SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [S] Białko super cena

    Temat
    Targowisko

    Sprzedam białko wiaderko 7 kg cena 140 zł smak naturalny, mam dostępne również worki 20kg w cenie 300 zł najlepiej odbiór osobisty w Warszawie (ewentualnie w województwie lubelskim Radzyń Podlaski) smak naturalny data ważnosci wiaderko 11/2016 worki 12/2016 /SFD/Images/2016/2/21/d72ccaf1c4694be4b0ed4e604df97902.jpg

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1790 Data: 2016-02-21 12:54:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Jakie mozecie mi polecic biało do 25 zl,nie chodzi mi by zrobic mase,tylko chce je jako dodatek do diety bo sam jem malo zeczy co maja bialko,i chce tylko troche uzupelnic moje zapotrzebowanie(WPC odpada bo za 30 zl bede mial tlko 500 gr jest jakies bialko ktore za ta cene bedzie mialo wieksza wage,noi oczywiscie zeby bylo w miare dobre,i niech to [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1472 Data: 2006-01-22 18:27:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko - ile tego?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ostatnio przeczytalem ze 25% kalorii w diecie ektomorfikow powinno pochodzic z bialka. Gdzie indziej napisane ze organizm na raz nie moze przyswoic wiecej niz 20g bialka. Ukladam wlasnie diete i sie pogubilem w tym. Wychodzi na to ze przy 3000kcal powinno byc ~185g bialka, ale jak to rozdzielic?

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2379 Data: 2007-02-16 08:25:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy białko mi szkodzi?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Nie mam żadnej diety. Biorę 40g Ostrowii dziennie od 2 miesięcy przy wadze 70kg. Nic nie obliczałem. Ograniczam tylko spożycie mleka bo w dzieciństwie piłem tylko mleko i woreczek zółciowy mi sie s******lił. Czy oprócz waszym zdaniem zmarnowanych pieniędzy może źle działać na zdrowie? Brać to czy nie brać dalej?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2096 Data: 2008-06-12 22:01:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bialko ovopol - cena

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, czy sprzedaje jeszcze ktos tutaj bialko ovopolu? Jesli tak to w jakiej cenie i sklad tego bialka moglbym otrzymac?

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 4140 Data: 2011-11-03 17:46:55 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko biotech

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam jak w temacie rozważam zakup białka wpadłem na Biotech USA Iso Whey ZERO ktoś stosował ten produkt proszę o opinie

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 4120 Data: 2016-05-06 19:17:43 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Białko - może zaszkodzić?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Codziennie zjadam +/- 120-135g białka dziennie, bez względu na to czy jest to dzień treningowy czy nie. Ćwiczę 2x w tyg, mam pracę fizyczną i po prostu jestem głodna więc dużo jem. Dużo osób jednak mnie straszy, że taką ilością białka sobie zaszkodzę.

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 2584 Data: 2016-06-19 15:11:49 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Mam możliwość kupienia 10 zł/kg mieszanki białka serwatkowego i węgli w stosunku b:30,w:70, coś koło tego. Kumpel mi mówi, że serwatka to syf itp. No ale przecież Ostrowia to serwatka, Olimp System Protein 80 to też koncentrat takiego białka. Jak myślicie warto spróbować? Wziąłbym ze 2 max 3 kg na próbę. Dobrze mówie o tej serwatce?

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1838 Data: 2009-03-10 18:14:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • witam mysle ze temat wszystko wyjasnia (chce jak najwiecej masy) tak myslalem sobie zakupic 3kg bialka ovopola i do tego jakis dobry ale w miare tani gainer, myslalem o mass gain hiteca lub mass xxl treca ... dietke mam dobra tylko czasem nie daje rady jej przestrzegac i wlasnie chce uzupelnic odzywkami ... powiedzcie cow ybrac ... a moze macie [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1325 Data: 2003-11-24 21:18:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • N-X + BCAA + MONO + Bialko.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] i wiadomo tylko bsn. BCAA - kiedy, ile i co najważniejsze JAKIEJ FIRMY? MONO - kiedy, ile i co najważniejsze JAKIEJ FIRMY? Białko - Olimp Whey Protein Complex Także prosiłbym o rozwianie moich powyższych wątpliwości, pozdrawiam. A i jeszcze jedno, cykl masowy (tak jest dieta) 6tygodni - i co potem? Z supli pozostają białko i bcaa (dobrze myślę?).

