SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • [...] a także tłuszczy nasyconych - ich źródłem są np. masło czy smalec. Należy natomiast wprowadzić do codziennego jadłospisu węglowodany złożone, nienasycone tłuszcze, oraz białko. Dieta przeznaczona jest dla wszystkich, jednak osoby cierpiące na cukrzycę powinny skonsultować swoją decyzję z lekarzem. Dieta South Beach składa się z trzech faz. [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 18378 Data: 2010-10-06 12:58:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ridee it redukcja! /dziennik/ OGIEŃ!%-)

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam wszystkich którzy zdecydowali się odwiedzić mój dziennik , będzie on prowadzony systematycznie o ile czas na to pozwoli. Głównym powodem założenia dziennika jest świadomość tego że ktoś będzie miał wgląd na to co robię jak się odzywiam jak trenuje z czym się wiąże krytyka ,korekty oraz bardzo cenne dla mnie porady ,na ogół bedzie będzie [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2622 Data: 2009-06-03 09:39:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] zerwałem sobie mięśnia podczas treningu. Ogólnie odżywiałem się w tamtym okresie mniej więcej tak: - rano jakieś węglowodany o niskim indeksie glikemicznym, do tego jakieś białko - przed treningiem węglo o średnim indeksie; - zaraz po weglo o dużym indeksie do tego białko - wieczorem jakieś lekkie przekąski znowu o niskim indeksie. Tłuszcz do [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1418 Data: 2010-06-04 22:46:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Późny trening

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Siemano mam takie pytanie bo bede sobie ukladal diete i pojawilo sie kilka "niescislosci" pierwszym problemem jest to ze treningi moge miec najwczesnmiej okolo 18-19 albo nawet pozniej (pracuje , studiuje) a z tego co tu wyczytalem zaraz po treningu powinien byc posilek bogaty w weglowodany a ostatni praktycznie samo bialko. Czy zatem moga sie [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1391 Data: 2004-06-30 11:26:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Relacja z efektów CYKLU na CP i Vault :)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ? DNI TRENINGOWE - porcja Cell Pumpa rano ( na czczo ) oraz porcja Vault na 30 minut przed treningiem. Po treningu 40g carbo a do posiłków po kapsułce Omega-3. Przed snem białko oraz cynk z magnezem. DNI NIETRENINGOWE - porcja Cell Pump rano ( też na czczo ) i Vault mniej-więcej w porze treningu, z tym, że uważam żeby wziąć to między jednym a [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 6286 Data: 2005-10-21 21:40:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Siema. Zaczynam redukcję. Chciałbym, aby ktoś ocenił czy może być takie dawkowanie. Suple: Shock therapy, BCaA XTRA Activlab, Dymatize Dyma burn xtreme, białko DT: Rano od razu po przebudzeniu: BCAA 10g Spalacz 2 tabs Przed treningiem: Shock Spalacz 2 tabs Po treningu: BCAA 10g Białko 30-40g DNT Po przebudzeniu: BCAA 10g 2 tabs obowiązkowa [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1026 Data: 2011-07-22 22:02:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DYMATIZE Super mass Gainer - 2700g Krótka charakterystyka: Super mass gainer to odzywka węglowodanowo - białkowa, zawierająca kreatynę. Produkt przeznaczony jest dla sportowców i osób posiadających niedobory składników odżywczych w diecie. - wspomaga wydatnie rozrost beztłuszczowej masy mięśniowej - pozwalana na zwiększenie takich parametrów [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2010-02-26 00:30:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ilość makroskładników na reducji.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Od kilku tygodni korzystam z "Dziennika Posiłków" i chciałbym z waszą pomocą ustalić ilość poszczególnych "makroskładników" (białko, tłuszcze, węglowodany) w mojej diecie. Obecnie moja waga waha się w granicach 102kg (w ok. dwa miesiące schudłem 15kg). Budowa ciała endomorfik. Jeżeli korzystam z wytycznych dziennika moje zapotrzebowanie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 783 Data: 2010-08-19 01:29:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • volvo93 / Letnia, czysta masa str. 9/ STFU and Squat.

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] nie naczczo (świąteczne żarcie ) : Suple skromnie : Rano 3 caps o3 i jak DNT to porcja spalacza. Przed tren. 10g bcaa, porcja spalacza, przedtreningówka. Po tren. owoc + białko Wieczorem 3 caps o3 i magnez Kreta narazie głęboko w szafce Dieta orientacyjnie, staram się tak jeść, czasem mniej, czasem więcej : W dni bez treningu mniej węgli - [...]

    Odpowiedzi: 117 Ilość wyświetleń: 13587 Data: 2011-04-25 19:26:35 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • --=== DIETA DO OCENKI PLZ :) ===--

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam juz z 3 miesiace bawie sie na silowni i pomyslalem ze przydalo by sie wprowadzic jakies urozmaicenie w postaci diety na mase. No to na poczatek cos o mnie, wzrost 190 cm, 80 kg wagi, zapotrzebowanie kalori z dodatkiem 2700. Posilki co 3h zaczynajac od 6.30 do max 20. Dieta pokrywa mi % dziennego zapotrzebowania w 97% wiec chyba nie tak zle [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1901 Data: 2005-12-13 20:48:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] do was pytania : - Jak dawkować ? - Z czym najlepiej opłaca się brać ta kreatynę ( słyszałem ze jabłczan jest dobry ale nie wiem właśnie ) Wcześniej przed kreatyna brałem białko Whey Protein Complex 100% przez około 6 miesięcy Wcześniej miałem cykl na tej owej kreatynie 5 tygodni aktualnie skończyłem cykl. Wiek : 17 Waga : 83 Wzrost : 184 [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2935 Data: 2011-03-12 09:57:49 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening, pytania i wskazowki

