Mam takie pytanie czy mogę dodać sobie jakieś słodycze do diety np. czekoladę (dużo weglowodanow), batony (snikers,mars). Oczywiście nie co dziennie, ale ja mam taka sytuacje, że uczę się jeszcze a wiadomo jak to w szkole z posiłkami jest. I 2 pytanko czy moze tak być w dni treningowe stosuje bialko Ostrowia 80% WPC , a w dni nietreningowe [...]
Na wstępie powiem, że nie mam jak przyrządzać żadnych posiłków poza gotowaniem jajek , a kurczakiem dysponuje tylko w poniedziałek i wtorek (Przyrządzany w domu) . Wszystkie odżywki odpadają (Nie przemawiają do mnie) Moja waga 73kg, wzrost 186 cm , Wiek:17,5 7:00 1)Kawa parzona 2) serek wiejski (B:22 T:10 W:4) 3)kanapka z szyną i masłem 11:00 [...]
[...] masa, nie brałem jeszcze kreatyny... teraz chce sobie kupić albo argininę albo AAKG... które będzie lepsze jak dla mnie? i ile tego stosować? dorzucę do tego jeszcze jakieś białko lub aminokwasy... obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie posiadam Wiek: 15 Waga: 57 Wzrost: 173 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej [...]
Witam ! Chciałbym wam przedstawić mój plan treningowy, i jednocześnie proszę o ocenę. Z góry dziękuje. Pon: klatka, triceps, Klatka 1.Wyciskanie na prostej sztangi 12-10-8 2Przenoszenie 12-10-8 3.Rozpiętki 12-10-8 Triceps 1.Wyciskanie francuskie w leżeniu 12-10-8 2.Wyciskanie na prostej na triceps 12-10-8 3. PROSTOWNIE RAMIENIA ze sztangielką [...]
[...] 3serie (12-10) Nd. wolne Płeć: Mężczyzna Wiek: 17 Waga: 58kg Wzrost: 173cm Cel treningowy: Masa Staż treningowy na słowni: 4miesiace Uprawiane inne sporty: Pilka nozna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): "domowa" silownia Dieta: Jest Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko
Witam. Ulozylem dietke w dzienniku i wrzucam do oceny INFO: dietka na cykl saa wiek 24 staz 3 lata cel masa Zapotrzebowanie na bialko: 3g na ww 7g na tl. 2g w sumie: 4350kcal I tak: 1 sniadanie 7 00 Szynka wiejska Kajzerki Pomidor Ser topiony Edamski Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu b 24,91 t 23,08 ww 74,39 2 niadanie 10:30 Szynka wiejska Kajzerki [...]
Witam wszystkim chcialem was poprosic o sprawdzenie diety redukcyjnej a wiec: Wiek: 21 lat Waga: 75 kg Wzrost: 179 cm Wyliczylem sobie ze powinienem spozywac okolo 2400 kcal a diete ustawialem z deficytem 300 kcal Bialko 2g/kg Tluszcze 1g/kg Weglowodany 2,6g/kg Do diety chodze takze 3 razy w tygodniu na silownie pon/sro/piatek a w dni [...]
[...] mutant mass ze wskazaniem na mutanta gdyż za 30zl więcej mam 2kg więcej. 2 - kreatynę coś wyzej od mono - jabłczan? tu proszę o poradę 3 - ostrowia wpc 80 lub jakieś inne białko 4 - zma co polecicie? Universala będzie ok? 5 - witaminy 6 - jakiś pobudzacz przed treningowy 7 - cos dorzucic???? nie wiem czy to ważne ale pracuje rożnie i czasem [...]
[...] przy komputerze). Co jeść po treningu jeżeli zaraz po ćwiczeniach ciężarami wskakuje na steper. Czytałem że bezpośrednio po treningu powinno się jeść węglowodany proste ale co jeść dokładnie. Bardzo prosiłbym o pomoc. Chciałbym zakupić sobie białko jakieś w proszku co polecicie ile i kiedy stosować. Z góry dzięki za okazaną pomoc i pozdrawiam
[...] Czy do tego brać gainera (będzie też mono i MOŻE l-gluta), bo jedynie co to z białkiem moge nie wyrabiać a mass xxl ma 20g białka, 75g węgli. Czy brać to, gainer uzupełni białko, a węgle się spalą? dodam że jestem ektomorfikiem :) Pozdrowienia Ps w tym programie vitalmaxa do ukłądania diety ile wpisać z dziale DANE -> moim celem jest (tu [...]