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 901 Data: 2009-11-09 12:33:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA i białko.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Więc tak po treningu siłowym już nie dawać cukrów prostych lecz BCAA samo bez białka, czy moge dodac białko? Czy może cukry proste a po chwili BCAA? BCAA Xplode - takie BCAA Białko PEAK Delicious Whey Protein Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2010-10-08 22:45:48

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 2341 Data: 2010-10-08 22:42:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Fitmax bialko?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam pytanie czy białko fitmax konkretnie te http://www.sfd.pl/sklep/Fitmax_Pure_American-opis3330.html posiada białka przeniczne lub sojowe? niemoge sie doszukac a producent pisze tylko o wpc i izolacie? i jeszcze jedno pytanie czy SFD - SFD Complete Protein Plus nadaje sie po treningu i miedzy posilkami czy lepiej wpc z sfd?

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2029 Data: 2012-07-31 16:58:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Białko wybor.

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam, chce po swietach kupic OLIMP Xplode i bialko jakies i mam dylemat co wybrac: http://www.sfd.pl/sklep/Mex_nutrition_American_Standard_Whey-opis26754.html http://www.sfd.pl/sklep/Olimp_Whey_Protein_Complex_100-opis26343.html http://www.sfd.pl/sklep/Scitec_nutrition_100_Whey_protein_professional-opis27100.html [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 944 Data: 2012-12-23 11:48:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Napierw piro czy bialko ? :-/

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam mam takie pytanko bo nanoc bede bral(dzis 1 dawka) pirogronian kreatyny i niewiem czy najpierw lyknac 5 gram piro potem odczekac i bialko wypic czy najpierw bialko potem kreatyna?. za pomoc beda sogi Yo !

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1028 Data: 2004-01-12 16:06:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dibencozide magnum + białko ??!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam mam 19 lat, 174 cm wzrostu i około 65 kg wagi, zaczynam trening budujący mase i zamierzam kupić Dibencozide magnum ibiałko spożywcze. Jest to opłacalne ?? będą dobre efekty przy dobrym treningu ?? Prosiłbym o opinie ludzi stosujących to lub znających się na tym. Z góry dzięki za poświęcony czas Pozdrawiam

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 2081 Data: 2005-05-09 13:30:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Rozmawialem dzisiaj z kolega na temat odzywiania. Po czym wpadlismy na nurtujace nas pytanie, ktore jest w temacie. Czy mozna calkowicie zastapic bialko otrzymywane z pokarmow odzywka bialkowa? Mam na mysli spozywanie bialka wylacznie z odzywek. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2518 Data: 2010-08-23 23:52:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zwiększenie masy z 78.6 do 84-85 (186cm) Gainery? Białko? Stack?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] mam 16 lat 186 cm wzrostu i ok. 79 kg wagi. Potrzebuję diety i odżywek które pozwolą mi podbić masę z 79 do 84/5. Interesowałyby mnie gainery (najlepiej z kretą), efektywne białko albo/i stack. Trenuję zapasy i nie mam za wiele czasu aby najpierw robić masę później siłę i rzeźbę :). Chciałbym przybyć te pare kilogramów ale zwiększyć również [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1036 Data: 2012-04-20 17:14:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • BCAA jaki ma wpływ na zjedzone białko w ciagu dnia

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] I mam pytanie jak ono bd działać że zjedzone białko lepiej się przyswoi? Mam w takim razie zmniejszyć ilość białka,zwiększyć??? I czy BCAA należy wliczyć do bilansu kalorycznego??

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 568 Data: 2017-05-22 20:50:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • siema za meisiac zaczynam cykl ze 100tab stanazololu la pharma i chcialbym do tego zjesc jakis dobry stack albo jakis jablczan i jeszcze co byscie mi polecili zeby spotegowac efekty silowe jakas odzywke typowo silowa cena niegra za duzej roli . wezme do tego tez aminokwasy i jakeis bialko potrzebuje 2,5kg

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1770 Data: 2005-09-20 20:58:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bcaa + bialko

    Temat
    Odżywki i suplementy

    mam pytanie jezeli mam do dyspozycji bcaa i bialko wiec pytanie jest nastepujace: czy jezeli robie trening biceps + klatka + brzuch to mam to dawkowac: przed trenigiem klata + bic 1g bcaa/10kg po treningu klata + bic 1g bcaa/10kg a po treningu brzuchu dopic bialko czy wszystko razem wypic po wszystkim (klatka biceps brzuch)?

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 2040 Data: 2009-05-11 21:59:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)