SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Posiłek przed treningowy z rana?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] żeby przygotować złożony posiłek,latem przechowywanie gotowego posiłku 12h bez lodówki nawet nocą jest dość ryzykowne..Trening o wysokiej intensywności!Mam możliwość uzupełnienia diety w gainera,carbo i białko! Macie jakieś pomysły na posiłek bez długiego przygotowywania? Mogę go zastąpić gainerem i carbo przed treningiem? Z góry dzięki za pomoc!

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1449 Data: 2010-05-24 18:17:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta nie w pełni

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] bądz kotlet schabowy, sałatka obiad 2 , to co mama uszykuje :) kolacja: jakaś ryba, przeważnie jest to sledz bądz chleb z makrelą czy mógłbymi ktos powiedziec co jest złego w tej diecie albo zmienc jakis posiłek lub jakis dodac. oprócz diety biere suple 20 min przed snieadaniem carbio, i po treningu 30 min po treningu białko i na nioc

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 1753 Data: 2005-03-14 00:14:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki cykl

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam! Chce sobie niedlugo jakos zapodac cykl na kreatynie bedzie to moj 1-szy cykl w zyciu i mam troche kasy na niego wiec nie chce kupowac zwyklego mono CO byscie polecali do 150 zl ? myslalem zeby kupic Kre-alkalyn,Amino 3000 i oczywiscie carbo po treningu i odzywka bialkowa do brakow w diecie.Jak myslicie bedzie to dobry wybor ? czy za ta kase [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1163 Data: 2008-02-06 14:18:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • suplementacja okołotreningowa- oceńcie

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Cześć, Niedlugo rozpoczynam cykl na suplach, oceńcie moją suplementacje około treningową: -1.5h przed treningiem 30g odżywki białkowej (wpi+wpc) -30min przed treningiem porcja Massacry -po treningu chce zrobić mix następujących supli- porcja carbo+ kreatyna (mysle ze kupie nowosc FA Detonator)+ porcja bcaa xtra. i tu mam pytanie- czy mogę to [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 988 Data: 2010-02-02 14:30:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaka 1 przedtreningówka?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    WItam. Planuję zrobić cykl mono + jakaś przedtreningówka. Z powodu bywa tak że czasami nie moge zjeść planuje kupić białko. ( to tak na marginesie). I tu pojawia się pytanie jaka 1 przedtreningówka dla mnie bedzie ok..? Myślałem o SAW , Cell Pump czy coś w tym stylu... Myślałem też o AAKG Hardcore z Treca. Mam już mętlik :D Może coś doradzicie. [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 3378 Data: 2012-08-10 20:56:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Mało tłuszczu w diecie?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] ?węgli mam 400 g. Wtedy by mniej tłuszczu szło ? Ważę 71 kg wzrost 177. Aktualnie wygląda to tak: 190 g bialka 400 g węgle i 85 g tłuszczu. 3100 kcal. I mam zamiar ucinać węgle tak po 5 g tygodniowo aż zejdę do 60 g. A białko podbijać o 5 g tak do 3g na kg masy ciała. Co proponujecie :D? Zmieniony przez - Forcer w dniu 2014-05-14 18:27:32

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 1978 Data: 2014-05-14 18:24:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Odżywki na dłuuuuuugi trening?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] więc rodzi się moje pytanie, w jaki sposób, kiedy i jakie brać odżywki? Jestem pod kreską, bo jeżeli nie przetrenuje porządnie to w przyszłym roku w klubie rozpocznie się selekcja na mistrzostwa polski i mnie nie zabiorą. POMOCY!!! mam 18 lat, ćwiczę 3 lata do tej pory brałem białko, kreatynę. Moja waga oscyluje w okolicach 63kg, 173cm wzrostu.

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1081 Data: 2008-08-11 11:30:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Kolejna dieta do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , wklejam dietke do oceny z gory dzieki za pomoc. Wartosci ww/b/t rozpisalem sam, nie chce sie zalac za mocno. Jaja kurze całe 180 Płatki owsiane 200 Słonecznik, nasiona 100 Mięso z piersi kurczaka bez skóry 110 Mięso z piersi kurczaka bez skóry 110 Ryż brązowy 100 Mięso z piersi kurczaka bez skóry 110 Ryż brązowy 100 Mięso z [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1271 Data: 2010-12-11 19:03:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase.

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    [...] 4 Posiłek Makaron 100g/ryż 100g z warzywami /ryba /kurak/jajka oliwa z oliwek 10ml _________________________ 5 Posiłek 100g ryżu 100g kurczaka _________________________ Trening _________________________ 6 Posiłek Gainer tuńczyk w wodzie 80 gram _________________________ 7 Posiłek 100g twarogu białko-145 tłuszcz-60 węglowodany-360

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 431 Data: 2012-09-23 19:30:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • isomaltulose (izomultoza) jak brać

    Temat
    Po siłowni, o siłowni

    [...] przy redukcji tkanki tłuszczowej a dobre przy budowie mięśni. Opakowanie mówi abym brał 3 saszetki dziennie lecz nie wiem czy to nieprzesada ggdyż staram się unikać węglowodanów gdyż staram się jeść białko. Czy mogę poprostu brać jedna saszetkę przed treningiem np godzinę przed? Czy radzicie inaczej. Dodam że moja dieta jest uboga w wegle.

