SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    dzis juz lece nowym planem diety a o cieciu bialka zaczelem myslec jak pare osob na forum mialo podobne objawy jak ja i tez za zadne skary niechcieli dopuscic do siebie info ze to bialko moze blokowac unich redukcje, przelamali sie i bingo, te rozmowy zmotywowaly mnie do zmian i dzialania, bo efekt niejest taki jak bym chcial wiec musze szukac [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-05 10:17:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    i miala przyjsc dzis paczka z suplami a dalej niema a czekam na animal flex jak na zbawienie bo stawy mi strzykaja do tego spalacze, bialko izolat i bcaa WTOREK10-0.8 bcaa 10g RANO NACZCZO 60MIN AERO ROWEREK TRENING 13.30 NOGI 1. przysiad 5*6 rozgrzewka 20*20 , 60*20 100kg*8 , 110kg*8 , 120kg*8 , 130kg*8 , 140kg*7 2a. zuraw 4*8 2b. wykroki [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-10 21:48:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    CZWARTEK12-0.8 RANO NACZCZO 60 MIN AERO ROWEREK bcaa 7g skonczylo mi sie juz dzis zrobilem nowy trening ktory skonsultowalem z apokalipsa TRENING 1.mc 5*6-8 rozgrzewka 20*20 , 60*20 110kg*8 , 120*8 , 130*8 , 140*7 , 150*7 2a. podciaganie na drazku do klatki piersiowej 2b. wioslowanie w opadzie sztangielka 3-4 serie po 8-6 cwiczenie w ss cw- [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-12 22:35:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    PIATEK 20-0.8 RANO NACZCZO 60 MIN ROWEREK TRENING 14.00 PLECY 1.mc 5*6-8 rozgrzewka 20*20 , 60*20 110kg*8 , 120*8 , 130*8 2a. podciaganie na drazku do klatki piersiowej 2b. wioslowanie w opadzie sztangielka 3-4 serie po 8-6 cwiczenie w ss cw- ciezar wlasny cw*8/27,5kg*10 , cw*7/27,5kg*10 , cw*7/27,5kg*10 4a. przyciaganie uchwytu wyciagu [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-20 20:52:45 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    SRODA 25-0.8 TRENING14.00 BRZUCH 1.unoszenie nog w lezeniu, szybki ruch do gory, powoli opuszczanie 4 serie po 20 przerwy miedzy seriami 30 sekund przeryw miedzy cwiczeniami 30 sekund trening krutki intensywny 2. spiecie na linkach wyciagu gornego ALLAHY 4 serie po 20 powt 20*60kg , 20*60kg , 20*66kg , 20*66kg 3. na skosne brzucha, [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-25 21:44:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    SOBOTA28-0.8 TRENING BRZUCH 1.unoszenie nog w lezeniu, szybki ruch do gory, powoli opuszczanie 3 serie po 20 przerwy miedzy seriami 30 sekund 2. spiecie na linkach wyciagu gornego ALLAHY 4 serie po 20 powt 20*60kg , 20*66kg , 20*66kg , 20*66KG ZE JESTEM PRZEZIEBIONY I NENAJLEPIEJ SIE CZUJE TO SKRUCONA WERSJA BRZUCHA BYLA wsiadlem na rowerek [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-08-28 21:18:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    wczoraj zrobilem sobie dzien wolny bez aero i bez brzucha, ale za to mialem sporo latania dieta byla trzymana jak codzien 1. omlet 2. omlet 3.piers +ryz+watrzywa 4. schab + warzywa 5. ser bialy + orzechy 6. piers +warzywa +orzechy CZWARTEK 0.2-0.9 AERO ROWEREK 55MIN TRENING 14.00 PLECY 1a. podciaganie na drazku do klatki piersiowej 1b. [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-02 20:57:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    SOBOTA 11-0.9 BRAK AERO ALE SILY DELIKATNIE WRACAJA, TO POCIESZAJACE, ale szykuje mi sie spory zeczy do ogarniecia i niewiem czy bede mial czas na dwa treningi dziennie, ale zawodowcem niejestem i praca wazniejsza, przewaznie tak bywa ze na jesien mam najwiecej roboty TRENING 14.00 BARKI 1. wyciskanie NA TAKIEJ O MASZYNIE 4seri po 8-6powt [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-11 21:55:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    PONIEDZIALEK 13-0.9 wczoraj dieta byla trzymana do wieczora , az dostalem pol ciata i zjadlem wieksza czesc, wiec niewpisuje diety bo niewiem jak, od wczoraj mam kociol wyjazdy i mnostwo zeczy do ogartniecia dzis od rana tak samo wyjazdy itd na silowni bylem dopiero o 19 TRENING 19.00 KLATKA 1. wyciskanie sztangi na lawce dodatniej 5 seri po 8-6 [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-13 22:40:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • rr-28 Walka ze smalcem - podsumowanie str. 26

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    SOBOTA 18-0.9 TRENING 10.30 BARKI 1. wyciskanie na maszynie 4seri po 8-6powt rozgrzewka 20KG*20 , 60KG*20 100kg*10 , 105kg*8 , 110kg*8 , 115kg*8 2a. wznosy sztangielek bokiem 2b .Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia a raczej leżąc na ławeczce która jest pod delikatnym skosem w gore - 3 serie po 10-8 powt ss 15kg*10/8kg*10 , [...]

