SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

białko

  • Szukasz smacznego białka?

    Sklep SFD
    REKLAMA

    ALLNUTRITION Whey Protein to odżywka białkowa, która dostarczy Ci najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC)

  • Słodycze w diecie

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Mam takie pytanie czy mogę dodać sobie jakieś słodycze do diety np. czekoladę (dużo weglowodanow), batony (snikers,mars). Oczywiście nie co dziennie, ale ja mam taka sytuacje, że uczę się jeszcze a wiadomo jak to w szkole z posiłkami jest. I 2 pytanko czy moze tak być w dni treningowe stosuje bialko Ostrowia 80% WPC , a w dni nietreningowe [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 10937 Data: 2008-03-30 11:29:23 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase do oceny.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Na wstępie powiem, że nie mam jak przyrządzać żadnych posiłków poza gotowaniem jajek , a kurczakiem dysponuje tylko w poniedziałek i wtorek (Przyrządzany w domu) . Wszystkie odżywki odpadają (Nie przemawiają do mnie) Moja waga 73kg, wzrost 186 cm , Wiek:17,5 7:00 1)Kawa parzona 2) serek wiejski (B:22 T:10 W:4) 3)kanapka z szyną i masłem 11:00 [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2260 Data: 2015-10-03 10:00:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • arginina lub AAKG

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] masa, nie brałem jeszcze kreatyny... teraz chce sobie kupić albo argininę albo AAKG... które będzie lepsze jak dla mnie? i ile tego stosować? dorzucę do tego jeszcze jakieś białko lub aminokwasy... obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie posiadam Wiek: 15 Waga: 57 Wzrost: 173 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej [...]

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 5759 Data: 2008-12-03 20:21:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na mase- Ocena

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam ! Chciałbym wam przedstawić mój plan treningowy, i jednocześnie proszę o ocenę. Z góry dziękuje. Pon: klatka, triceps, Klatka 1.Wyciskanie na prostej sztangi 12-10-8 2Przenoszenie 12-10-8 3.Rozpiętki 12-10-8 Triceps 1.Wyciskanie francuskie w leżeniu 12-10-8 2.Wyciskanie na prostej na triceps 12-10-8 3. PROSTOWNIE RAMIENIA ze sztangielką [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1148 Data: 2010-04-05 15:17:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • 3-dniowy Split

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] 3serie (12-10) Nd. wolne Płeć: Mężczyzna Wiek: 17 Waga: 58kg Wzrost: 173cm Cel treningowy: Masa Staż treningowy na słowni: 4miesiace Uprawiane inne sporty: Pilka nozna Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): "domowa" silownia Dieta: Jest Przeciwskaznania medyczne: brak Zażywane suplementy: białko

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1333 Data: 2010-10-06 22:08:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dietka do spr.

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Ulozylem dietke w dzienniku i wrzucam do oceny INFO: dietka na cykl saa wiek 24 staz 3 lata cel masa Zapotrzebowanie na bialko: 3g na ww 7g na tl. 2g w sumie: 4350kcal I tak: 1 sniadanie 7 00 Szynka wiejska Kajzerki Pomidor Ser topiony Edamski Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu b 24,91 t 23,08 ww 74,39 2 niadanie 10:30 Szynka wiejska Kajzerki [...]

    Odpowiedzi: 37 Ilość wyświetleń: 3347 Data: 2005-08-19 13:44:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • dieta redukcyjna do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam wszystkim chcialem was poprosic o sprawdzenie diety redukcyjnej a wiec: Wiek: 21 lat Waga: 75 kg Wzrost: 179 cm Wyliczylem sobie ze powinienem spozywac okolo 2400 kcal a diete ustawialem z deficytem 300 kcal Bialko 2g/kg Tluszcze 1g/kg Weglowodany 2,6g/kg Do diety chodze takze 3 razy w tygodniu na silownie pon/sro/piatek a w dni [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1367 Data: 2006-09-17 12:32:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • ~800 zl na suple z sfd

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] mutant mass ze wskazaniem na mutanta gdyż za 30zl więcej mam 2kg więcej. 2 - kreatynę coś wyzej od mono - jabłczan? tu proszę o poradę 3 - ostrowia wpc 80 lub jakieś inne białko 4 - zma co polecicie? Universala będzie ok? 5 - witaminy 6 - jakiś pobudzacz przed treningowy 7 - cos dorzucic???? nie wiem czy to ważne ale pracuje rożnie i czasem [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 2950 Data: 2010-06-07 22:13:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] przy komputerze). Co jeść po treningu jeżeli zaraz po ćwiczeniach ciężarami wskakuje na steper. Czytałem że bezpośrednio po treningu powinno się jeść węglowodany proste ale co jeść dokładnie. Bardzo prosiłbym o pomoc. Chciałbym zakupić sobie białko jakieś w proszku co polecicie ile i kiedy stosować. Z góry dzięki za okazaną pomoc i pozdrawiam

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 2658 Data: 2011-10-03 21:24:04 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta + Gainer