Witam mam na imie Kamil mam 19 lat. Postanowiłem wziąśc sie za siebie i zrobic coś ze swoją wagą. Miesiac temu wazyłem 96kg postanowiłem unikac slodyczy słodzenia i tłustych potraw i zrzucilem 3-4 kg. Dzis waże 92,5 kg i planuje wziaść sie za diete i cwiczenia. Ułożyłem sobie diete skorzystalem z gotowej diety i zmieniłem ja pod siebie prosił bym [...]
[...] który.No bo tak : system protein nie zawiera żadnych rozgałęźnionych aminokwasów bcca (czy cos takiego) a provit to ma ale słyszałem że głównym jego składnikiem białka jest białko sojowe(niezachwalane).Sam niewiem co wybrać... Proszę doradźcie mi!!!!!! SOGI w powietrzu tylko trzeba je złapać WESOŁYCH ŚIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO [...]
[...] sposób: Do SUCHEGO ( jest to ważne, żeby się płatki nie przyklejały do ścianek) blendera o wysokiej mocy wrzucam 110g suchych płatków owsianych. Mielę je na mąkę i dodaje białko typu: gotowana pierś z indyka/kurczaka, jajka, tuńczyk. 175 cm 80 kg Napisze to co teraz jem dokładnie. 7:00 - 7:30 Mielonka: 110g płatków owsianych 4-5 całych jajek [...]
[...] mi zamienić pare prodoktów w posiłkach. 8.30 Płatki owsiane 100g Mleko 200g 3 jajka - Co mógłbym wstawić zamiast tych jajek i ile xxxg B: 30g W: 80g T: 27g 11.30 Odżywka białkowa 40g-Puki co niemam na białko $$ Potrzebuje coś łatwego co mi nie będzie przeszkadzało w robocie(szkole) może tuńczyk?(nie wiem nie znam sie zbytnio =/ ) jak tak to [...]
[...] Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 48 Wzrost: 164 Cel treningowy: Masa Staż treningowy na słowni: 1 rok Uprawiane inne sporty: -brak- Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full, atlas, sztanga, sztangielki. Dieta: -brak- Przeciwskaznania medyczne: -brak- Zażywane suplementy: białko serwatkowe 35%
Witajcie. Strasznie borykam się z utrzymaniem masy. Raz ważę 61kg, raz ważę 64kg... Mianowicie piszę ten temat, gdyż sam nie jestem pewien swojego zapotrzebowania. Moja aktywnośc. Pon: 80 minut treningu: biceps, triceps brzuch Wtorek: 90 minut wf + 60 minut treningu Sroda: 20 minut treningu + 30 minut gry w piłke na orliku. Czwartek [...]
/SFD/Images/2016/3/23/502d7f002136444398125e98d5ee6e61.jpg Opis - Bez Konserwantów - Miód - Źródło naturalnej energii, witamin i minerałów Delikatny w smaku batonik pełen orzechów i miodu. Nie zawiera konserwantów ani utwardzonych przemysłowo kwasów tłuszczowych. Idealny w podróży czy też w pracy jako doskonała przekąska. Wartości energetyczne [...]
Witam. Niewiem czy ten temat powinien być w "Treningu dla początkujących" ale to w końcu dobry dział. Trudno określić mój staż treningowy bo zaczynałem i odpuszczałem sobie siłownie bardzo często teraz zamierzam ćwiczyć regularnie jednak nie będzie to normalny trening, zamierzam chodzić na MMA a słyszałem że w tym sporcie jak i we wszystkich SW [...]
Witam. Jestem obecnie na na cyklu na Mase. biore kreatyne. mam diete. Kiedy polecacie bRac Witaminy (Olimp multiple sport) ? o jakiej porze dznia, przed czy po posilku, a moze przed lub po treningu ? obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 21 Waga: 84 Wzrost: 179 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy [...]
Witam mam 18 lat, 201cm wzorstu trenuje koszykowke, waze 90 kg. Zaczalem cykl na mono, do tego pije carbo i bialko. Ostatnio robie trening typowo silowy, wyciskam maksymalne ciezary 3-6 razy. Jednak liczba treningow koszykowki zapewnia mi sporo aerobow co jak wiadomo dla ekto nie jest za dobrym rozwiazaniem. Mam kilka pytan: - z licznika [...]