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 571 Data: 2015-07-14 11:20:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Serie łączone - klatka

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] sylwetke. Ktoś na forum polecił mi serie łączone. Trochę poczytałem na ten temat, ale nie mogłem znaleźć żadnej rozpiski takiego treningu. Dlatego pytanie kieruje do Was, jesteście moją ostatnią deską ratunku =/ Diety odpowiedniej nie mam, ale odżywiam się dobrze. Biorę białko, jabłczan kreatyny i od miesiąca tlenek azotu Storm. Proszę o pomoc!

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1360 Data: 2010-07-08 23:27:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na Mase

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam , czytałem wiele na forum treningów porad itp , chciałbym się zapytać czy ktoś by ułożył mi plan treningowy na Mase a później na siłę . Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 54 Wzrost: 167 Cel treningowy: Masa , Siła Staż treningowy na słowni: 3 tygodnie Uprawiane inne sporty: koszykówka , Mma Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 560 Data: 2011-05-26 20:39:17 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zielony

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] kompletnie zielony.Potrzebuję jakiejś dietki,najlepiej aby głównie znajdowała się w niej pierś z kurczaka.Ważę 64 kg,180 cm wzrostu i liczę 17 lat.Co do diety,planuję kupić białko i upatrzyłem sobie "WPC 80 Łowickie" czy to dobry wybór?I nie wiem co z planem treningu,nie wiem jaki mięsień ćwiczyć w dany dzień,co ile dni robić treningi.Czyli [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 820 Data: 2013-04-17 21:11:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Podciąganie

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] się z drązka. Ale zwiększyła mi się liczba negatywów jedynie. W pierwszym tygodniu wszystkich zrobiłem 204 a w następnym 221. Jak zwiększyć liczbe podciągnieć? Czy dalej kontynuować trening armstronga. mam 17 lat waże jakieś 75 kg przy wzroscie 185. Dodam, że dostałem od kumpla białko wpc jak je dawkować podczas robienia planu na podciąganie?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 890 Data: 2015-03-17 20:57:32 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Połączenie suplementów

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] A dokładniej o połączenie suplementów na masę. Już jestem po redukcji, trochę kg fatu poszło i chciałbym zacząć od nowa budować masę, więc tak : - Gainer Olimp 6000 - białko hi-tec protein 80 - Olimp Creatine Xplode - Olimp L-glutamine mega caps - Xtreme napalm pro-contest - olimp bcaa mega caps Chodzi mi głownie czy te wszystkie suple [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 950 Data: 2015-06-21 11:12:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • PRZED I PO TRENINGU

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam , przegladalem forum w celu znalezienia jak najbardziej wiarygodnych informacji , ale sa one bardzo rozbierzne . Wyczytalem ze natychmiat po treningu zjesc wegle w nieduzej ilosci o jak najwiekszym IG, a po okolo godzinie spozyc wegle zlozone + bialko - to jest jedne zrodlo. Natomiast z innego czytalem , ze wegle zjesc do 30 min po [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1779 Data: 2003-06-19 15:06:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bieg po treningu - coś jeść?

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, szybkie pytanie żeby się upewnić: czy gdy biegam odrazu po treningu to muszę coś zjeść by ochronić się przed katabolizmem mięśni czy po bieganiu normalnie potreningowy(wegle + białko) jest ok, i czy mogę to od razu po bieganiu zjeść czy odczekac trochę? Dzięki za pomoc, bedą sogi.

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 3864 Data: 2010-01-31 20:58:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ocena diety oraz pomoc w jej udoskonaleniu

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] serek wiejski 200g podwieczorek: ryz biały 100g lub kasza gryczana 100g kurczak 100g warzywa oliwa z oliwek 10g kolacja (posiłek przed treningowy): ryz biały lub kasza gryczana 100 g kurczak 100g warzywa posiłek po treningowy : orzechy laskowe 200g jajko całe suma to 3325 kcal białko 155g węglowodany 353g tłuszcze 119g z góry dziekuje :)

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1094 Data: 2014-06-17 15:21:17 Szacuny postu: 3 (cały temat: 0)
  • Kurczak + odżywki

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siema! Od jakichs 2-3 miesiecy staram sie w ciagu tygodnia jesc prawie codziennie kasze/ryz z piersiami kurczaka (ok 250-300g). Niecaly miesiac temu kupilem sobie odzywke Dymatize Fusiuon 7 (http://reviews.bodybuilding.com/Dymatize/Elite_Fusion_7/) oraz kreatyne Vitalmax. Dawkuje to w nastepujacy sposob: DT: rano na czczo kreatyna, bialko na [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 948 Data: 2014-12-10 10:13:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wszystko dokladnie oceń

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    witam daje do oceny moja diete redukcyjna waze 78 kg wzrost 172 zapotrzebowanie bialko 195g=780 kalori weglowodany 273=1092 kalori tluszcze 100g=928 kalori cwicze 4 razy w tygodniu czasem 5 i po kazdym treningu biegam godzine trening po 4-5 cwiczen po 14 ruchow 5 seri odstep po 60 sec ostatni posilek to twarug i surowka jest to po treningu bo [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 992 Data: 2006-02-08 23:31:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)