    Odpowiedzi: 554 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-09-19 15:13:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Tydzien cwiczen za mna wg nowego planu, a co za tym idzie pojawily się wnioski z treningu. Nie ma to, jak wyprobowac swój plan na sobie, o czym wielu zapomina, pytajac: "czy mam dobry plan?" i ukladajac na starcie plan niewykonalny na swoje warunki. Oczywiście i ja przesadzilem troche, ale nie az tak bardzo. Ponieważ pare razy zdarzylo [...]

    Odpowiedzi: 56 Ilość wyświetleń: 12529 Data: 2009-09-01 22:04:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza dieta-masówka

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Pierś z kurczaka (85g) Warzywo Ryz brązowy (100g) Oliwa z oliwek (20g) Posiłek 5, 21:00 Tuńczyk (100g) Chleb razowy (100g) Orzechy włoskie (20g) Sen - 22:30. Łączna ilość: białko - 135g tłuszcz - 138g węglowodany - 332g kalorii - 2957 Zrealizowane dzienne zapotrzebowanie: białko -113% tłuszcz - 99% węglowodany - 109% Dostarczona ilość na KG [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2053 Data: 2010-08-27 21:41:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza dieta-masówka

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] brązowy (100g) Oliwa z oliwek (20g) Posiłek 5, 21:00 Tuńczyk (100g) Chleb razowy (100g) Orzechy włoskie (20g) / olej lniany lepiej Warzywa Sen - 22:30. Łączna ilość: białko - 135g tłuszcz - 138g węglowodany - 332g kalorii - 2957 Zrealizowane dzienne zapotrzebowanie: białko -113% tłuszcz - 99% węglowodany - 109% Dostarczona ilość [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2053 Data: 2010-08-28 08:00:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pierwsza dieta-masówka

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] (100g) Oliwa z oliwek (20g) Posiłek 5, 21:00 Tuńczyk (100g) / wymieniaj na swieze ryby/ twarog/jaja Chleb razowy (100g) Olej lniany (20g) Sen - 22:30. Łączna ilość: białko - 133g tłuszcz - 140g węglowodany - 331g kalorii - 2957 Zrealizowane dzienne zapotrzebowanie: białko -111% tłuszcz - 100% węglowodany - 109% Dostarczona ilość [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2053 Data: 2010-09-01 20:45:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót "emeryta" do formy

    Post
    Po 35 roku życia

    Czyli cała suplementacja którą wypisałeś jak najbardziej na tym etapie według Ciebie jest wskazana, ale białko w prochu to tylko dla tych co na Arnolda sie wybierają? To ja się pozwolę nie zgodzić z Tobą już na "dzień dobry". Witaj w dziale. Powodzenia, wytrwałości i odporności na rozmaitość poglądów. Może źle się wyraziłem - wydaje mi się, że [...]

    Odpowiedzi: 353 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-06 14:36:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót "emeryta" do formy

    Post
    Po 35 roku życia

    Według mnie. Suple śmietnik szkoda kasy. Trening na początek FBW. Coś mało kalorii. Dodałbym więcej węgli i białka. Specjalnie nie wyliczał i po prostu zaczął. Obserwować i korygować w miarę potrzeby węglami. Białko, tłuszcz stała podaż. Białko dawaj z wołowiny jak kury nie chcesz. Możesz prochem ale lepiej normalne żarcie. Jak chcesz suple to [...]

    Odpowiedzi: 353 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-06 14:44:56 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Powrót "emeryta" do formy

    Post
    Po 35 roku życia

    Według mnie. Suple śmietnik szkoda kasy. Trening na początek FBW. Coś mało kalorii. Dodałbym więcej węgli i białka. Specjalnie nie wyliczał i po prostu zaczął. Obserwować i korygować w miarę potrzeby węglami. Białko, tłuszcz stała podaż. Białko dawaj z wołowiny jak kury nie chcesz. Możesz prochem ale lepiej normalne żarcie. To było główne pytanie [...]

    Odpowiedzi: 353 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-06 15:27:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót "emeryta" do formy

    Post
    Po 35 roku życia

    [...] Wam widzę gdzie popełniłem największe błędy. Z tego, co wyczytałem, to na redukcji tłuszcz powinien stanowić około 20%, sugerując się też tym, co pisze Pan Jan uśredniłem białko na 2,2g. Z powyższego wyszło mi tak: B: 211g T: 51g W: 244g Nie za mało trochę tych tłuszczy i nie za dużo węgli? Faktycznie, białko jest najlepszym antykatabolikiem, [...]

    Odpowiedzi: 353 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-07 08:57:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót "emeryta" do formy

    Post
    Po 35 roku życia

    Nie wiem co to dieta ale się wypowiem. Problemy ze snem, to wywal białko na noc, jak szafę zamkniesz to katabolizm nie wyskoczy bez obawy. W ogóle Ci tyle białka nie potrzeba, dwa gramy na całkowitą wagę przy bfie ze 30, to bzdura. Ciągłe zmęczenie nie od teścia, musiałbyś go niemieć w ogóle, na 90% to od skoków cukru. Tak, że obcinanie tłuszczy [...]

    Odpowiedzi: 353 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-11 08:23:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Powrót "emeryta" do formy

    Post
    Po 35 roku życia

    Żadne białko nie jest lepsze - a raczej białko z mięsa lepsze niż z prochu, ale w porównaniu do Puchatka...:)

    Odpowiedzi: 353 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2019-03-11 11:15:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)