SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~800 zl na suple z sfd

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858
cześć od kilku lat czytam forum i bardzo mi ono pomaga nie zawsze ćwiczyłem regularnie ale ćwiczę ok 3lat a regularnie od 6 mies,mam 27 lat.chce się jakoś odwdzięczyć i postanowiłem ze wspomogę sklep sfd a nie z mojego miasta i chciałbym nagradzać sogami tych którzy mi pomagali i będą pomagać oraz osoby pomagające innym ale z czego poprzez czytanie czerpie i ja(czy za zakup w sfd sa jeszcze abonamenty?).
mam na wydanie ~800zl cel to masa, dieta jest ale czasem sa problemy.wiec tak chce kupić:
1 - gainer i myślę nad mas xxl lub mutant mass ze wskazaniem na mutanta gdyż za 30zl więcej mam 2kg więcej.
2 - kreatynę coś wyzej od mono - jabłczan? tu proszę o poradę
3 - ostrowia wpc 80 lub jakieś inne białko
4 - zma co polecicie? Universala będzie ok?
5 - witaminy
6 - jakiś pobudzacz przed treningowy
7 - cos dorzucic????
nie wiem czy to ważne ale pracuje rożnie i czasem wstaje o 9 i na siłownie ide na 10 (tu przydał by sie dopalacz), czasami pracuje na 2 zmianę i kończę o 1-2 w nocy i wtedy nie wiem czy jeść posiłek czy zastąpić go jakimś suplementem?
ostatni cykl był ok 3mies temu a cykl z w/w supli bedzie za ok 2 mies ale suple potrzebne już - wyjazd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
kiedys byla fajna promocja na mass xxla, do duzej paki dostawales dodatkowo kg, wiec wyszlo by podobnie cenowo i ilosciowo (tylko czy ta promocja jeszcze jest?). opinie zbiera dobre, mnie smakowal. jesli cos innego to moze incredible bulk, calkiem dobry sklad a cena zawrotna nie jest. tego nie jadlem wiec wypytaj innych uzytkownikow o opinie.pzdr

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4827
6. może koffa ?

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858
co do spalacza to doświadczenie w braniu takich dopalaczy? czy na siłowni? na siłce ok 3 lat z małymi przerwami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Doswiadczenie z stackami/no boosterami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3196
Wiec na poczatek Cytonox lub Shock jezeli to bedzie pierwszy kontakt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858
nigdy nie brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
1 - Up Your Mass.

2 - Universal Storm

3 - Na białku niema co oszczędzać tym bardziej przy takim budżecie, możesz się pokusić np. o jakiś mix, rynek jest ich pełen jeżeli nie bd. się mógł zdecydować przedstaw swoje propozycje.

4 - Najkorzystniej wychodzi apteczne (filomag b6+zincas forte) lub Mzb Olimp-u.

5 - Olimp.

6 - To już zależy od Twej podatności na poszczególne substancje typowo pobudzające, jeśli zależy Ci na prawdziwej kosie to Mesomorph z Aps, Nox Pump z Ultralife.

7 - Dietę i trening.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Amentoris jak na 1 stycznosc z tego typu specyfikami to Meso chyba nieco za mocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 858
no żeby dopalacz nie był za mocny bo nie jestem aż tak strasznie zamulony na treningu i nie pijam wogule kawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po przerwie. cel masa

Następny temat

Booster

WHEY premium