SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek przed treningowy z rana?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Witam!Mam taki problem,pracuje na nocną zmianę 21-9 i od razu po pracy (mam możliwość kilku godzin snu) planuje trening na siłowni!
Tu właśnie zaczyna się problem,nie mam zaplecza żeby przygotować złożony posiłek,latem przechowywanie gotowego posiłku 12h bez lodówki nawet nocą jest dość ryzykowne..Trening o wysokiej intensywności!Mam możliwość uzupełnienia diety w gainera,carbo i białko!
Macie jakieś pomysły na posiłek bez długiego przygotowywania?
Mogę go zastąpić gainerem i carbo przed treningiem?
Z góry dzięki za pomoc!

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Przed treningiem lepiej ww złożone o niskim IG + białko. Bez długiego przygotowywania to chleb razowy z rybą, placek z jajek i płatków/mąki

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
mój pierwszy posiłek to posiłek przedtreningowy - zawsze owiec + WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zdecydowaie jak wyżej kolega będzie najlepsze wyjście gainer tylko gdy nie możesz zjeść z 1,5godz wcześniej i nie polecam

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
pitbull61 czyli 2 banany i porcja białka będzie ok?

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
nie, zła literka mi się wstawiła - owies (płatki owsiane) + WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
przygotowanie odpada bo nie mam tam warunków na gotowanie mleka i w tym cały problem

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zalewasz wodą gorącą potem mleko z białkiem do tego

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
słuchaj, jaki problem zalać płatki whey'em i to oszamać ? ja tak robię praktycznie codziennie. Wystarczy, że poleżą tak 10min i już rozmiękną na tyle, że spokojnie można zjeść. Nie widzę konieczności gotowania ani mleka, ani wody..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Żeby pozbyć się fitynianów przydało by się jednak ciepłym mlekiem/wodą zalać

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
wrzątek mam więc owies zalewać wodą tylko tak żeby rozmiękły i do tego mleko z białkiem?

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcjaa

Następny temat

Zbędne kilogramy

WHEY premium