extrem - i moze jakieś białko (jak możecie to doradźcie jakie) To w zasadzie wszystko z góry dziękuje za każdą wypowiedz

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1116 Data: 2007-10-27 18:29:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Cykl na mase co kupic ??

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Planuje kupic jabłczan kreatyny , monohydrat , aakg i białko tylko nie wiem ktore.Mozecie cos doradzic ? obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ------------- Wiek: 17 Waga: 65 Wzrost: 182 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy : CM3 Uprawiane inne sporty: spontanicznie stosowane wcześniej spalacze : --------- [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 3458 Data: 2009-05-23 19:48:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)