SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek przed treningowy z rana

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1925
Witam

Czy są jakieś przeciwwskazania co do tego, że 1. posiłek w danym dniu jest przed treningowy ?


np.

6.00 posiłek przed treningowy
7.00 trening
8.00 posiłek po treningowy
12.00 kolejny posiłek
...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ma żadnych przeciwwskazań, ważne jest, jakie produkty znajdują się w tym posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Dokładnie , ja jak trenowałem po 1 posiłku to na śniadanko : płatki owsiane z mlekiem i jaja i wszystko było git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
ważne zeby nie był ciężki bo utrudni to cwiczenia. tak jak kolega wyzej - płatki owsiane choć ja na wodzie z bananem jest idealny

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
A jak nie ma czasu to mixujesz wszystko i wypijasz w 5 minut :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta prosze o porady

Następny temat

REDUKCJA!

WHEY premium