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Czy do tego brać gainera (będzie też mono i MOŻE l-gluta), bo jedynie co to z białkiem moge nie wyrabiać a mass xxl ma 20g białka, 75g węgli. Czy brać to, gainer uzupełni białko, a węgle się spalą? dodam że jestem ektomorfikiem :) Pozdrowienia Ps w tym programie vitalmaxa do ukłądania diety ile wpisać z dziale DANE -> moim celem jest (tu [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1076 Data: 2009-01-12 18:31:38 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • redukcja wagi (ocena diety)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam mam na imie Kamil mam 19 lat. Postanowiłem wziąśc sie za siebie i zrobic coś ze swoją wagą. Miesiac temu wazyłem 96kg postanowiłem unikac slodyczy słodzenia i tłustych potraw i zrzucilem 3-4 kg. Dzis waże 92,5 kg i planuje wziaść sie za diete i cwiczenia. Ułożyłem sobie diete skorzystalem z gotowej diety i zmieniłem ja pod siebie prosił bym [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2341 Data: 2012-03-31 12:53:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • OLIMP: Provit 85 vs. System Protein 80

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] który.No bo tak : system protein nie zawiera żadnych rozgałęźnionych aminokwasów bcca (czy cos takiego) a provit to ma ale słyszałem że głównym jego składnikiem białka jest białko sojowe(niezachwalane).Sam niewiem co wybrać... Proszę doradźcie mi!!!!!! SOGI w powietrzu tylko trzeba je złapać WESOŁYCH ŚIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 8645 Data: 2003-12-23 15:25:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta do kontroli

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] sposób: Do SUCHEGO ( jest to ważne, żeby się płatki nie przyklejały do ścianek) blendera o wysokiej mocy wrzucam 110g suchych płatków owsianych. Mielę je na mąkę i dodaje białko typu: gotowana pierś z indyka/kurczaka, jajka, tuńczyk. 175 cm 80 kg Napisze to co teraz jem dokładnie. 7:00 - 7:30 Mielonka: 110g płatków owsianych 4-5 całych jajek [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1250 Data: 2010-02-23 17:38:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na mase - Pomóżcie ;)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] mi zamienić pare prodoktów w posiłkach. 8.30 Płatki owsiane 100g Mleko 200g 3 jajka - Co mógłbym wstawić zamiast tych jajek i ile xxxg B: 30g W: 80g T: 27g 11.30 Odżywka białkowa 40g-Puki co niemam na białko $$ Potrzebuje coś łatwego co mi nie będzie przeszkadzało w robocie(szkole) może tuńczyk?(nie wiem nie znam sie zbytnio =/ ) jak tak to [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 899 Data: 2009-02-08 16:56:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do oceny, poprawy i opini

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] Płeć: Mężczyzna Wiek: 16 Waga: 48 Wzrost: 164 Cel treningowy: Masa Staż treningowy na słowni: 1 rok Uprawiane inne sporty: -brak- Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full, atlas, sztanga, sztangielki. Dieta: -brak- Przeciwskaznania medyczne: -brak- Zażywane suplementy: białko serwatkowe 35%

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1119 Data: 2010-03-29 19:03:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z utrzymaniem masy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witajcie. Strasznie borykam się z utrzymaniem masy. Raz ważę 61kg, raz ważę 64kg... Mianowicie piszę ten temat, gdyż sam nie jestem pewien swojego zapotrzebowania. Moja aktywnośc. Pon: 80 minut treningu: biceps, triceps brzuch Wtorek: 90 minut wf + 60 minut treningu Sroda: 20 minut treningu + 30 minut gry w piłke na orliku. Czwartek [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1609 Data: 2013-06-19 19:49:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Nutrend - Denuts

    Temat
    Nutrend

    /SFD/Images/2016/3/23/502d7f002136444398125e98d5ee6e61.jpg Opis - Bez Konserwantów - Miód - Źródło naturalnej energii, witamin i minerałów Delikatny w smaku batonik pełen orzechów i miodu. Nie zawiera konserwantów ani utwardzonych przemysłowo kwasów tłuszczowych. Idealny w podróży czy też w pracy jako doskonała przekąska. Wartości energetyczne [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 2763 Data: 2016-03-23 15:53:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Typ treningu przy MMA

    Temat
    Scena MMA i K-1

    Witam. Niewiem czy ten temat powinien być w "Treningu dla początkujących" ale to w końcu dobry dział. Trudno określić mój staż treningowy bo zaczynałem i odpuszczałem sobie siłownie bardzo często teraz zamierzam ćwiczyć regularnie jednak nie będzie to normalny trening, zamierzam chodzić na MMA a słyszałem że w tym sporcie jak i we wszystkich SW [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 2108 Data: 2008-04-18 14:53:48 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • KIEDY BRAC WITAMINY

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam. Jestem obecnie na na cyklu na Mase. biore kreatyne. mam diete. Kiedy polecacie bRac Witaminy (Olimp multiple sport) ? o jakiej porze dznia, przed czy po posilku, a moze przed lub po treningu ? obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): - Wiek: 21 Waga: 84 Wzrost: 179 Cel cyklu: masa stosowane już wcześniej suplementy [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 6588 Data: 2011-04-29 08:42:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masa - problem.

    Temat
    Szybkie pytania bez logowania

    Witam mam 18 lat, 201cm wzorstu trenuje koszykowke, waze 90 kg. Zaczalem cykl na mono, do tego pije carbo i bialko. Ostatnio robie trening typowo silowy, wyciskam maksymalne ciezary 3-6 razy. Jednak liczba treningow koszykowki zapewnia mi sporo aerobow co jak wiadomo dla ekto nie jest za dobrym rozwiazaniem. Mam kilka pytan: - z licznika [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 832 Data: 2014-03-27 18:56:05 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)