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, jest to moja pierwsza wypowiedz na forum wiec prosze o wyrozumialosc :) Przygode z silownia zaczolem juz ponad 2 lata temu, przez ten okres przeplatalo sie wiele przerw a takze dostep do sprzetu. Zaczynalem w domu z ograniczonym sprzetem, obecnie regularnie cwicze na silowni 3xtyg od 8 miesiecy. Zaczynajac nie mialem zazdnej diety byla to [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1510 Data: 2008-11-17 12:18:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] tym nagromadzil. Głownie chodzi tutaj o brzuch ktory jest moja pieta achillesowa to przez jedzenie, to przez piwko :P oraz o ogolna rzezbe. Oto dieta: Śniadanie - 6:00 białko/tłuszcz/węglowodany/Kcal Mleko 0,5% 500ml - 17,5 / 2,5 / 25,5 / 180 Płatki owsiane 50g - 6 / 3,6 / 35 / 182 Twaróg chudy 100g - 20 / 1 / 4 / 99 II śniadanie - 9:00 [...]

    Odpowiedzi: 16 Ilość wyświetleń: 2284 Data: 2008-03-27 23:50:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta ale czy dobra ?

    Temat
    Dietetyka sportowa

    [...] 190cm wzrostu i waże 90kg, chciałbym sie dowiedziec czy moj plan treningowy i dieta sa dobre :) odżywki jakie bede stosował to : bsn no xplode , bsn cell mass , gainbolic , białko łowieckie wpc 80 + witaminy. DIETA: 1 porcja cellmass + gainbolic + białko +witaminy -sniadanie: 2 jajka na twardo + 1 jedno na surowo , 200ml mleka i 80 gr platków [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 939 Data: 2011-05-20 21:02:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje.Do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] kcal 505,3Carbs 46,4 Protein 29,8 Fat 21,8 -------------------------------------------------------------------- 7Posiłek 21:00 -3 jajka (białko) gotowane 35gx3 0,9/12/0 kcal 70 -orzechy Alesto 20g 1,9/5,3/10,7 kcal 125 ---------------------------------------------------------------------------- kcal [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 713 Data: 2013-02-04 23:50:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta na mase do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Wiek: 20 lat Waga: 81kg Wzrost: 178cm Cel: masa (+ 500 kcal) Budowa: hmm endo Współczynnik akt.: 1,20 Moje zapotrzebowanie po dodaniu już +500kcal kalorie - 2738 kcal białko - 178g 2,2g na kg mc tłuszcze - 81g 1,0 na kg mc węgle - 324g 4,0 na kg mc Posiłek 1 - 8.00 -płatki owsiane -orzechy włoskie -białko matrix -omega 3 Posiłek 2 - 12.00 -twaróg [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 857 Data: 2008-11-14 13:55:03 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcyjna- prosba o sprawdzenie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czesc prosilbym Was o spardzenie mi diety redukcyjnej, wiem ze ona nie jest w duzym % dobra ale staralem sie, nie odsylajcie mnie do podwieszonych bo kilkanscie razy czytalem. Mam do Was tez kilka pytan. ale nie ubiegajmy faktow. I cos o sobie. Mam 19 lat, prowadze srednio aktywny tryb zycia, narazie moge sobie pozwolic na rozne diety ale niebawem [...]

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2375 Data: 2006-07-19 17:18:26 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Czy warto spróbować taka dieta??

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] warto jej spróbować?? Dieta wygląda tak:(dla 90kg)poniedziałek,wtorek(100-150gram ww i bialko 200 gram(reszta zapotrzebowania tłuszcze)) sroda,czwartek(niskie spożycie ww białko 250 gram(reszta zapotrzebowania tłuszcze)) piątek,sobota(100-150gram ww bialko 225gram(reszta zapotrzebowania tłuszcze)) niedziela wysokie spożycie ww i 200gram [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1110 Data: 2008-07-10 22:12:36 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Moja walka - Redukcja by Lew!

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 97-98kg. Postanowiłem się wziąć za dietę żeby do konca roku ewentualnie styczeń/luty zejść do upragnionej wagi 83-85kg. W tym celu dokupiłem sobie odżywkę bialkową żeby białko uzupełnić w swojej diecie, będę je spożywać w dni treningowe po treninie i przed snem do tego witaminki Olimpu żeby przetrwać ten okres jesienno zimowy bez grypy. W [...]

    Odpowiedzi: 51 Ilość wyświetleń: 5043 Data: 2011-10-23 20:04:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] i moze bialko jak cos z posilkiem nie wyjdzie. Taki cykl chcial bym ciagnac przez 6tygodni Booster tescia do 8tygodni i co moge brac kiedy zakoncze ten cykl? Dieta jest 30%białko 20%tluszcze 50% wegle przewaznie 5-6 posilkow dziennie, sen 8-10 godzin. Cel Masa miesniowa. PS: jest to moj drugi post wiec jak cos zrobilem nie tak to krzyczcie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1333 Data: 2013-03-28 00:28:15 Szacuny postu: 5 (cały temat: 0)